25 березня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
  • Керівництво
  • Влада і громадськість
    Прес-центр
    Інвестиційний довідник
  • Публічна інформація
  • Каталог послуг
  • Реформи в Україні
  • Запобігання проявам корупції
  • Оголошення
  • Громадська рада при РДА
  • Вивчення громадської думки
  • Центр надання адмін послуг
  • Регуляторна політика
  • Державний реєстр виборців
    Інформація з установ району
  • Очищення влади
  • Цивільний захист та безпека
  • Порядок реєстрації
  • АРХІВ НОВИН

    « Березень 2017 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4 5
    6 7 8 9 10 11 12
    13 14 15 16 17 18 19
    20 21 22 23 24 25 26
    27 28 29 30 31    
    Субота, 21 червня 2014 14:37

    Довідник телефонів

     ЛЮБОМЛЬСЬКИЙ РВ УМВС УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

    завантаження_copy_copy.jpg 

     ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

    44300 м. Любомль, вул. Незалежності, 23, тел. 24707

    Email:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

        

    №№ телефонів

    Служб.

    Дом.

     

    Голова районної ради

    Сушик Микола Миколайович

    24231

    24707(пр)

     
     

    Заступник голови

    Сачук Ганна Василівна

    24044

     
     

    Керуючий справами

    Хом’як Олексій Адамович

    24067

    24692

     

    Начальник загального відділу

    Пасаман Олена Володимирівна

    24313

     
     

    Начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату райради

    Гром Валентина Миколаївна

    24067

    24585

      Начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району та земельних питань виконавчого апарату райради Романюк Ірина Анатолівна

    24067

     
      Головний спеціаліст відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району та земельних питань виконавчого апарату райради Шрамко Любов Вікторівна

    24067

     
     

    Спеціаліст І категорії зального відділу

    Кузьміч Людмила Володимирівна

    24539

     
      Начальник фінансово-господарського відділу, головний  бухгалтер Кальчик Тетяна Іванівна

    Головний спеціаліст

    Узіюк Наталя Миколаївна

    24539

    23776

      Черговий

    24264

     
     

    Завгосп  Сачук  Володимир Миколайович

    24463

     
      ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

    44300 м. Любомль, вул. Незалежності, 23, тел. 24264

    Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

     

    Голова

    Пархомук Микола Олександрович

    24264

    24955

     
     

    Перший заступник голови

    Герасимчук Олександр Вікторович

    24782

    24264

     
     

    Керівник апарату

    Ганайлюк Людмила Іванівна

    24183

    36474

     УПРАВЛІННЯ ТА ВІДДІЛИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
      Відділ організаційної  роботи
     

    Заступник керівника апарату-начальник відділу

    Ярмолюк Роман Миколайович

    24150

    23337

     

    Головний  спеціаліст

    Савчук Світлана Святославівна

    24150

    24449

     

    Головний спеціаліст з питань персоналу

    Федонюк Ірина Миколаївна

    24150

    24449

    Відділ ведення Державного реєстру виборців Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Начальник відділу

    Капустян Олег Олександрович

    23193

    22380

    22496

     

    Головний спеціаліст

    Матвійчук Людмила Анатоліївна

    Провідний спеціаліст

    Маїло Олена Михайлівна

    23193

     
     Відділ діловодства та контролю
     

    Начальник відділу

    Зінчук Наталія Ростиславівна

    23376

    23248

     

    Головний спеціаліст

    Цюпящук Галина Василівна

    23376

    24738

     

    Головний  спеціаліст

    Якубук Тетяна Миколаївна

       
     

    Завідувач  протокольною частиною

    Чуб Юлія Юріївна

    23376

     
      Секретар керівника

    Пех Тетяна Адамівна

    24955

     
    Відділ «Центр надання адміністративних послуг»
     

    Начальник відділу - адміністратор

    Маїло Іван Іванович

    23079

     
     

    Адміністратор у складі відділу

    Саць Оксана Володимирівна

       
     

    Адміністратор  у складі відділу

    Троць Світлана Миколаївна

    23079

     
     Сектор державної реєстрації
     

    Завідувач сектору – державний реєстратор

    Торба Галина Василівна

    23079

     
     

    Державний реєстратор

    Голядинець Надія Василівна

       
     

    Державний реєстратор

    Клекоцюк  Наталія  Ігорівна

       
     Юридичний відділ
     

    Начальник відділу

    Гусєв Петро Михайлович  

    24568

     
     Відділ фінансово-господарського забезпечення
     

    Начальник відділу-головний бухгалтер

    Федун Мирослава Михайлівна

    24575

     
     

    Головний спеціаліст

    Гоц Віталій Олександрович

       
      Головний спеціаліст з питань цивільного захисту Іваніцький Євгеній Вікторович

    Головний спеціаліст з питань інформаційних технологій Толошняк  Вадим Павлович

    24733

     
    Головний спеціаліст з питань мобілізації та режимно-секретної роботи
      Фельмецгер Віктор Володимирович

    24933

     
     Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики
     

    Завідувач сектору

    Шваліковська Валентина Василівна

    Спеціаліст сектору

    Юр’єва Іванна Миколаївна

    24558

     
     Відділ освіти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     

    Начальник відділу

    Савош Анастасія Іванівна

    24140

    23736

     

    Головний спеціаліст

    Пасаман Сергій Володимирович

    23862

     
     

    Голова районної профспілки працівників освіти

    Кибиш Василь Сергійович

    24691

     
     

    Методкабінет

    23808

     
     

    Бухгалтер

    24203

     
     Відділ культури і туризму Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     

    Начальник відділу

    Дячук Володимир Михайлович

    24481

     
     

    Головний спеціаліст

    Синиця Надія Василівна Провідний  спеціаліст

    Якубук Петро Степанович

    23308

    23808

     Архівний відділ
     

    Начальник відділу

    Вавриш Наталія Володимирівна

    23334

     
     

    Головний спеціаліст

    Салуха Олена Олексіївна

    23334

     
     Сектор молоді та спорту
      Завідувач сектору Гіль Руслан Павлович

    24566

    23893

      Головний спеціаліст Степанюк Олександр Дмитрович

    24566

    35638

     ВФСТ „Колос”
      Голова Мельничук Володимир Володимирович  

    37158

     Сектор містобудування та архітектури
     

    Головний спеціаліст

    Вігура Марія Леонідівна

    24760

     
     Служба у справах дітей
     

    Начальник служби

    Сацюк Олеся Павлівна

    24470

    24221

     

    Головний спеціаліст

    Шишук Світлана Іванівна

    24470

     
     Сектор опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування
     

    Завідувач  сектору
    Кисіль Валентина Григорівна

    24470

    24694

     

    Провідний  спеціаліст

    Цип’ящук Лілія Петрівна

    24470

     
     Відділ регіонального розвитку
      Начальник відділу

    Столярчук Євгенія Олександрівна

    22233

    23207

      Головний спеціаліст

    Станіславчук Валентин  Філімонович

    24471

     
      Головний спеціаліст

    Місюк Наталія Григорівна

    24471

     
     Відділ агропромислового розвитку
      Начальник відділу

    Грижак Андрій Степанович

    24158

              24105

     
      Головний спеціаліст

    Литвинюк Тамара Володимирівна

    24881

     
      Головний спеціаліст Шевчук Адам Дмитрович    
     Управління соціального захисту населення Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     

    Начальник

    Веремчук Василь Сидорович

    23332

    24960

     

    Заступник

    Майор Світлана Миколаївна

    Заступник

    Івашко Наталя Миколаївна

    24551

    24115

     

    Бухгалтерія

    24551

     
     Териториальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любомльського району
     

    Директор територіального центру

    Жучик Микола Олексійович

    24202

     
     

    Заступник директора

    Ковальчук Микола Іванович

    24781

     
     Управління фінансів Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     

    Начальник

    Самойліч Оксана Володимирівна

    23987

    22413

    22351

     

    Заступник

    Пачковська Валентина Григорівна

    24240

     
     

    Комп’ютерна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    Булавка Сергій

    24489

     
     РАЙОННІ УСТАНОВИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ
     Управління державної казначейської служби України у Любомльському районі Волинської області
     

    Начальник

    Дубина Лідія Миколаївна

    Воробей Тетяна Олексіївна

    23965

    24938

     

    Заступник

    Чалайдюк Любов Іванівна

    24497

    24139

     
     

    Бухгалтерія

    24497

     
     

    Комп’ютерний відділ

    24952

     
    Шацьке  об’єднане  управління  Пенсійного  фонду  України  у Волинській області
     

    Заступник начальника

    Вашерук Лідія Миколаївна

    24866

    24219(факс)

    24023

     

    Заступник

    Шахраюк Віктор Антонович

    23504

    24957

     

    Бухгалтерія

    23072

     
     Відділ статистики у Шацькому районі
     

    Головний спеціаліст – економіст

    Бегас Ольга Дмитрівна

    24530

    23494

     Любомльський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області
     

    Начальник  

    Дружук Анатолій Анатолійович

    24290

    24552 (ч)

     
     

    Перший заступник

    Микитюк Павло Іванович

    23950

     

     Любомльський районний сектор управління державної міграційної служби України

    у Волинській області

     

    Завідувач сектором

    Охманюк Олександр Володимирович

    24261

     
     Відділ Держгеокадастру у Любомльському районі Волинської області

    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Начальник

    Дитина Анатолій Іванович

    24478

    26139

     

    Заступник

    Грицюк Микола Степанович

    24331

     
    Державний інспектор обласної екологічної інспекції в районі
     

    Інспектор

    Саць Володимир Улянович

    23891

    24563

     Районний центр зайнятості

    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Директор

    23743

     
     

    Заступник

    Васейко Світлана Миколаївна

    23842

    23743

     
     

    Бухгалтерія

    24946

     
      Любомльський відділ Ковельської місцевої  прокуратури
     

    Перший заступник прокурора Ковельської місцевої прокуратури

    Філімонюк Ігор Андрійович

    24402

     
     

    Начальник  Любомльського  відділу Ковельської місцевої прокуратури

    Романюк Сергій Вікторович

    24358

     
     Міжрайвідділ УСБУ у Волинській області
     

    Начальник

    Дем’янчук  Василь  Васильович

    24364

     
     

    Заступник

    Кумпан Євген Валерійович

    24405

     
     

    Черговий

    24540

     
     Любомльський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області
     

    Начальник

    Кушнір Сергій Миколайович

    24842

     
     Любомльський  районний  відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного  територіального управління  юстиції у Волинській області
     

    Начальник

    Станіславчук Лілія Петрівна

    24270

    24885

     Любомльський районний суд Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     

    Голова суду

    Чишій Степан Степанович

    24536

     
     

    Суддя

    Гайдук Алла Леонтіївна

    24972

     
     

    Суддя

    Павлусь Олег Сергійович

    24972

     
     Волинська митниця
      Т.в.о. начальника Кривіцький Віктор Броніславович

    24420

    31500

     
     

    Заступники

    Багатирчук Михайло Анатолійович

    Негріч Леонід Миколайович

    Гриценко Сергій Васильович

    22376

     
     

    Бухгалтерія

    31533

    31528

     
     

    Жд/перехід

    31509

     
    Відділ прикордонної служби ВПС «Рівне»
     

    Начальник

    Малик Євген Ігорович

    33645

    34176 (факс)

     
     

    Заступник

    Грабовий Дмитро Олексійович

       
     Відділ прикордонної служби «Висоцьк»
     

    Начальник

    Степанюк Дмитро Валерійович

    34421

     
     Відділ прикордонної служби «Новогрузьке»
     

    Начальник

    Мозейчук Сергій Анатолійович

       
     РВДСНС України у Волинській області
     

    Начальник

    Жоголь Сергій Вікторович

    24094(черговий)

    24107

     
     Любомльське відділення Ковельської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Волинській області
     

    Начальник

    Костюк Ігор Миколайович

    24953

    24303

     
     Територіальне медичне об’єднання Любомльського і Шацького районів Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     

    Генеральний директор

    Дибель Володимир Юрійович

    24166

    24550

    23066

    (Шацьк)

     

    Заступники

    Ліщук Наталія Данилівна

    Лесик Анжела Іванівна

    24855

     
      Кучко Валерій Адамович

    23362

     
      Головний педіатр району

    24930

     
     

    Бухгалтерія

    24398, 24869

     
     

    Комп’ютерний  (Вітя)

    23839

     
     КЗ «Центру первинної медико-санітарної допомоги»
     

    Головний лікар КЗ «Центру первинної медико-санітарної допомоги»

    Васенько Тетяна Савівна

    Заступник головного лікаря

    Дубина Олеся Дмитрівна

    23957

     
     Районна поліклініка
     

    Завідуючий

    Тимощук Василь Михайлович

    23110

    24570

    22211

    22670

     Стоматполіклініка
     

    Завідуючий

    Коцюпчик Тарас Григорович

    23934

    24305

     
     Управління  держпроспожив служби в Любомльському районі 
     

    В. о. начальника

    Вавриш Микола Дмитрович

    24192

    24908

    Райспоживспілка
     

    Голова

    Шиліпук Ольга Іванівна

    24404

    22670

     

    Заступник

     

    24367

    24307 (бух)

     
     Районний центр соціальних служб для молоді Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     

    Директор

    Пук Світлана Василівна

    22250

     
     

    Фахівець соціальної роботи І категорії

    Веремчук Жанна Анатоліївна

    22003

     
     Редакція  газети “Наше життя” Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     

    Редактор

    Боярчук Сергій Миколайович

    24351

    24979

      Комп. Відділ, бухгалтерія Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    24175

     

    Редакція Газети «Новий погляд +» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

      Карась Анна Олексіївна

    22157

     
     Земельний кадастровий відділ
     

    Начальник

    Горун Наталія Миколаївна

     

    23281

     

     СПИСОК

    керівників підприємств і організацій Любомльського району

     

    Ощадбанк

    Зламанюк  Михайло Миколайович

    23871

    23453(бухг.)

     

    ТзОВ “Світязь”

    Осокін Анатолій Борисович

    24359

     

    ВАТ “Райпостач”

    Шевчук Валентина Сарафонівна

    24313

    24457

     

    Автостанція

    Лах Анатолій Петрови

    24439

     

    СК “Оранта”

    Булавка Таїсія Степанівна

    24462

     

    Залізнична станція Ягодин

    Бришко Микола Миколайович

    31631

     

    Музична школа

    Богачевська  Лариса Андріївна

    24948

    24087

     

    Любомльський дитячий садок №1

    Вавриш Надія Іванівна

    24363

     

    Любомльський дитячий садок №2

    Рачук Людмила Петрівна

    24343

     

    Любомльський будинок школяра

    Шваліковська Світлана Василівна  

    0965422730

    24778

     

    Районний Будинок культури

    Хомік Людмила Степанівна

    24595

     

    Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

    Мельниченко Марія Олександрівна

    23301

    23890

     

    Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. №3                              

    Вавринюк Тетяна Степанівна

    23440

    23464

     

    Любомльський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія" ім. Н. Ужвій

    Тишик  Олена Костянтинівна

     

    24064

    23902

     

    Любомльський професійний ліцей

    Дутко Володимир Миколайович 

    24504

     

    Любомльська ДЮСШ

    Максимович Олег Євгенович

    24499

     

    ТОВ “Л-Транс”

    Жук Михайло Володимирович

    23898

     

    ТзОВ “Будівельник”

    Гурко Володимир Григорович

    24705

     

    ПП “Універсам”

    Ковальчук Сергій Михайлович

    24844

    25466

     

    ОПРГ «Княжий»

    Костюк  Любов Спиридонівна

    23381(особ)

    24806

     

    Любомльський РСТК - ТСОУ

    Котюк Василь Володимирович

    24040

     

    “Любомльський автодор”

    Бакун Олександр Миколайович

    24506

     

    Відділення Фонду страхування від нещасних випадків

    Куць Антоніна Петрівна

    24838

    24258

     

    Паливний склад

    Міщук Валерій Васильович

    24301

     

    УТОС

    Мороз Ігор Григорович

    23528

     

    Центральна районна бібліотека

    Овдієвич Світлана Антонівна

    24365

     

    “Любомльринок”

    Троць Микола Васильович

    23880

     

    Любомльська філія ПАТ „Волиньобленерго”

    Ливконюк Валерій Миколайович

    23396,23074

    24502(черг.)

     

    Краєзнавчий музей

    Остап’юк Олександр Дмитрович

    24256

     

    Районна друкарня

     

    Солом’янюк Володимир Євтихійович

    23832,

    24751

     

    Районний вузол поштового зв’язку

    Дроздович Андрій Миколайович  

    24330,

    24095

     

    ВКФ “Промінь”

    Т.в.о. Габрилевич  Валерй Іванович

    23945

     

    Відділення агентства з міжнародного туризму “ІнтуристЛуцьк”

    Пачковська Олена Олексіївна

    24293

     

    Фонд соцстрахування з тимчасової втрати працездатності  

    Пелінкевич Галина Геннадіївна

    24888

    22095

     

    Любомльська газонаповнювальна станція ВАТ “Волиньгаз”

    Миронюк Сергій Степанович

    24218

     

    КВКП "Любомльводоканал"

    Зламанюк Володимир Миколайович

    24688

     

    “Приватбанк”

    Чишій Ніна Миколаївна

    24994

     

    Приватний нотаріус

    Семенюк Наталія Миколаївн

    24156

     

    Військкомат

    Гузь Роман Андрійович

    24262

    24194(черг.)

     

    Головненська  спецалізована школа -інтернат

    Сушик Наталя Іванівна

    31169,

    31170

     

    ВУЖКГ

    Зламанюк Володимир Миколайович

    23185

    23186

     

    Будинокінтернат (с. Руда)

    Місюк Олена Іванівна

    37110

     

    Санаторій “Згорани”

    Сень  Олександр Архипович

    35132

     

    Філія ТзОВ “Світязь”

    Філімонюк Андрій Миколайович

    24326

     

    ДП Любомльське лісове господарство

    Боярчук Сергій Сергійович

    24170

     

    ДП Прибузьке лісове господарство

    Ющук Григорій Олександрович

     
     

    Телеком

    Силюк Валерій Михайлович

    24444, 24587

    24430

     

    Підприємець

    Чуб Андрій Андрійович

    23948

     

    ТОВ “Надія”

    Шлапа  Дмитро Трохимович

    24651, 22204

    23150

    24003

     

    КП «Наше місто»

    Зламанюк Володимир Миколайович

    23186, 24688

     

    Спілка ветеранів Афганців

    Сачук Володимир Миколайович

    24463

     

    ПП Сулік П.В.

    Сулік Петро Васильович

    23173

     СПИСОК

    голів і секретарів міської, селищної та сільських рад Любомльського району 

     Любомльська міська рада

    44300, Волинська область, м. Любомль, вул. Червоної Армії 2,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Ющук Роман Васильович

    Заступник голови

    Оніщук Микола Володимирович

    23164,

    24206

    23185

    24960

     

    Секретар

    Фурманюк Антон Валерійович  

    23360

    23164

     
     

    Приймальна

    Бухгалтерія

    Земельний

    24390

    23330

    23918

     
     Головненська селищна рада

    44323, Волинська область, Любомльський район, смт.Головне Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Демедюк Микола Васильовича

    31342

    31228

     

    Секретар Боярчук Валентина Михайлівна

    31395

     
    Бірківська сільська рада

    44308, Волинська область, Любомльський район, с.Бірки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Лонюк  Володимир  Степанович

    35630

     
     

    Секретар Клекоцюк Ірина Миколаївна

    35630

    35655

     Вишнівська сільська рада

    44300, Волинська область, Любомльський район, с.Вишнів Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Сущик Віктор Степанович

    32342

     
     

    Секретар Вегера Тетяна Олексіївна

    32377

     
     Гущанська сільська рада

    44330, Волинська область, Любомльський район, с.Гуща Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Нестерук Олексій Олексійович

    32542

    32531

     

    Секретар Боярчук Тетяна Іванівна

    32542

     
     Заболоттівська сільська рада

    44300, Волинська область, Любомльський район, с.Заболоття Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Голян Валентина Омелянівна

    33480

     
     

    Секретар Солодуха Наталія Олександрівна

    33480

     
    Забузька сільська рада

    44310, Волинська область, Любомльський район, с.Забужжя Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Герун Олександр Миколайович

    35342, 35541

     
     

    Секретар Шваліковська Василина Василівна

    35342

     
    Запільська сільська рада

    44331, Волинська область, Любомльський район, с.Запілля Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Фізик Ольга Павлівна

    32152

    32192

     

    Секретар Савош Руслана Вікторівна

    32152

     
     Зачернецька сільська рада

    44340, Волинська область, Любомльський район, с.Зачернеччя Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Шиманюк Галина Петрівна

    37642

     
     

    Секретар Пухова Іванна Федорівна

    37631

    37632

    Згоранська сільська рада

    44313, Волинська область, Любомльський район, с.Згорани Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Лукашук Олександр Омелянович

    35170

     
     

    Секретар Жалніна Леся Миколаївна

    23959

    35198

     
    Куснищанська сільська рада

    44326, Волинська область, Любомльський район, с.Куснище Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Куран Петро Іванович

    36310

     
     

    Секретар Дячук Віталій Федорович

    36331

     
    Ладинська сільська рада

    44357, Волинська область, Любомльський район, с.Ладинь Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Вітрук Юрій Іванович

    36731

    36721

     

    Секретар Пошук Тетяна Пилипівна

    36731

     
    Машівська сільська рада

    44343, Волинська область, Любомльський район, с.Машів Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Сахарук Наталія Миколаївна

    33142

    33114

     

    Секретар Влащук Тетяна Миколаївна

    33142

    33164

     Нудизька сільська рада

    44320, Волинська область, Любомльський район, с.Нудиже Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Склянчук Лілія Степанівна

    33442

    33435

     

    Секретар Семенюк Анатолій Семенович

    33442

    33477

    Олеська сільська рада

    44356, Волинська область, Любомльський район, с.Олеськ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Ягодинець Андрій Петрович

    36142

    36190

     

    Секретар Томчук Тетяна Іванівна

    36142

    36131

    36127

    Підгородненська сільська рада

    44342, Волинська область, Любомльський район, с.Підгородне Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Зінчук Іван Олексійович

    37195

     
     

    Секретар Яворська Людмила Іванівна

    37195

    37173

    Полапівська сільська рада

    44315, Волинська область, Любомльський район, с.Полапи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Богачевський Володимир  Олександрович

    36614

     
     

    Секретар Войтович Олена Олександрівна

    36588

    36515

    Почапівська сільська рада

    44341, Волинська область, Любомльський район, с.Почапи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Дубій Анатолій Григорович

    37431

     
     

    Секретар Максимук Руслана Степанівна

    37442

     
    Радехівська сільська рада

    44353, Волинська область, Любомльський район, с.Радехів Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Гнатюк Василь Володимирович

    33842

     
     

    Секретар Домаль Ніна Василівна

    33842

     
    Римачівська сільська рада

    44300, Волинська область, Любомльський район, с.Римачі Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Зосимчук Богдан Володимирович

    31536

    31648

     

    Секретар Клекоцюк Ольга Дмитрівна

    31536

     
    Рівненська сільська рада

    44332, Волинська область, Любомльський район, с.Рівне Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Крижук Володимир Васильович

    33642

     
     

    Секретар Кондратюк Наталія Василівна

    33642

     
    Столино-Смолярська сільська рада

    44311, Волинська область, Любомльський район, с.Ст.Смоляри Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Козачук Микола Адамович

    35542

     
     

    Секретар Войтович Тетяна Адамівна

    35542

     
    Хворостівська сільська рада

    44300, Волинська область, Любомльський район, с.Хворостів Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Пархому Петро Миколайович

    37142

     
     

    Секретар Васейко Тетяна Володимирівна

    37142

     
    Штунська сільська рада

    44354, Волинська область, Любомльський район, с.Штунь Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     

    Голова Зінчук Олександр Анатолійович

    34417

    34520

     

    Секретар Мандрика Любов Павлівна

    34417

    34409

    СПИСОК

    керівників сільськогосподарських підприємств

     Любомльського району

    № п/п

    Назва сільськогосподаського

    підприємства

    ПІБ голови

    Юридична адреса

     
     

    1

    СГПП «Куснище»

     

     с. Куснище

    2

    ТзОВ «ЕКОПЕЛ»

    Цехоцький Вадим Юрійович

     м. Любомль

    3

    СГВК «Забужжя»

    Хомік Володимир Миколайович

    с.Забужжя

    4

    ТзОВ «Україна Голд Сад»

    Баштанник Тарас Петровч

    с. Старовойтово

    5

    ТзОВ «УПБ  Сад»

    Павлюк Віктор Миколайович

    с. Згорани

    6

    ФГ «Валентино»

    Капітанюк Іван Петрович

    с. Бірки

    7

    ФГ «Віта»

    Микитюк Павло Іванович

     с. Городне 

    8

    СФГ «Ягодинське»            

    Ковальчук Сергій Федорович

    с. Римачі

    9

    ФГ «Фортуна В»

    Вовкунович  Степан  Павлович

    м.Любомль

    10

    ФГ «Ягодин плюс»

    Сухецька Тетяна Василівна

    с. Бережці

    11

    ФГ «Козацький двір»

    Козачук Сергій Іванович

    с. Бірки

    12

    ФГ «ЮЛКА»

    Ляшук Олександр Олександрович

    с. Штунь

    13

    ФГ «Миронівка»

    Пархомук Олександр Миронович

    с. Рівне

    14

    ФГ «Олміт»

    Трофімук Ольга Василівна

    с. Вишнів

    15

    ФГ «Михальчук»

    Михальчук Марія Степанівна

    с. Підгородне

    16

    ФГ "Вест-Фенікс"

    Прилуцький Анатолій Іванович

    с. Бережці 

    17

    ТзОВ «Волинь Агро»

    Шум Андрій Миколайович

    смт. Турійськ

    Переглядів 4568 Останнє редагування Вівторок, 07 лютого 2017 14:50
    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Любомльська районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
    Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
    © 2014 lbmadm.gov.ua