01 травня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • АРХІВ НОВИН

  « Травень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

  Державна казначейська служба інформує

  Міністерство фінансів України розглянуло листа Державної казначейської служби України від 28.0.2.2017 №10-05/52-3412 щодо застосування окремих положень Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 12.01.2011 №6 (далі-Порядок), і повідомляє.
  Управління Державної казначейської служби України у Любомльському районі Волинській області провело аналіз стану виконання місцевих бюджетів району за видатками станом на 01 січня 2017 року.
  До державного бюджету по Любомльському району  Волинської  області  станом на 01 січня 2017 року надійшло 4 977 392 925,64 гривень. До загального фонду державного бюджету надійшло 4 976 511 641,55 грн (з урахуванням відшкодування податку на додану вартість та коштів, що передані до місцевих бюджетів), до спеціального фонду (без врахування власних надходжень) – 881 284,09 гривень.
  Понад два місяці тривала всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна». Розпочалась вона напередодні дня Незалежності і завершилась невдовзі після Дня захисника України.
  Управління Державної казначейської служби України у Любомльському районі Волинської області здійснило аналіз виконання державного бюджету району за доходами за 9 місяців 2016 року та повідомляє.
            Управлінням Державної казначейської служби України у Любомльському районі Волинської області здійснено аналіз відкритих асигнувань для установ та організацій Любомльського району, що фінансуються з державного бюджету. 
  Управління Державної казначейської служби України у Любомльському районі Волинської області (далі — Управління Казначейства) здійснило аналіз виконання державного та місцевих бюджетів району за доходами за І півріччя 2016 року та повідомляє.
  Сучасний стан розвитку телекомунікаційних систем та інформаційних технологій, наявність необхідної нормативно-правової бази щодо використання електронного цифрового підпису створили всі передумови для запровадження повноцінного, юридично значимого, електронного документообігу в органах державної влади. 
  Управління Державної казначейської служби України у Любомльському  районі Волинської області надає інформацію про надходження до Державного бюджету за 2015 рік по Любомльському району  Волинської  області.
  10.10.2015 о 12.00 в приміщенні Любомльської райдержадміністрації відбулась робоча зустріч Голови Державної казначейської служби України Слюз Тетяни Ярославівни з радником Волинської ОДА, головою районної ради, міським, селищним і сільськими головами, керівниками фінансових органів, розпорядниками бюджетних коштів, бухгалтерами бюджетних установ.
  Сучасний стан розвитку телекомунікаційних систем та інформаційних технологій, наявність необхідної нормативно-правової бази щодо використання електронного цифрового підпису створили всі передумови для запровадження повноцінного, юридично значимого електронного документообігу в органах державної влади.За останні декілька років Державною казначейською службою України було проведено цілий ряд заходів щодо вдосконалення програмного забезпечення та автоматизованих систем, що використовуються органами Державної казначейської служби України. Зокрема, побудовано захищений вузол Інтернет доступу, Акредитований центр сертифікації ключів Державної казначейської служби України, створено єдину платформу системи обслуговування бюджетів АС «Є-Казна» та інші.
  В Управлінні Державної  казначейської служби України у Любомльському районі Волинської області по державному бюджету обслуговується  9 розпорядників та 2 одержувачі бюджетних коштів.  За результатами перевірки та аналізу фінансової звітності про виконання Державного бюджету Любомльського району за І півріччя 2015 року Управління повідомляє наступне.
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua