17 жовтня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обмежень
 • АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          

  Соціальний захист населення

  Постановою Кабінету Міністрів України №854 від 23.11.2016 р. « Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» внесені зміни щодо санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації  аварії на Чорнобильській АЕС, які відносяться до 1 категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками  Чорнобильської катастрофи.
  Діти – це наше майбутнє. Кожні порядні батьки хочуть, аби їхні нащадки виросли достойними громадянами суспільства. Але не завжди виходить саме так. Діти та підлітки нерідко «вступають» у доросле життя із лави підсудних.
   З метою провадження в Україні кращого світового досвіду у сфері надання послуг з реабілітації (абілітації) Мінсоцполітики наказом від 09.08.2016 № 855 затверджено Типове положення про центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, яке зареєстровано у Міністерстві юстиції України 01.09.2016 за № 1209/29339.
   В зв’язку з реорганізацією закладів охорони здоров’я внесено зміни в перелік медичних закладів області, яким дозволяється у разі амбулаторного лікування виписувати лікарські засоби, вироби медичного призначення, які відпускаються на пільгових умовах чи безоплатно, згідно додатку, затвердженому наказом управління охорони здоров’я №239-од від 08.08.2013 р.
  Постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 року № 609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» удосконалено порядок призначення та надання населенню житлових субсидій, а саме:
   Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля» є державною установою сфери управління Міністерства соціальної політики України, метою діяльності якого є здійснення заходів спрямованих на підготовку людини з інвалідністю до професійної діяльності.
          Навчальний заклад за 46 років існування випустив понад 9 тисяч кваліфікованих робітників із числа осіб з фізичними обмеженнями. Випускники училища працюють у сфері побутового обслуговування, на підприємствах в організаціях та займаються індивідуальною трудовою діяльністю.
   В Любомлі відзначили міжнародний День захисту дітей. Звичайно, для дитини кожен день повинен бути як свято. Але 1 червня - день особливий.  Тож в цей день  в місті для дітвори  були  заплановані  різноманітні заходи : оздоровчо-призовий пробіг «Спробуй свої сили», благодійний забіг «Я біжу для тебе»  концерт, дефіле  янголів, малюнок на асфальті «Здорова дитина- щаслива родина, міцна Україна»  тощо. 
   Відповідно до Положення про Державну службу  України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. №416, основними завданнями Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі – Служба) є реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної   операції, зокрема, щодо забезпечення їх технічними та іншими засобами реабілітації.
   Чи є у житті більша  радість, аніж бачити щасливу та усміхнену дитину? Певно, ні. Втім, що таке для дитини щастя? Мабуть ніхто не стане заперечувати, що це — можливість бути у сім‘ї, де панує атмосфера любові, доброзичливості та взаєморозуміння. Тільки у сімейному колі дитина може повноцінно розвиватися і бути підготовленою до самостійного життя в майбутньому. 
   Постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2017 року №254 внесені зміни до постанови КМУ від 4 березня 2015 року №105’’Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період’’.
   Постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2017 року №254 внесені зміни до постанови КМУ від 4 березня 2015 року №105’’Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період’’.
   Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року №110 внесені зміни до Порядку забезпечення санаторно – курортними путівками деяких категорій громадян
   27.03.2017 року виїзний "мобільний соціальний офіс" працював в Почапівській сільській  раді.
   Постановою Кабінету Міністрів України №110 від 01.03.2017 року внесено зміни щодо забезпечення санаторно – курортним лікуванням осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким установлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та пунктів 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
   Відповідно до Закону України „Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” пільги з санаторно-курортного лікування поширюється на громадян, віднесених до першої категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.
  Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань” передбачено виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, жертвам нацистських переслідувань.
  В області функціонує Волинський обласний центр соціально-психологічної допомоги, який знаходиться у місті Луцьку.
  Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення Любомльської районної державної адміністрації
  Відповідно до ст.102 Бюджетного Кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 року № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції...
  Згідно пункту 51 «Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів»  особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа мають право...
  Соціальний квартирний облік  Одним із основних напрямів державної політики України є реалізація прав громадян на житло, насамперед, соціально незахищених, яке регламентовано ст.47 Конституцією України та визначає, що громадянам, які потребують соціального захисту, житло надається державою або органами місцевого самоврядування безоплатно чи за доступну для них плату відповідно до закону.
  Довідка про роботу управління соціального захисту населення Любомльської райдержадміністрації за лютий 2017 року   Про роботу відділу соціальних допомог і субсидій   Протягом  лютого 2017 року відділ соціальних допомог і субсидій   продовжував працювати за принципом "єдиного вікна" (єдиної технології прийому громадян).  За призначенням різних видів соціальних допомог, житлових субсидій та компенсаційних виплат в лютому 2017 року звернулось 332 громадяни. На усному прийомі у відділі соціальної допомоги побувало 261 особа. Консультаціями по телефону скористалось 79 громадян. 
  Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів здійснює набір інвалідів віком від 16 років І-ІІІ груп
   ПОДІЛЬСЬКИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ  на  2017-2018  рік на денну форму навчання на базі 9 та 11 класів
  Проведення атестації є дуже важливим для працівників, які зайняті в шкідливих та важких умовах праці, тому що від результатів атестації залежить пільгова пенсія, щорічна додаткова відпустка, доплата до тарифної ставки, скорочений робочий тиждень
  Сторінка 1 із 3
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua