20 липня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Я МАЮ ПРАВО!
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
  Середа, 09 вересня 2015 15:26

  СИСТЕМА ДИСТАНЦІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ КАЗНАЧЕЙСТВА

  Сучасний стан розвитку телекомунікаційних систем та інформаційних технологій, наявність необхідної нормативно-правової бази щодо використання електронного цифрового підпису створили всі передумови для запровадження повноцінного, юридично значимого електронного документообігу в органах державної влади.За останні декілька років Державною казначейською службою України було проведено цілий ряд заходів щодо вдосконалення програмного забезпечення та автоматизованих систем, що використовуються органами Державної казначейської служби України. Зокрема, побудовано захищений вузол Інтернет доступу, Акредитований центр сертифікації ключів Державної казначейської служби України, створено єдину платформу системи обслуговування бюджетів АС «Є-Казна» та інші.

  Сучасний стан розвитку телекомунікаційних систем та інформаційних технологій, наявність необхідної нормативно-правової бази щодо використання електронного цифрового підпису створили всі передумови для запровадження повноцінного, юридично значимого електронного документообігу в органах державної влади. За останні декілька років Державною казначейською службою України було проведено цілий ряд заходів щодо вдосконалення програмного забезпечення та автоматизованих систем, що використовуються органами Державної казначейської служби України. Зокрема, побудовано захищений вузол Інтернет доступу, Акредитований центр сертифікації ключів Державної казначейської служби України, створено єдину платформу системи обслуговування бюджетів АС «Є-Казна» та інші.

  Впровадження новітніх технологій створили передумови для створення системи дистанційного обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів органами Державної казначейської служби України. Метою системи є спрощення та оптимізація взаємодії розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів з органами Державної казначейської служби України, впровадження електронного формату обслуговування клієнтів з використанням надійних засобів електронного цифрового підпису та сучасних технологій.

  Система дистанційного обслуговування клієнтів Державної казначейської служби України надійна і проста у використанні система з широким переліком функціональних можливостей, що дозволяє в режимі реального часу управляти рахунками, не виходячи з офісу. За допомогою цієї системи розпорядники (одержувачі) бюджетних коштів мають можливість постійного доступу та оперативного отримання повного обсягу інформації про стан рахунків. При цьому вся інформація, якою обмінюються Клієнт і Казначейство, надійно захищена системою і недоступна для сторонніх осіб.

  Ключові моменти реалізації системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство»:

  1. Забезпечення повного циклу віддаленого обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів всіх рівнів.

  2. Оптимізація витрат на підтримку процесу обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів всіх рівнів.

  3. Прискорення обробки інформації, скорочення часу на казначейське обслуговування бюджетів.

  4. Покращення відмовостійкості інформаційного середовища Державної казначейської служби України.

  5.  Отримання можливості в режимі реального часу відстежувати стан рахунків.

  6. Досягнення значного економічного ефекту завдяки суттєвій економії часу, зменшення витрат на розхідні матеріали для друку та транспортування.

              Дистанційне казначейське обслуговування – це такий собі електронний документообіг, в результаті якого більше не потрібні паперові носії, що суттєво зекономить як фінансові, так і трудові витрати.

  Одним з плюсів такого дистанційного казначейського обслуговування є автоматичне формування документів. Для прикладу, реєстр юридичних зобов’язань, реєстр фінансових зобов’язань, окрім єдиного документу – договору, який неможливо ні юридично, ні фактично автоматизувати. Важливою перевагою також є й доступність - в будь який час клієнт казначейства може бачити рух своїх коштів, а також приймати рішення щодо їх спрямування в онлайн-режимі. І така система є надійно захищеною, жоден «чужий» не зможе в неї увійти. Для своїх клієнтів розроблені технічні носії – спеціальні флешки.

  Переглядів 1176
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua