15 серпня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Правова допомога
 • Графіки руху
 • Протидія домашньому насильству
 • COVID-19 Коронавірус
 • АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
  Четвер, 24 липня 2014 08:20

  Соціальний захист населення

  18 серпня 2014

   Важкопораненим у масових акціях протесту виплатять одноразову грошову допомогу

   

  Кабінет Міністрів України ухвалив постанову  „Про соціальний захист осіб, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року”.

  Документ передбачає виплату одноразової грошової допомоги у 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. У 2014 році розмір такої допомоги складатиме 60900 гривень.

  Перелік осіб, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту і мають право на отримання допомоги, формуватиме Міністерство охорони здоров’я за результатами судово-медичної експертизи і за погодженням з Мінсоцполітики, МВС та Міноборони.

  Згідно із затвердженим Порядком виплату одноразової грошової допомоги забезпечать органи соцзахисту населення. Для її отримання особа, яка зазнала тяжких тілесних ушкоджень та включена до затвердженого МОЗ переліку, має звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання або перебування з відповідною заявою, в якій зазначаються реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховується одноразова грошова допомога. До заяви додаються: копія паспорта, копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті).  

  Загальну потребу в коштах буде визначено після затвердження Мінохоронздоров'я переліку осіб, які дістали тяжких тілесних ушкоджень під час участі в масових акціях протесту.

   

   

  24 липня 2014

  Зміни у виплатах «на дитину»

   

   На виконання Законів України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від
  27.03.2014 № 1166 -VII та  «Про внесення змін до деяких законів України щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини» від 10.10.2013 № 644-VII Урядом 25 червня поточного року затверджено постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» № 208.

  Зазначеними нормативно-правовими актами з 1 липня 2014 року
  пройшли такі зміни:

                      

  - об'єднання допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в один вид допомоги - це допомогу при народженні дитини;

  - збільшення розміру допомоги при народженні першої дитини на 10 320 гривень (по відношенню до діючого законодавства, яка призначається на першу народжену дитину);

  - встановлення фіксованого розміру допомоги при народженні дитини у сумі    41 280 гривень, не залежно від кількості народжених дітей в сім'ї;

  - здійснення одноразової виплати при народженні дитини у сумі 10 320 гривень та щомісячної виплати протягом 36 місяців у сумі 860 гривень. При цьому у випадку, якщо особа якій призначено допомогу при народженні дитини виявила бажання працювати, допомога буде виплачуватися до закінчення терміну її призначення, тобто протягом 36 місяців;

  - встановлення   нового   переліку   документів,   необхідних   для призначення   допомоги   при   народженні   дитини   та   реєстрації   її   місця проживання;

  - припинення з 01.07.2014 року виплати допомоги по догляду за дитиною до досягнення
  нею трирічного віку для всіх отримувачів допомоги;

  - встановлення виплати допомога у розмірі 130 гривень (на наступних
  12 місяців) для осіб, у яких закінчилась виплата допомоги при народженні
  ПЕРШОЇ дитини, яка виплачувалася 24 місяці.

  Роз'яснюємо більш детальніше:

  - діти, народжені до 30 червня 2014 року отримуватимуть допомогу у розмірі встановленому на дату народження дитини ( на першу дитину- 30 960,00 грн, на другу- 61 920,00 грн, на третю та наступних дітей — 123 840,00 грн.), тобто зміни з 01.07.2017 цієї категорії дітей не торкнуться.

  - діти, народжені з 01 липня 2014 року отримуватимуть допомогу при народженні у розмірі 41 280,00 грн, в незалежності від кількості народжених дітей;

  - виплата по догляду за дитиною до трьох років з 01.07.2014 року буде припинена, крім осіб, яким призначена допомога при народженні ПЕРШОЇ дитини (народженої до 30 червня 2014 року), що виплачується 24 місяці, на наступних 12 місяців буде призначатися допомога до досягненню дитиною трирічного віку у розмірі 130 грн.

  Тобто, стосовно останнього пункту, розяснюємо на прикладі:

  Приклад:

  Якщо жінка має дитину 1,5 річного віку, вона продовжить отримувати допомогу при народженні, в тому розмірі, яку їй і призначили, а от по догляду за дитиною до трьох років вона буде отримувати ще 12 місяців, але не довше ніж дитині виповниться 3 роки.

  Тобто жінка з 01.07.2014 року ще шість місяців ( до двохріччя дитини) буде отримувати допомогу при народженні, допомогу по догляду за дитиною їй з 01.07.2014 припинять виплачувати, і коли дитині буде 2 роки, і закінчеться виплачуватись допомога при народженні, їй ще 12 місяців будуть виплачувати допомогу по догляду у розмірі 130 грн.

  Мета цього полягає в наступному:

  - жінки, які отримують допомогу при народженні- їм зараховують в страховий стаж час отримання допомоги при народженні;

  - жінки, діти яких будуть народжені після 01.07.2014 року, будуть отримувати допомогу при народженні три роки (36 місяців) відповідно три року стажу вони зберігають, навіть при скасуванні допомоги по догляду до трьох років;

  - жінки, яким була призначена допомога при народженні на ПЕРШУ дитину до 30.06.2014 року, яку вони отримували лише 24 місяці, їм продовжуть виплачувати ще 12 місяців допомогу по догляду, щоб і їм було збережено страховий стаж.

  Що стосується відрахування до Пенсійного фонду за отримувачів допомоги при народженні дитини та до досягнення дитиною трирічного віку.

  Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» відповідно внесені зміни до Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», де до платників єдиного внеску включені особи, які отримують допомогу при народженні дитини.

           З метою збереження права громадянам на зарахування їм часу догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку до трудового стажу, органи соціального захисту населення будуть здійснювати відрахування до управлінь Пенсійного фонду за отримувачів допомоги при народженні дитини та за осіб яким буде здійснюватися виплата допомоги до досягнення дитиною трирічного віку у розмірі 130 гривень.

  У разі працевлаштування отримувачів (або виходу на роботу) в період отримання допомоги при народженні дитини та допомоги до досягнення дитиною трирічного віку у розмірі 130 гривень, орган соціального захисту населення не провадить відрахування до Пенсійного фонду за таких отримувачів.

  Одночасно інформуємо, що Департаментом пенсійного забезпечення Мінсоцполітики розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб», яким врегульовується механізм сплати єдиного внеску за осіб, які отримують допомогу при народженні дитини та допомогу до досягнення дитиною трирічного віку.

  Переглядів 4895 Останнє редагування Середа, 03 вересня 2014 17:02

  Схожі матеріали

  • Звернення голови райдержадміністрації Звернення голови райдержадміністрації

   Дорогі ветерани! Шановні  жителі Любомльського краю!

   Минає  70 років, як на нашій Любомльській землі вщухло полум‘я війни і гуркіт канонад. І хоча ще майже рік продовжувалася ненависна війна, а визволителі  зрошували кров‘ю землі Європи, наша поліська земля почала жити мирним життям.

   Ратний подвиг воїнів, які принесли нам визволення, назавжди залишиться у пам‘яті вдячних нащадків.

   Сьогодні ми висловлюємо глибоку шану, сердечну вдячність і земний уклін всім, хто засвітив сонце миру над нашою землею.

   Від імені районної державної адміністрації, районної ради щиро вітаємо всіх жителів нашого краю з 70-ю річницею визволення Любомльського району від фашистських загарбників.

   Здоров‘я всім Вам, наснаги, мирного і світлого неба над головою, добра і щастя кожній оселі!

    

   Районна державна адміністрація                                                                                              Районна рада

  • Сплата податків Сплата податків
   Сплата податків
    Показники  файл
   Сплата податків Любомльського району 
   станом на 01.03.2015 року 
    переглянути
  • Бюджет Бюджет
   Бюджет

   Виконання бюджету Любомльського району

   станом на 01 березня 2015 року

   РОЗШИРЕНІ ДАНІ

    

    

    

   Загальний фонд

    

   Затверджено місцевими радами на рік

   Виконано місцевими радами з початку року

   % виконання до річного призначення

    

   1

   2

   3

   5

   6

    

   1. ДОХОДИ :

            

   Податкові надходження:

   10000000

   23988587,00

   5081865,45

   21,2

    

   Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості

   11000000

   14451200,00

   2214801,88

   15,3

    

   Податок та збір на доходи фізичних осіб

   11010000

   14400000,00

   2185847,88

   15,2

    

   Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати

   11010100

   12957400,00

   1900227,86

   14,7

    

   Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами

   11010200

   1277600,00

   205390,84

   16,1

    

   Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата

   11010400

   45000,00

   1675,88

   3,7

    

   Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування

   11010500

   120000,00

   73206,64

   61,0

    

   Податок на доходи фізичних осіб із суми пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що оподатковуються відповідно до підпункту 164.2.19 пункту 164.2 статті 164 Податкового кодексу

   11010900

   0,00

   5346,66

   #ДЕЛ/0!

    

   Податок на прибуток підприємств

   11020000

   51200,00

   28954,00

   56,6

    

   Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності

   11020200

   51200,00

   28954,00

   56,6

    

   Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів

   13000000

   389099,00

   195800,98

   50,3

    

   Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів

   13010000

   389099,00

   195429,45

   50,2

    

   Рентна плата за спеціальне використання води водних об`єктів місцевого значення

   13020000

   0,00

   371,53

    

    

   Внутрішні податки на товари та послуги  

   14000000

   2729020,00

   1125168,85

   41,2

    

   Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів

   14040000

   2729020,00

   1125168,85

   41,2

    

   Місцеві податки

   18000000

   6377399,00

   1530861,78

   24,0

    

   Податок на майно

   18010000

   3397499,00

   703863,37

   20,7

    

   Туристичний збір

   18030000

   4000,00

   1934,00

   48,4

    

   Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності, що справлявся до 1 січня 2015 року

   18040000

   0,00

   18371,80

      

   Єдиний податок  

   18050000

   2975900,00

   806692,61

   27,1

    

   Інші податки та збори

   19000000

   41869,00

   15231,96

   36,4

    

   Екологічний податок 

   19010000

   41869,00

   15231,96

   36,4

    

   Неподаткові надходження

   20000000

   122578,00

   4260472,64

   3475,7

    

   Доходи від власності та підприємницької діяльності

   21000000

   6840,00

   2248,00

   32,9

    

   Частина чистого прибутку (доходу) державних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до бюджету, та дивіденди (доход), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність

   21010000

   1000,00

   2197,00

   219,7

    

   Інші надходження

   21080000

   5840,00

   51,00

   0,9

    

   Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності 

   22000000

   111646,00

   60736,38

   54,4

    

   Плата за надання адміністративних послуг

   22010000

   0,00

   41301,26

    

    

   Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном  

   22080000

   86900,00

   15837,75

   18,2

    

   Державне мито

   22090000

   24746,00

   3597,37

   14,5

    

   Інші неподаткові надходження

   24000000

   4092,00

   4197488,26

   102577,9

    

   Інші надходження

   24060000

   4092,00

   4197488,26

   102577,9

    

   Доходи від операцій з капіталом

   30000000

   0,00

   126,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Надходження від продажу основного капіталу

   31000000

   0,00

   126,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Разом доходів загального фонду

    

   24111165,00

   9342464,09

   38,7

    

   Офіційні трансферти

   40000000

   178193193,00

   27504440,84

   15,4

    

   Від органів державного управління

   41000000

   178193193,00

   27504440,84

   15,4

    

   Дотації

   41020000

   12305700,00

   2051000,00

   16,7

    

   Базова дотація

   41020100

   12305700,00

   2051000,00

   16,7

    

   Субвенції

   41030000

   165887493,00

   25453440,84

   15,3

    
    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомог сім’ям з дітьми інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

   41030600

   63427400,00

   9909904,05

   15,6

    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепловодопостачання і водовідведення та послуг зв’язку

   41030800

   875600,00

   8604,66

   1,0

    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг ветеранам війни і праці (крім пільг на оплату електроенергії, природного і скрапленого газу, твердого та рідкого, пічного побутового палива, житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку)

   41030900

   494400,00

   22301,14

   4,5

    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та субсидій населенню на оплату скрапленого газу, твердого та рідкого, пічного побутового палива, квартирної плати, вивозу сміття та побутових відходів

   41031000

   3364513,00

   74113,30

   2,2

    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров`я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії

   41033700

   26980,00

   0,00

   0,0

    

   Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

   41033900

   64196400,00

   9886600,00

   15,4

    

   Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

   41034200

   33025900,00

   5504400,00

   16,7

    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих

   41035800

   476300,00

   47517,69

   10,0

    

   Всього доходів загального фонду

   90010200

   202304358,00

   36846904,93

   18,2

    

   Інші субвенції

   41035000

   3170059,00

   1778129,84

   56,1

    

   Разом доходів загального фонду

   90010300

   205474417,00

   38625034,77

   18,8

    

   Спеціальний фонд

    

    

    

      

   Місцеві податки

   18000000

   0,00

   1461,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності, що справлявся до 1 січня 2015 року

   18040000

   0,00

   1461,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Інші податки та збори

   20000000

   0,00

   2381,52

   #ДЕЛ/0!

    

   Надходження коштів від відшкодування втрат с/г і лісогосподарського виробництва

   21110000

   0,00

   211,29

   #ДЕЛ/0!

    

   Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарськоє та іншоє діяльності

   24062100

   0,00

   2170,23

   #ДЕЛ/0!

    

   Власні надходження бюджетних установ

   25000000

   2662668,00

   382288,79

   14,4

    

   Доходи від операцій з капіталом

   30000000

   340000,00

   245296,41

   72,1

    

   Кошти від продажу землі і нематеріальних активів 

   33000000

   340000,00

   245296,41

   72,1

    

   Цільові фонди

   50000000

   17500,00

   2546,30

   14,6

    

   Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади

   50110000

   17500,00

   2546,30

   14,6

    

   Всього доходів спеціального фонду

    

   3020168,00

   633974,02

   21,0

    

   Разом доходи спеціального фонду

    

   3020168,00

   633974,02

   21,0

    

   Всього доходів загального і спеціального фондів

    

   208494585,00

   39259008,79

   18,8

    

   2.ВИДАТКИ:

    

    

    

    

    

   2.1 Видатки за тимчасовою функціональною класифікацією місцевих бюджетів

        

    

    

   Державне управління

   O10000

   6020285,00

   1234814,46

   20,5

    

   Органи місцевого самоврядування

   O10116

   6020285,00

   1234814,46

   20,5

    

   Правоохоронна діяльність та забезпечення безпеки держави

   O60000

   334000,00

   67355,23

   20,2

    

   Професійна пожежна охорона

   O60702

   334000,00

   67355,23

   20,2

    

   Інші правоохоронні заходи і заклади

   61007

          

   Освіта

   O70000

   80053793,00

   11725606,15

   14,6

    

   Охорона здоров’я

   O80000

   33052880,00

   5065132,24

   15,3

    

   Соціальний захист та соціальне забезпечення

   O90000

   71351129,00

   10627401,71

   14,9

    

   Пільги ветеранам війни і праці

   O90200

   3587373,00

   60939,77

   1,7

    

   Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами

   O90302

   452000,00

   74052,18

   16,4

    

   Допомога по догляду за дитиною до 3 років незастрахованим матерям

   O90303

   283900,00

   63804,06

   22,5

    

   Одноразова допомога при народженні дитини

   O90304

   30265190,00

   4625331,66

   15,3

    

   Допомога на дітей які перебувають під опікою чи піклуванням

   O90305

   1175800,00

   172347,93

   14,7

    

   Допомога одиноким матерям

   O90306

   2073200,00

   341404,35

   16,5

    

   Допомога по догляду за дитиною працюючим матерям

   O90307

   1041700,00

   157846,59

   15,2

    

   Допомога при усиновленні дитини

   О90308

   43810,00

   26610,00

   60,7

    

   Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім”ям

   O90401

   15872800,00

   2458754,27

   15,5

    

   Додаткові виплати населенню на покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг

   O90405

   19400,00

   1494,62

   7,7

    

   Субсидія населенню для відшкодування втрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

   О90406

   888240,00

   33887,76

   3,8

    

   Інші видатки на соціальний захист населення

   O90412

   210600,00

   133650,00

   63,5

    

   Допомога на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу

   O90413

   852700,00

   157713,69

   18,5

    

   Компенсація особам, які згідно із статтями 43 та 48 Гірничого закону України мають право на безоплатне отримання вугілля на побутові потреби, але проживають у будинках, що мають центральне опалення 

   O90414

   0,00

   0,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Витрати на поховання учасників бойових дій

   O90417

   21400,00

   1176,00

   5,5

    

   Інші програми соціального захисту дітей

   O90802

   81471,00

   0,00

   0,0

    

   Утримання центрів соціальних служб для молоді

   O91101

   198245,00

   28107,04

   14,2

    

   Програми і заходи центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

   O91102

      

   #ДЕЛ/0!

    

   Соціальні програми i заходи державних органiв у справах молоді

   O91103

   5000,00

   0,00

   0,0

    

   Iншi видатки

   O91106

   3000,00

   0,00

   0,0

    

   Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

   O91108

   146700,00

   0,00

   0,0

    

   Територіальні центри і відділення соціальної допомоги на дому

   O91204

   2718200,00

   445237,46

   16,4

    

   Виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги

   O91205

   10000,00

   8526,31

   85,3

    

   Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів

   O91209

   15000,00

   4310,70

   28,7

    

   Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям інвалідам

   O91300

   11366300,00

   1832039,32

   16,1

    

   Компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування

   O91303

   18800,00

   0,00

   0,0

    

   Встановлення телефонів інвалідам І та ІІ груп

   O91304

   300,00

   168,00

   56,0

    

   Житлово-комунальне господарство

   100000

   828577,00

   118611,11

   14,3

    

   Благоустрій міст, сіл, селищ

   100203

   808577,00

   118611,11

   14,7

    

   Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об’єднання та інші підприємства , установи та організації житлово-комунального господарства

   100302

   20000,00

   0,00

   0,0

    

   Культура i мистецтво

   110000

   6592080,00

   992670,99

   15,1

    

   Бібліотеки

   110201

   2031905,00

   305536,36

   15,0

    

   Музеї

   110202

   199890,00

   30412,43

   15,2

    

   Палаци i будинки культури, клуби та iншi заклади

   110204

   3006210,00

   440853,15

   14,7

    

   Школи естетичного виховання дiтей

   110205

   1180640,00

   191575,09

   16,2

    

   Iншi культурно-освiтнi заклади та заходи

   110502

   173435,00

   24293,96

   14,0

    

   Засоби масової iнформацiї

   120000

   0,00

   0,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Періодичні видання (газети і журнали)

   120201

      

   #ДЕЛ/0!

    

   Фiзична культура i спорт

   130000

   972485,00

   161652,87

   16,6

    

   Проведення навчально- тренувальних зборів і змагань

   130102

   36000,00

   2762,64

   7,7

    

   Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл

   130107

   657515,00

   118181,22

   18,0

    

   Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл (які підпорядковані громад

   130203

   197270,00

   27807,22

   14,1

    

   Утримання апарату управління фізкультурно-спортивних організацій

   130204

   81700,00

   12901,79

   15,8

    

   Сільське господарство, лісове господарство, рибальство і мисливство

   160000

   68000,00

   0,00

   0,0

    

   Транспорт, шляхове господарство

   170000

   1194000,00

   61355,79

   5,1

    

   Запобігання та ліквідація надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха

   210000

   30000,00

   10836,72

   36,1

    

   Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення

   210107

   30000,00

   10836,72

   36,1

    

   Цільові фонди

   24000

   58000,00

   0,00

   0,0

    

   Утилізація відходів

   240602

   25000,00

   0,00

   0,0

    

   Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища

   240604

   33000,00

   0,00

   0,0

    

   Видатки, не вiднесенi до основних груп

   250000

   113500,00

   0,00

   0,0

    

   Резервний фонд

   250102

   113500,00

   0,00

   0,0

    

   Разом видатків

    

   200668729,00

   30065437,27

   15,0

    

   Кошти що передаються до інших бюджетів

   250300

   2838856,00

   1681828,04

   59,2

    

   Інші субвенції

   250380

   2781797,00

   1674127,00

   60,2

    

   Інші видатки

   250404

   57059,00

   7701,04

      

   Всього видатків загального фонду

    

   203507585,00

   31747265,31

   15,6

    

   Спеціальний фонд

    

          

   Державне управління

   O10000

   112010,95

   1687,00

   1,5

    

   Освіта

   O70000

   1448030,00

   144364,76

   10,0

    

   Охорона здоров’я

   O80000

   682140,00

   206873,78

   30,3

    

   Соціальний захист та соціальне забезпечення

   O90000

   199525,00

   27225,15

   13,6

    

   Житлово-комунальне господарство

   100000

   210000,00

   9208,34

   4,4

    

   Культура i мистецтво

   110000

   232961,00

   33916,10

   14,6

    

   Будiвництво

   150000

   953292,00

    

   0,0

    

   Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунiкацiї та iнформатика

   170000

   1730000,00

   0,00

   0,0

    

   Видатки на фінансування робіт, пов"язаних з будiвництвом, реконструкцiєю, ремонтом i утриманням автомобiльних дорiг загального користування

   170703

   1730000,00

    

   0,0

    

   Інші послуги пов"язані з економічною діяльнчстю

   180000

   40000,00

   3300,00

   8,3

    

   Цiльовi фонди

   240000

   22114,00

   9365,46

   42,4

    

   Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади

   240900

   22114,00

   9365,46

   42,4

    

   Разом видатків спеціального фонду

    

   5630072,95

   435940,59

   7,7

    

    

            

   Всього видатків

    

   209137657,95

   32183205,90

   15,4

    

   КРЕДИТУВАННЯ

            

   Загальний фонд

            

   Надання державного пiльгового кредиту iндивiдуальним сiльським забудовникам

   250911

   0,00

   0,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Разом загального фонду

    

   0,00

   0,00

    

    

   Спеціальний фонд

            

   Надання пільгового довгострокового кредиту громадянам на будівництво (реконструкцію)  та придбання житла

   250908

   0,00

   0,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Повернення кредитів, наданих для кредитування громадян на будівництво (реконструкцію) та придбання житла

   250909

   0,00

   -131,64

   #ДЕЛ/0!

    

   Надання державного пiльгового кредиту iндивiдуальним сiльським забудовникам

   250911

   29694,00

   0,00

   0,0

    

   Повернення коштів, наданих для кредитування індивідуальних сільських забудовників

   250912

   -29694,00

   -7568,00

   25,5

    

   Разом спеціального фонду

    

   0,00

   -7699,64

    

    

   Фінансування бюджету

        

    

    

   Інше внутрішнє фінансування

   203000

   0,00

   0,00

    

    

   Фінансування за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку

   203400

   0,00

   0,00

    

    

   Одержано

   203410

   0,00

   0,00

    

    

   Повернено

   203420

   0,00

   0,00

    

    

   Повернення коштів з депозитів або пред'явлення цінних паперів

   206100

    

   0,00

    

    

   Розміщення коштів на депозитах або придбання цінних паперів

   206200

    

   0,00

    

    

   Інші розрахунки

   208340

    

   -4215590,54

    

    

   На початок періоду

   602100

   13594787,91

   19253493,77

    

    

   На кінець періоду

   602200

   4401080,17

   22121405,76

    

    

    

   Начальник управління                                                                               О.В.Самойліч

  • Промисловість Промисловість

   ПРОМИСЛОВІСТЬ

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-грудень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-грудень 2016 

   січень-грудень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-грудень 2016 

   січень-грудень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   50313,0

   49653,6

   98,3

   З2306,7

   21632,9

   67,0

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   18853,8

   20729,3

   109,9

   4461,4

   4397,7

   98,6

   Разом:

   69366,8

   70382,9

   101,5

   36768,1

   26030,6

   70,8

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-листопад 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-листопд 2016 

   січень-листопад 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-листопад 2016 

   січень-листопад 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   46234,8

   44862,7

   97,0

   29474,7

   19407,3

   65,8

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   17163,5

   19108,1

   111,3

   4384,8

   4397,7

   100,3

   Разом:

   63398,3

   63970,8

   100,9

   33859,5

   23805,0

   70,3

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-жовтень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-жовтень 2016 

   січень-жовтень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-жовтень2016 

   січень-жовтень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   42318,9

   40232,7

   95,1

   28184,4

   17567,3

   62,3

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   15532,4

   17357,2

   111,7

   3947,0

   4185,7

   106,0

   Разом:

   57851,3

   57589,9

   99,5

   32128,4

   21753,0

   67,7

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-вересень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-вересень 2016 

   січень-вересень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-вересень 2016 

   січень-вересень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   37856,3

   35294,5

   93,2

   25794,8

   15305,5

   59,3

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   14084,7

   15400,5

   109,3

   3514,3

   3765,7

   107,2

   Разом:

   51941,6

   50695,0

   97,6

   29309,1

   19071,2

   65,1

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-серпень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-серпень 2016 

   січень-серпень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-серпень 2016 

   січень-серпень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   33564,4

   31783,9

   94,7

   23203,5

   23878,7

   59,8

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   12736

   13757,2

   108,0

   3116

   3239,7

   123,7

   Разом:

   46300,7

   45541,1

   98,4

   26319,9

   17118,4

   65,0

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-липень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-липень 2016 

   січень-липень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-липень 2016 

   січень-липень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   30294,6

   28043,0

   92,6

   21521,7

   12480,8

   58,0

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   11082,3

   11863,9

   107,1

   2780,14

   2845,9

   102,4

   Разом:

   41376,9

   39906,9

   96,4

   24302,2

   15326,7

   63,1

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-червень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-червень 2016 

   січень-червень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-червень 2016

   січень-червень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   26757.8 24151.2 90.3 19188 10710.3 55.8

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   9549.5 10390 108.8 2410.1 2649.4 109.9

   Разом:

   36307.3 34541.2 95.1 21598.1 13359.7 61.9

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-травень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-травень 2016 

   січень-травень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-травень 2016 

   січень-травень2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   22340,2

   19807,0

   88,7

   15908,9

   8932,8

   56,1

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   7655,3

   8617,4

   112,6

   1930,0

   2049,5

   106,2

   Разом:

   29995,5

   28424,4

   94,8

   17838,9

   10982,3

   61,6

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-квітень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-квітень 2016 

   січень-квітень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-квітень 2016 

   січень-квітень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   18392,8

   15047,7

   81,8

   13276,9

   6150,6

   46,3

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   5669,4

   6918,5

   122,0

   1219,7

   1556,2

   127,6

   Разом:

   24062,2

   21966,2

   91.3

   14496,6

   7706,8

   53,2

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-березень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-березень 2016 

   січень-березень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-березень 2016 

   січень-березень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   14066.3

   11692.2

   83.1

   9741.4

   4985.7

   51.2

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   4217.4

   5058.3

   119.9

   686

   1030.1

   150.2

   Разом:

   18283.7

   16750.5

   91.6

   10427.4

   6015.8

   57.7

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-лютий 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-лютий 2016 

   січень-лютий 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-лютий 2016 

   січень-лютий 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   9304,1

   7285,5

   78,3

   6535,6

   3002,6

   45,9

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   2437,1

   3146,9

   129,1

   393,2

   533,3

   135,6

   Разом:

   11741,2

   10432,4

   88,9

   6928,8

   3535,9

   51,0

        Відділ регіонального розвитку

   райдержадміністрації

  • Підприємства, установи, організації Підприємства, установи, організації

   Сільськогосподарські підприємства, які здійснюють господарську діяльність на території Любомльського району

    

   Назва

   Адреса, телефон

   Прізвище, ім’я по батькові керівника

   Продукція, що виробляється

   ТзОВ ’’Волинь-Агро’’

   с.Перевали Турійський р-н

   Шум Павло Миколайович

   Зернові та технічні культури

   ТзОВ ’’ЕКОПЕЛ’’

   с.Скиби

   0674320317

   Петренко Петро Филимонович

   Зернові  культури

   СГПП ’’Куснище’

   с.Куснища

   0674188906

   Дем’янчук Наталія Михайлівна

   Зернові

   СВК ’’Забужжя’’

   с.Забужжя

   0506526313

   Хомік Володимир Миколайович

   Свинарство, зернові

   ТзОВ ’’Мрія’’

   с.Зачернеччя

   0962405407

   Гогуля Ніна Олексіївна

   Зернові

   ФГ ’’Олміт’’

   с.Вишнів

   0964562014

   Трофимук Іван Васильович

   Зернові та технічні культури

   ФГ ’’Самлан’’

   с.Вишнів

   0505617369

   Самолюк Сергій Миколайович

   Зернові та технічні

   Культури

   ФГ ’’Михальчук’’

   с.Руда

   0505253989

   Михальчук Степан

   Іванович

   Зернові культури

   ФГ ’’Вест-Фенікс’’

   с.Рівне

   0503780183

   Прилуцький Анатолій Іванович

   Розведення страусів та овець, зернові

   ФГ ’’Фортуна’’

   с.Городне

   0970568323

   Вовкунович Степан Павлович

   Зернові, скотарство

   ФГ ’’Юлка’’

   с.Штунь

   0500756637

   Ляшук Олександр

   Олександрович

   Зернові, скотарство

   ФГ ’’Валентино’’

   с.Скиби

   0966568138

   Капітанюк Іван Петрович

   Зернові

   ТзОВ ’’УкраїнаГолд-Сад’’

   с.Римачі

   0989126770

   Мележик Юрій Олександрович

   Смородина

   ТзОВ ’’УПБ САД’’

   с.Згорани

   0673320234

   Павлюк Віктор Миколайович

   Яблука

   НВО ТзОВ ’’Відродження’’

   с.Бірки

   0999826831

   Козачук Олексадр Сергійович

   Яблука

    

   Провідні суб’єкти господарювання 

   Будівництво

   Любомльське ТзОВ „ Будівельник”

   м. Любомль вул. Дружби, 52

   Директор: Гурко Володимир Григорович

   Основний вид діяльності: Будівництво житлових та нежитлових будівель

   тел. для довідок: 2-47-05, 2-32-25

   ТзОВ «Фірма «Промінь»ЛТД

   м.Любомль, вул. Незалежності 20

   Директор: Габрилевич Валерій Іванович  

   Основний вид діяльності: Будівництво житлових та нежитлових будівель

   тел.:2-39-45,email: Tzovfirmapromin@ukr.net

   ПП «Профелітбуд»

   М.Любомль вул. Ватутіна,6

   Директор: Дзядук Олександр Григорович

   Основний вид діяльності: Будівництво житлових та нежитлових будівель    

   email:  infoldz@ukr.net

   ПП «Профтехмонтаж»

   Любомльський район, с.Згорани вул. Шевченка,3

   Директор: Теребуха Валерій Григорович

   Основний вид діяльності: Будівництво житлових та нежитлових будівель    

   email:  Proftehmontag@i.ua

   Лісогосподарська діяльність

    Державне підприємство „ Любомльське лісове господарство”  

   м. Любомль, вул. Незалежності, 64,

   Директор: Туревич Володимир Сергійович

   Основний вид діяльності: надання допоміжних послуг у лісовому господарстві

   тел.: 2-41-70, email: lisgospluboml@ukr.net

   Державне підприємство „Прибузьке лісове господарство”  

   м. Любомль, вул. Володимирська,102

   Директор: Ющук Григорій Олександрович

   Основний вид діяльності: Лісівництво та інша діяльність у лісовому господарсті

   тел.: 3-51-47, email: prybuzke@ukr.net

   Транспорт

    ТзОВ „ Л-Транс”

   м. Любомль, вул. 1-го Травня,122д

   Директор: Жук Михайло Володимирович 

   Основний вид діяльності: Вантажний автомобільний транспорт  

   тел. 2-38-98  email: Offis.ltrans@gmail.com 

   Торгівля, громадське харчування, надання послуг

   ТзОВ „Надія”

   м. Любомль, вул. Володимирська, 42

   Директор: Шлапа Людмила Іванівна

   Основний вид діяльності: Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами   харчування.

   тел.: 2-31-50, 2-40-03, тел../факс : 2-46-51. email: Nadiya-luboml@ukr.net

   ТзОВ „ Світязь”

   м. Любомль, вул. 1-го Травня, 131А

   Директор: Борисевич Олег Павлович

   Основний вид діяльності: діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування

   тел.: 2-38-79  email: Dyrektor_svityaz@ukr.net

   ТзОВ „Верніколор”

   м. Любомль, вул.Н. Ужвій  27

   Директор: Самолюк Валентина Степанівна

   Основний вид діяльності: оптова торгівля деревиною, буд матеріалами та санітарно-технічним  обладнанням

   Офіційний дистриб»ютер високоякісних лакофарбових матеріалів провідних виробників Італії

   тел.: 2-39-05, 2-22-79, email: vernicolor@ukr.net

   Виробничо-комерційне підприємство «Олімп»

   М.Любомль вул.Дружби,93

   Директор: Шум Сергій Іванович    

   Основний вид діяльності: Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

   email: Shum_si@ukr.net

   Виробництво

   ПП  «Фолсаж»

   м.Любомль, вул.1-го Травня, 153

   Директор: Веремчук Сергій Віталійович

   Основний вид діяльності: Виробництво тари з пластмас. Займається виготовленням плівки для вакуумного  пакування

   тел.: 2-32-45, email: Folsazh333@gmail.com

   Пекарня ПП Козел Оксани Олексіївни

   М. Любомль вул.Володимирська, 104 тел. 2-38-80

   Основний вид діяльності: виробництво хлібобулочних виробів 

   Тел.: 2-25-02, email: Pekarnya.luboml@gmail.com

  • Економіка Економіка

   Загальний огляд економічного і соціального розвитку Любомльського  району за 1 квартал 2020 року

   Робота органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району протягом січня-березня  2020 року  спрямовувалась на виконання  заходів Стратегії розвитку Любомльського району на 2010-2020 роки,  Програми економічного і соціального розвитку Любомльського району на 2019-2020 роки.

    До загального фонду бюджету району за  1 квартал 2020  року надійшло 16838,965 тис. гривень.

   До складу бюджету Любомльського району входять 4 місцевих бюджети а саме: районний та 3 сільських бюджети.

   Власних доходів район отримав 2728,750 тис. гривень, або 142,8 відсотка до уточненого помісячного  бюджетного призначення. Понад план надійшло 818,352 тис. гривень.

   Виконання власної дохідної частини забезпечено всіма місцевими бюджетами району.

   Бюджетними установами району, які фінансуються із державного та місцевих бюджетів( без ОТГ) у 1 кварталі 2020 року було проведено 5 торгів (тендерів).  Загальна сума коштів, яка була заявлена   для закупівлі товарів, робіт, послуг  складає 2,681 млн. грн.

              Агропромисловий комплекс району представляють сьогодні  43 сільськогосподарських підприємства усіх форм власності в тому числі  29 фермерських господарств нараховується також більше  8 тисяч  особистих селянських господарств.

            У структурі  сільськогосподарського виробництва  рослинництво  складає 69,2 % та 30,8%  припадає на тваринництво .

             Основні напрями виробництва в галузі рослинництва є  вирощування зернових, технічних  і кормових культур  у  галузі тваринництва - м’ясо-молочне тваринництво.

   Протягом минулого року сільськогосподарськими товаровиробниками усіх форм власності в (порівнювальних цінах 2010 року)  вироблено валової продукції  на 379,3 млн.грн., в тому числі сільськогосподарськими підприємствами  - 183.9 млн. грн. грн.

   Це відбулось за рахунок  збільшення урожайності та посівних площ.

   Вагомий внесок у виробництво  зернових та зернобобових культур внесли ТзОВ «Волиньагро», ТзОВ «ЕКОПЕЛ», ФГ «Олміт», ФГ «Самлан».

   Аграрні підприємства району у 2019  році   зібрали 14,7 тис. т зернових та зернобобових культур (у масі після доробки), 3,3 тис. т ріпаку  та  3,4 тис. т соняшнику, що відповідно  на 9,1%  в 1,5 рази і на 41,8% більше показників 2018 року.

   Зросла урожайність зернових і зернобобових культур та  ріпаку  відповідно на 14,7 та 23.3 відсотка і становила 45,3  та 21,7ц з 1 га.

   Під урожай 2020 року сільськогосподарськими підприємствами району посіяно більше 6,0 тис. га сільськогосподарських культур, майже 55 відсотків(  2690 га)  становлять зернові культури (2240 га – озимина та 50 га ярі зернові). Технічними культурами засіяно 2950 га, решта площ засіяно картоплею, гірчицею та олійною редькою.

   У напрямку підтримки сільськогосподарського товаровиробника   по  районній Програмі розвитку сільськогосподарського виробництва  на період  до 2020 року станом на 01.04.2020 року було   передбачено 196 тис. грн. з них 20,0 тис це кошти  районного бюджету, решта виділено місцевими бюджетами  об’єднаних територіальних  громад.  Це кошти, які планується  спрямувати на здешевлення  вартості  штучного  осіменіння для власників особистих селянських господарств, на виплату дотації ОСГ, які утримують три і більше корови і утримання телиць до 2-х річного віку народжених від штучного осіменіння.

            На жаль не можна назвати успішними результати роботи лісогосподарських підприємств району, якими за  січень-березень поточного року реалізовано продукції на 26,9 відсотка менше показників відповідного періоду минулого  року (20598,2тис. грн.)

    На 41 відсоток менше ніж на відповідну  дату торік лісогосподарськими підприємствами було відправлено продукції на експорт (4087,0 тис. грн.).

   Розвиток підприємництва  був і залишається  одним з пріоритетних напрямів розвитку    району.

   У сфері  підприємницького сектору економіки району зайнято    майже 2000 чоловік, в тому числі 855 працювали  як підприємці. 

   Завдяки діяльності  підприємницького  сектору  економіки району активно розвиваються в районі  такі галузі як промисловість, торгівля, ресторанне господарство, будівництво,  агропромисловий  комплекс, ринок  цілого ряду платних та  побутових послуг.

   Стабільно працювало  приватне підприємство  «Фолсаж», яке займається виготовленням плівки для вакуумного пакування. Обсяг реалізованої продукції за звітний період поточного року склав 2,2 млн. грн. (на 11,7 % більше відповідного  періоду 2019 року.)

   На особливу увагу заслуговує пекарня підприємця Козел Оксани Олексіївни, де не втомлюються шукати і освоювати виробництво нових видів продукції. Асортимент продукції складає більше 50-ти найменувань і постійно продовжує збільшуватись, адже цьому дозволяє проектна потужність пекарні. У звітному періоді поточного року в напрямку розвитку виробництва хлібо-булочних виробів  на підприємстві створено 25 нових робочих місць.  Обсяг реалізованої продукції за  1 квартал 2020 року склав майже 1,2 млн. грн., що  у діючих цінах  на 30 відсотків більше відповідного періоду минулого року.

   Заяви від суб’єктів підприємницької діяльності до Любомльської районної філії Волинського обласного центру зайнятості  щодо виплати одноразової допомоги для започаткування підприємницької діяльності у звітному періоді не надходили.

   Постійно проводиться робота в напрямку розробки генеральних планів населених пунктів, внесення змін до існуючих. Станом на 01.04.2020 року в розробці перебували генеральні плани на десяти населених пунктах району, зокрема: м. Любомль, смт. Головне, селах: Красна Воля, Масловець, Сокіл, Миловань, Будники, Новоугрузьке, Радехів і Римачі.  Все це  дасть можливість проводити забудову території  в межах і за межами населених пунктів району.

   Серед ключових  завдань розвитку району  у поточному році:

   - продовження реалізації   проекту з використанням коштів Державного фонду регіонального розвитку «Нове будівництво школи на 600 місць в смт. Головне Любомльського району Волинської області». У 2020 році  передбачається фінансування  в сумі  26,7 млн. грн. в т.ч. 2,4 млн. грн. – це  кошти  місцевого бюджету. 

   -будівництво Головненської амбулаторії загальної практики з використанням коштів субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

   У стадії завершення перебуває проект  по облаштуваванню санітарних кімнат у навчальному закладі села Сильно, який фінансується коштами  відповідної субвенції з державного бюджету та 10-ти відсотковим спів фінансуванням з місцевого бюджету. Загальна кошторисна вартість складає  майже 1.0 млн. грн.

    Передбачено також реалізацію  інвестиційного проекту по реконструкції  окремих приміщень Головненського ліцею з облаштуванням санітарних кімнат на загальну суму  майже 1,6 млн. грн.. ( 578,2 тис. грн..- кошти місцевого бюджету)

   Розроблено проектно-кошторисну документацію  на створення сучасного приймального відділення на базі КНП Любомльське ТМО Любомльської районної ради», як опорного закладу  . В даний час проект знаходиться на експертизі, орієнтовно на даному об’єкті передбачено освоїти майже 7 млн. грн.

   За кошти різного роду бюджетів продовжиться реалізація слідуючих  проектів:

   - «Реконструкція навчально-виховних  комплексів "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний заклад" в селах  Римачі та Вишнів Любомльського району Волинської області";

   - «Капітальний ремонт Рівненського НВК І-ІІІ ст. в с. Рівне Любомльського району»;

   - Реконструкція будівлі клубу під амбулаторію ЗПСМ та ДНЗ в с. Штунь, Любомльського р-ну, Волинської обл.;

   - «Капітальний ремонт даху Любомльського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - районна гімназія» ім. Наталії Ужвій вул.Волинської області»;

   - «Реконструкція системи теплопостачання Зачернецької ЗОШ І-ІІІ ст.із заміною котла в с.Зачернеччя Любомльського району Волинської області»;

   У цьогорічних планах перебуває проект по  створенню  та модернізації Центру надання адміністративних послуг при підтримці  Програми «U-LEAD з Європою» (4 раунд) у Головненській ОТГ та ряд інших інвестиційних проектів.

   У перелік об’єктів, фінансування яких у 2020 році  здійснюватиметься за рахунок  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах (розпорядження голови облдержадміністрації від 19.02.2020 року №85)  передбачено  проведення капітальних ремонтів вулиць та доріг комунальної власності по чотирьох ОТГ а саме:

   - вул. Прикордонників с.Гуща;

   -проїжджа частина вул. Шевченка на ділянці від буд. №101 до вул. Брестська м. Любомль;

   - вул. Шевченка с.Коцюри;

   - покриття проїзної частини вул. Незалежності  смт Головне.

    Загальна сума коштів, яку передбачається освоїти на даних об’єктах становить понад 7.9 млн. грн. в тому числі кошти державного бюджету складають 4,0 млн. грн.

   За рахунок коштів державного бюджету в районі у поточному році буде проведено поточний  дрібний ремонт доріг загального користування місцевого значення  майже на 4.0 млн. грн., крім того 3.0 млн. грн.  заплановано використати на експлуатаційне утримання цих   доріг.

   Середньомісячна заробітна плата штатних працівників Любомльського району у  четвертому кварталі  минулого року становила - 9153грн., що в 1,9 рази вище рівня законодавчо встановленої мінімальної зарплати.

   Заборгованість із виплати заробітної плати по економічно-активних підприємствах  району  на  початок 2020 року відсутня.

   За січень - березень поточного року із  1268  незайнятих  осіб,  які скористались послугами Любомльської районної філії Волинського ОЦЗ,  статус безробітного отримали  486  осіб.

   Кількість зареєстрованих  безробітних в порівнянні з початком року зросла на 57 осіб і становила  станом на 01.04.2020р   344особи.Чисельність громадян працевлаштованих за направленням філії  становила 215 осіб, рівень працевлаштування безробітних громадян склав  17%.

   Постійна  увага в районі  приділяється покращенню побутових умов найбільш незахищених верств населення району. 

   Протягом І  кварталу 2020 року виплачувались державні допомоги сім’ям з дітьми, сума нарахованих допомог склала  майже 6.3 млн. грн.

   Середній розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям у березні 2020 року склав 5155 грн.

             З  минулого року запроваджено новий вид соціальної допомоги - відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років- «муніципальна няня».  Станом на 01.04.2020 року за данною допомогою звернулось 26 громадян, сума виплачених коштів склала 84 тис.грн.

   За призначенням житлових субсидій звернулось 1734 жителя.

   Готівкову субсидію для відшкодування витрат для придбання твердого пічного побутового палива та скрапленого газу та   субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено відповідно 406  та 634  громадянам району  на 1,6 і 0.1 млн. грн. Середній розмір готівкової субсидії для придбання скрапленого газу, твердого пічного палива в  березні  місяці склав майже  3954 грн.

   Пільгами по оплаті за житлово-комунальні послуги в районі станом на 01.04.2020 року скористалися 2,5 тис. пільговиків. Сума нарахованих з початку року пільг станови 721 тис. грн., яку в повному обсязі профінансовано,  заборгованість відсутня.

   Призначено пільг для придбання твердого палива та скрапленого газу на суму понад 1,7 млн. грн., якими скористалось 843 пільговика.

   На звітну дату в районі нараховувалось 9107 пенсіонерів,  їх кількість в порівнянні з минулим роком зменшилась  на 230  осіб.

   Середньомісячний розмір пенсії  на 01.04.2020 року склав 2225,5 грн. і збільшився до відповідного показника на звітну дату торік на 8,68  відсотка (193,2 грн.) .

           Чисельність населення району за оцінкою на 1 січня 2020 року становила 38,6 тис. осіб. , зменшилась за минулий рік на 268 осіб.

               Протягом 2019 року народилось 389 дітей, зареєстровано смерть 558 осіб, що    

               на 4,0%    та 3,8% менше, ніж у попередньому  році .

   В результаті  проведеного процесу децентралізації в районі   функціонує чотири добровільно  об’єднані  територіальні   громади: Любомльська, Вишнівська, Рівненська та Головненська. Процесом децентралізації  за підсумками 2019 року  охоплено понад 93 відсотки  території району.

   Об’єднаним територіальним громадам делеговані функції у сфері бюджетно-фінансової діяльності, управління майном закладів освіти та культури.

   Враховуючи  рейтинг створених 50 об’єднаних територіальних громад   області за    минулий  рік,  який оцінений по чотирьох  показниках (обсяги  власних доходів і  капітальних видатків на1 жителя,  питома вага видатків на утримання апарату у власних ресурсах та  рівень дотаційності) визначено 5 місце для  Рівненської  ОТГ, а  11, 21  і 49 відповідно для Вишнівської, Любомльської і Головненської ОТГ.

   Хворостівська і Зачернецька сільські ради прийняли рішення про приєднання  відповідно до  Вишнівської сільської  та Любомльської  міської рад.  Що ж стосується Згоранської сільської ради, то   відповідно до діючого перспективного плану їх приєднають  до   Головненської ОТГ.

   Начальник відділу інфраструктури,

   енергетики та довкілля

   райдержадміністрації                                                Є.О. Столярчук

   Загальний огляд соціально-економічного розвитку району за  2019 рік

    

   Робота органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району протягом 2019 року спрямовувалась на виконання  заходів Стратегії розвитку Любомльського району на 2010-2020 роки,  Програми економічного і соціального розвитку Любомльського району на 2019-2020 роки.

   До загального фонду бюджету району за 2019 рікнадійшло 164369,8 тис. гривень.

   До складу бюджету Любомльського району входять 4 місцевихбюджети а саме: районний та 3 сільськихбюджети.

   Власнихдоходів район отримав 11328,5 тис.гривень,або 104,0 відсотка до уточненого бюджетного призначення.Понад план надійшло 431,2 тис.гривень.

   Виконаннявласноїдохідноїчастинизабезпеченовсімамісцевими бюджетами району.

   Бюджетними установами району, які фінансуються із державного та місцевих бюджетів( без ОТГ) у 2019 році було проведено 27 торгів (тендерів).  Загальна сума коштів, яка була заявлена   для закупівлі товарів, робіт, послуг  складає 5.4 млн. грн.По завершених закупівлях отримано економію в сумі 211,6 тис.грн.    

   Ряд  позитивних  напрацюваньвідбулось у  галузіагропромислового   сектору економіки.

   Агропромисловий комплекс районупредставляютьсьогодні43сільськогосподарськихпідприємства усіх форм власності в тому числі  29 фермерськихгосподарств та більше  8 тисячособистихселянськихгосподарств.

            У структурі  сільськогосподарського виробництва  рослинництво  складає 69,2 % та 30,8%  припадає на тваринництво .

   Основні напрями виробництва в галузі рослинництва є  вирощування зернових, технічних  і кормових культур  у  галузі тваринництва - м’ясо-молочне тваринництво та  свинарство.

   Протягом минулого рокусільськогосподарськими товаровиробниками усіх форм власності в (порівнювальних цінах 2010 року)  вироблено валової продукції  на 379,3млн.грн., в тому числі сільськогосподарськими підприємствами - 183.9 млн. грн. грн.

   Цевідбулось за рахунокзбільшенняурожайності та посівнихплощ.

   Вагомийвнесок у виробництвозернових та зернобобових культур внесли ТзОВ’’Волиньагро’’, ТзОВ’’ЕКОПЕЛ’’, ТзОВ’’П’ятидні’’, ФГ’’Олміт’’, ФГ’’Самлан’’.

   Аграрні підприємства району у 2019  році   зібрали 14,7 тис.т зернових та зернобобових культур (у масі після доробки),3,3 тис.т ріпаку  та  3,4 тис.т соняшнику, що відповідно  на 9,1%  в 1,5 рази і на 41,8% більше показників 2018 року.

   Зросла урожайність зернових та зернобобових культур та  ріпаку відповідно на 14,7 та23.3 відсотка і становила 45,3  та 21,7ц з 1 га.

   У напрямку підтримки сільськогосподарського товаровиробника   по  районній Програмі розвитку сільськогосподарського виробництва  на період  до 2020 року   освоєно майже 297 тис. грн., це кошти з місцевих бюджетів району    які були направлені на здешевлення  вартості  штучного  осіменіння для власників особистих селянських господарств та на виплату дотації ОСГ, які утримують три і більше корів і утримання телиць до 2-х річного віку народжених від штучного осіменіння. Крім того надавалась фінансова  підтримка на часткове відшкодування ФГ вартості мінеральних добрив та дотація ОСГ за утримання бджолосімей.

            По Програмі розвитку виноградництва, садівництва і хмелярства з державного бюджету  профінансовано 2.325 млн. грн.  для ТзОВ « Чорниця Волині, які пішли  на відшкодування 80 відсотків вартості придбаного садивного матеріалу ягідних культур.  У минулому році дане підприємство розпочало вирощувати нову   ягідну культуру - жимолость на площі 49 га., яку в  майбутньому планують збільшувати.

    Лісогосподарськими підприємствами району за минулий рік реалізовано продукції на суму 92.1млн. грн.,на 4.8 відсотка менше від показників попереднього року.На 16.6 відсотка менше ніж у 2018 році лісогосподарськими підприємствами було відправлено продукції на експорт (23.4 млн. грн.).

   Стабільно працювало  приватне підприємство  «Фолсаж», яке займається виготовленням плівки для вакуумного пакування. Обсяг реалізованої продукції за 2019 рік по даному суб’єкту господарювання склав7.8 млн. грн. (на 2.4% більше як у попередньому році.)

   На особливу увагу як завжди заслуговує пекарня підприємця Козел Оксани Олексіївни, де не втомлюються шукати і освоювати виробництво нових видів продукції, в середньому за минулий рік асортимент поповнився шістьма новими видами хлібо-булочних виробів. Станом на сьогодні асортимент продукції складає більше 50-ти найменувань і постійно продовжує збільшуватись, адже цьому дозволяє проектна потужність пекарні.

   В середньому за добу там випікають до 5 тис. буханок хліба та 2.5 тис. штук хлібобулочних виробів, зайнято при цьому 42 працівника. Обсяг реалізованої продукції за минулий рік на даному підприємстві склав майже 5 млн. грн.

   Однак є і проблеми, які стримують виробництво -це значна конкуренція, яка в першу чергу впливає на розширення ринку збуту продукції.

   Розвиток підприємництва  був і залишається  одним з пріоритетних напрямів розвитку    району.

   У сфері  підприємницького сектору економіки району сьогодні зайнято    майже 2000 чоловік, в тому числі 855 працюють як підприємці. 

   Завдяки діяльності  підприємницького  сектору  економіки району активно розвиваються в районі  такі галузі як промисловість, торгівля, ресторанне господарство, будівництво,  агропромисловий  комплекс, ринок  цілого ряду платних та  побутових послуг.

   Для підтримки підприємницької ініціативи Любомльська районна філія Волинського обласного центру зайнятості   виплатила  85,114 тис. грн. одноразової  допомоги по безробіттю для відкриття власної справи , яку отримало  3 громадян району.  Середня виплата  в порівнянні з попереднім роком зросла на 12.6 відсотка і склала 28371грн.        

   Розроблена та затверджена  схема планування території Любомльського району та генеральні плани  по  чотирьох  населених пунктах району ( села Забужжя,Ст. Смоляри, Полапи, Гуща ).

   Всього за   три останні роки розроблено генеральні плани по 9 населених пунктах, по 2-х внесено зміни  до існуючих та по дев’яти перебувають у розробці.  Все це  дасть можливість проводити забудову території  в межах і за межами населених пунктів району.

           Установамибюджетноїсфери  району протягомминулого року впроваджено 14 енергозберігаючих заходи  на суму 1,7 млн.грн. в тому числі 533 тис. грн. за кошти місцевого та 1187 тис. грн. за кошти державного бюджетів.

   Розрахунковий економічний ефект становить 380 тис. грн. 

        Серед найбільших проектів, які  вдалось реалізувати  слід назвати: реконструкцію системи опалення в Нудиженському ліцеї (830 тис.грн), заміна котла в Любомльській. гімназії ім.Н.Ужвій(383 тис.грн) і  реконструкція системи опалення з заміною котла в АЗПСМ с.Згорани (193 тис. грн). Крім того на 11 об’єктах бюджетної сфери  проведено замінувікон і дверей на енергозберігаючіна загальну суму 370 тис.грн.

   У житловому секторі з наявних 84 багатоквартирних будинків термомодернізацію (утеплення фасадів) проведено лише у 8.Тут є над чим працювати особливо зараз, коли об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків  мають   реальну можливість   в даному напрямкузалучати кошти Державного фонду енергоефективності та Програми розвитку ООН (ПРООН), яка фінансується   Європейським Союзом . Роз’яснення Мінрегіону про відшкодування витрат ОСББ на заходи з енергоефективності, і основні етапи співпраці ОСББ з Фондом енергоефективності  розміщено  на веб-сайті  райдержадміністрації у розділі « Енергоефективність».

   Загальнапротяжністьвуличногоосвітлення населених пунктів району складає  135,2 км, яка нараховує  2615 світлоточок.

   У звітному періоді проводилась відповідна робота у напрямку  реконструкції  вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих ламп на території Рівненської, Головненської, Вишнівської об’єднаних територіальних громад та Згоранської сільської ради. Роботи по облаштуванню вуличного освітлення   завершено по 7-ми населених пунктах району, а по  5-ти  процес реалізації проектів по освітленню перебуває у стадії завершення.

    В результаті проведених заходів  введено в експлуатацію 10.5 км мереж зовнішнього освітлення, які розраховані на 176 ліхтарів.

   Протягом минулого року  на експлуатаційнеутримання, поточний та дрібний ремонтдоріг державного  і загальногокористуваннямісцевогозначеннявикористанопонад4,5 млн. грн.

   Завершено  реконструкцію автомобільної дороги державного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин на ділянці 4,1 км дороги, що проходить повз населені пункти Хворостів, Підгородне, Машів (км 478+000 – км 482+100), на яку розпорядженням  КМУ від 06.02.2019 р. № 130-р передбачено було фінансування у розмірі 80 млн. грн.

   Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами району становив 17,0 млн.грн. На спорудженні будівель виконано 85,6% усіх робіт, решта – на будівництві інженерних споруд.

   Обсягкапітальнихінвестиційзасічень-вересень2019 рокусклав  62,5 млн. грн., що на 13,2 відсоткабільшевідповідногоперіодупопереднього року та складає 1605 гривень на одного мешканця району.

   У житловомубудівництві за рахуноквласнихкоштівгромадян за вказаний період введено в експлуатаціюжитлазагальноюплощею  5,5  тис.кв. м., щомайже на 7 відсотківбільше до аналогічногоперіоду2018 року.

   За кошти  Державного фонду регіонального розвитку і спів фінансування з місцевих бюджетів   завершено реалізацію інвестиційного проекту «Капітальний ремонт стаціонарно-лікувального відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів району на вул. Прикордонників,68 в с.Гуща , Любомльського району Волинськоїобласті», загальною кошторисною вартістю 7748,285 тис. грн.

   Протягом 2019 року на даному об’єкті  було профінансовано 4422,619 тис. грн.  в тому числі: 3423.519 тис. грн.  – кошти ДФРР, 999.1 тис. грн. - кошти місцевого бюджету. Роботи завершено в даний час оформляється документація, введення в експлуатацію заплановане  на 1-ше  півріччі поточного року.

    Продовжувалась  реалізація, використовуючи кошти ДФРР ще одного  проєкту -  «Нове будівництво школи на 600 місць в смт. Головно Любомльського району Волинської області», де  у минулому році було освоєно 6494.688 тис. грн.

    В напрямку реалізації   супроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області,   спільного проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку « Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» завершено реконструкцію пришкільногоінтернатуЗабузької ЗОШ підамбулаторію ЗПСМ, договірною ціною  майже 10.3 млн. грн.  За кошти Рівненська ОТГ  було облаштовано  приміщення під квартиру для медичних працівників амбулаторії загальної практики сімейної медицини .

   За рахунок субвенції   з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості і спів фінансування з місцевого бюджету    завершено     будівництво Вишнівської амбулаторії загальної практики, загальною кошторисною вартістю 4990.534   тис. грн. У  минулому  році  на даному об’єкті  було освоєно 4940.628 тис. грн. в тому числі з державного бюджету – 4491.48 тис. грн. Крім того у  минулому  році за кошти даного виду субвенції придбано автомобіль швидкої допомоги для  Вишнівської  амбулаторії ЗПСМ,  загальною кошторисною вартістю 499.5 тис. грн.

   Аналогічне будівництво в районі  буде здійснюватись  і у 2020 році.

   Із одержаної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на розвиток інфраструктури ОТГ в сумі  12,3 млн. грн., більше половини коштів (50,4%) направлено  на будівництво і капітальний ремонт закладів освіти, 26,8 відсотка  на придбання спецтехніки та 22,8 відсотка на капітальний ремонт адміністративного приміщення.

   Спрямована відповідними розпорядженнями Кабінету Міністрів України у минулому році  субвенція  з державного бюджету  місцевим  бюджетам  на соціально-економічний розвиток окремих територій на загальну суму 7,9 млн. грн., використана  майже на 98%.

   По програмі «Шкільний автобус» за кошти державного і співфінансування з місцевих бюджетів для закладів освіти  Вишнівської і Любомльської ОТГ  придбано  два  шкільних автобуси на загальну суму понад  4.0 млн. грн., один з  яких по Любомльській ОТГ обладнаний місцями для дітей з особливими потребами.

   Для надання додаткових психолого-педагогічних та  корекційно-розвиткових послуг працівниками інклюзивно-ресурсних центрів  Любомльської та Головненської ОТГ   придбано   два спеціальні  автомобілі,          вартістю майже 3,0 млн.грн.

   Освоєно  понад 26,6 млн. грн. коштів передбачених в     місцевих бюджетах  розвитку , які спрямовано на капітальні, поточні ремонти закладів бюджетної сфери, впровадження енергозберігаючих заходів та на розвиток інфраструктури.  Завершено будівництво та введено в експлуатацію адміністративний  будинок Вишнівської сільської ради, загальною кошторисною вартістю майже 8.6 млн. грн.

       За рахунок  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» касові видатки склали майже 1,5 млн. грн.

   Використано  і перерозподіл залишків субвенції з обласного бюджету на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов та капітальний ремонт закладів освіти в сумі майже  2,5 млн.грн.

   Об’єднані територіальні громади району визначені учасниками міжнародного проекту за підтримки Програми «U-LEADз Європою» різних раундів, завдяки чому було передбачено облаштувати центри надання адміністративних послуг  відповідно до європейських вимог   у центрах вказаних громад.

   Минулого року у новозбудованому адміністративному корпусі Вишнівської ОТГ вже розпочав роботу перший в області Центр надання адміністративних послуг, створений за підтримки Програми «U-LEADз Європою» першого раунду.ЦНАП надаватиме мешканцям 18 населених пунктів громади 114 адміністративних послуг найнеобхідніших для ОТГ, включно з реєстрацією актів цивільного стану, місця проживання, земельними питаннями, послугами соціального захисту тощо. Дизайн-проект для нового приміщення Центру розробилиекспертиПрограми «U-LEAD з Європою». За рахунокпрограми центр облаштованомеблями ітехнікою, запущено систему електронногодокументообігу та здійсненонавчання персоналу.

            Новий ЦНАП обладнано дитячим куточком та є доступним для людей з інвалідністю.

            Також проведено ремонт приміщення під ЦНАП в адміністративному корпусі Рівненської ОТГ за кошти місцевого бюджету, наповнюваність технікою, меблями та обладнанням буде забезпечено за рахунок програми “U-LEAD з Європою” в 2020 році.

   В рамках цієї ж Програми  продовжено модернізацію та матеріально-технічне забезпечення робочих місць адміністраторів відділу “ЦНАП” виконавчого комітету Любомльської міської ради.

   Одним із пріоритетних завданням держави сьогодні є  соціальний захист  громадян, що підтверджує    фінансування з державного бюджету  на допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим та особам з інвалідністю яким за  2019 ріквиплачено майже 76 млн.грн.

   Протягом 2019 року за призначеннямжитловихсубсидійзвернулось 2483 громадян, призначено 2040 особам на суму понад 1,2млн.грн.

            Готівковусубсидію для відшкодуваннявитрат для придбання твердого пічногопобутовогопалива та скрапленого газу  призначено 2012 громадянам на суму 7,5млн.грн.         Середнійрозмірготівковоїсубсидії для придбанняскрапленого газу, твердого пічногопобутовогопалива  в груднімісяцісклав 3285,56 грн.

   Експорт товарів  за січень-вересень 2019 року становив 1,1 млн. дол. США, імпорт – 2,9 млн.дол. Порівняно із відповідним періодом 2018р. експорт скоротився на 40,1%, імпорт зріс в 1,8 рази. Від’ємне сальдо становило 1,8 млн.дол. (у січні–вересні 2018р. було  позитивне – 158,0 тис.дол.).

   Експортували деревину і вироби з деревини та меблі, імпортували – переважно засоби наземного транспорту, крім залізничного, механічні пристрої, продукцію хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості.

   Основними партнерами району були країни Європейського Союзу, на які припало 73,0% експорту товарів та 90,0% імпорту.

   Автотранспортом спеціалізованих підприємств району, які займалися комерційними вантажними перевезеннями на постійній основі (без урахування перевезень фізичними особами-підприємцями), здійснено 21,2 млн.ткм і перевезено 97,6 тис.т вантажів, що відповідно на 42,2% та в 4,8 раза більше, ніж у 2018р.

   У сфері пасажирських перевезень протягом  звітного періоду райдержадміністрацією  проведено   два   конкурси на приміські автобусні маршрути, що не виходять за межі території району,за результатами   яких укладено  договори по   семи приміських  автобусних маршрутах.  Один договір  по приміському  маршруту «Любомль - Старовойтово» продовжено на термін 5-ти років.

    Внесені зміни  до вимог чинного законодавства, що стосується пасажирських перевезень в  тій частині, що  ОТГ мають право організовувати проведення конкурсів по маршрутах, які діють  в межах об’єднаної територіальної громади, в зв’язку з цим Любомльській ОТГ були передані два договори за об’єктами: «Любомль-Городне» та « Скиби-Бірки-Любомль».

    На жаль  такі об’єкти конкурсу  як: Любомль-Мосир, Любомль - Олеськ, Любомль -Зачернеччя, Зачернеччя – Чорноплеси  залишились без уваги зі сторони перевізників під час  проведення двох конкурсів.

   Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників Любомльського району у липні–вересні 2019 року становила 8361 грн, що на 16,3 відсотка більше відповідного  періоду минулого року  та в 2,0 раза вище рівня законодавчо встановленої мінімальної зарплати. За рівнем заробітків район займав восьму позицію серед районів та міст області.

   Проходить реформування  у галузях освіти, охорони здоров’я,  на  фінішну пряму виходить процес децентралізації.

   Комунальне   некомерційне  підприємство «Центр первинної медичної допомоги  Любомльської районної ради»   працює по   договору з Національною службою здоров’я України.  Станом на 01.01.2020 року з  жителями району підписано   32,3 тисячідекларацій,  що становить 83,6 відсоткивідзагальноїкількостінаселення району.

   В районіутвореночотиридобровільнооб’єднанітериторіальнігромади: Любомльська, Вишнівська, Рівненська та Головненська. Процесомдецентралізації  за підсумками 2019 року охопленопонад93 відсоткитериторії району.

   Об’єднанимтериторіальним громадам делегованіфункції у сфері бюджетно-фінансовоїдіяльності, управліннямайномзакладівосвіти та культури.

   За підсумками минулого року власні доходи по ОТГ склали 128534,2 тис. грн.

   Найбільше власних доходів отримала Любомльська ОТГ- 50204,7 тис. грн., найменше Головненська ОТГ- 6215,1 тис. грн.

   Найкращий показник по рівню дотаційності бюджетів належить Рівненській ОТГ-2,8%, а по Головненській ОТГ він становить 52,86 відсотка.

    

   Відділ інфраструктури, енергетики та довкілля

   райдержадміністрації

    

    

    

   ПРОГРАМА

    ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЛЮБОМЛЬСЬКОГО РАЙОНУ НА  2019- 2020  РОКИ

   (ЗАВАНТАЖИТИ)

    

    

   СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ОБЛАСТІ У 2018 РОЦІ

    

   Повідомлення Головного управління статистики у Волинській області

    

   НАСЕЛЕННЯ

    Чисельність наявного населення області, за оцінкою, на 1 грудня 2018р. становила 1035,9 тис. осіб. Упродовж січня–листопада кількість жителів зменшилась на 2590 осіб.

    Порівняно з січнем–листопадом 2017р. обсяг природного скорочення збільшився на 484 особи.

    Кількість живонароджених у січні–листопаді становила 10520 дітей, померлих – 12469 осіб.

    

   РИНОК ПРАЦІ

    За даними обласного центру зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних на кінець грудня 2018р. становила 7,8 тис. осіб, з них 60,7% – жінки, 35,7% – молодь у віці до 35 років. Кількість безробітних як у міських поселеннях, так і в сільській місцевості за грудень збільшилась відповідно на 4,4% та 23,0% і на кінець року становила 4,6 тис. та 3,2 тис. осіб.

    Рівень зареєстрованого безробіття на кінець грудня становив 1,2% населення працездатного віку, рік тому – 1,3%. Зазначений показник був нижчим серед чоловіків в порівнянні з жінками – 1,0% проти 1,5%, а також у мешканців сільських населених пунктів порівняно з міськими поселеннями – 1,1% проти 1,4%. 

    Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю у грудні, склала 5,5 тис. осіб. Середній розмір виплаченої допомоги становив 2577 грн, що дорівнює 69,2% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (3723 грн).

    Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, за грудень зменшилась на 794, або на 23,5%, і на кінець місяця становила 2582 одиниці.

    За професійними групами найбільший попит спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом, працівників сфери торгівлі та послуг, робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устатковання, складання устатковання та машин (по п’ятій частині від загальної кількості заявлених вакансій на кожну з перелічених вище груп), а найменший – на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (1,1%).  

    Навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію становило 3 особи, місяць тому – 2 особи.

    

   ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ

    Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) становила 7324 грн, що на 25,2% більше, ніж у 2017р. (в Україні – 8865 грн і на 24,8% більше). За рівнем зарплати Волинь випередила Кіровоградську, Тернопільську, Херсонську, Чернівецьку та Чернігівську області.  

    Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у виробництві меблів, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань, у сферах державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування і фінансової та страхової діяльності, де заробітна плата перевищила середній показник по області в 1,8–1,5 раза.

    Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався у сферах тимчасового розміщування й організації харчування, виробництва шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 68,8% від середнього рівня по економіці.

    Індекс реальної заробітної плати порівняно з 2017р. становив 112,7% (в Україні – 112,5%).

    Впродовж грудня загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилась на 37,9% і на 1 січня 2019р. становила 17,7 млн.грн, що дорівнює 1,2% фонду оплати праці, нарахованого за грудень 2018р.

    Кількість працівників, які вчасно не отримали заробітну плату, становила 3,2 тис. волинян, або 1,9% від середньооблікової кількості штатних працівників, зайнятих в економіці. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому 5516 грн. 

    

   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

    Субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у 2018р. призначено 180,7 тис. домогосподарств, із них у міських поселеннях – 107,5 тис., у сільській місцевості – 73,2 тис. домогосподарств.

    Сума субсидій, призначених домогосподарствам, становила 78,8 млн.грн, з неї в міських поселеннях – 48,2 млн.грн, у сільській місцевості – 30,6 млн.грн.

    Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у грудні дорівнював 1050,2 грн (у грудні 2017р. – 1384,8 грн).

    Крім того, 28,8 тис. домогосподарств було призначено субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, з них у міських поселеннях – 4,0 тис. домогосподарств, у сільській місцевості – 24,8 тис. домогосподарств.

    Середній розмір призначеної у грудні субсидії цього виду на одне домогосподарство становив 2671,1 грн (у грудні 2017р.– 2577,6 грн).

    Сума субсидій готівкою, отриманих домогосподарствами на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, у 2018р. сягнула 99,8 млн.грн.

    За житло та комунальні послуги волиняни сплатили (враховуючи погашення боргів попередніх років) 1433,8 млн.грн, або 82,5% нарахованих за цей період сум, за постачання електричної енергії – 758,0 млн.грн.

    На кінець грудня 2018р. заборгованість населення зі сплати за постачання природного газу становила 539,8 млн.грн, за централізоване опалення та постачання гарячої води – 86,2 млн.грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 27,0 млн.грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 25,0 млн.грн, за вивезення побутових відходів – 7,1 млн.грн, за постачання електричної енергії – 92,0 млн.грн.

    

   СПОЖИВЧІ ЦІНИ

    Індекс споживчих цін (індекс інфляції) в області становив 109,9%, в Україні – 109,8% (за 2017р. – 114,6% та 113,7% відповідно).

    Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищились на 7,5%. Найбільше подорожчали хліб, овочі, пшеничне борошно на 28,6–24,6%. Зросли ціни на макаронні вироби, сметану, рибу та продукти з риби, молоко, кондитерські вироби з борошна, м'ясо птиці, масло, кисломолочну продукцію, сири, свинину – на 14,4–5,4%. В той же час знизилиcь ціни на гречані крупи, фрукти, яйця, сало, цукор на 23,0–9,8%.

    Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 13,4% відбулося за рахунок підвищення тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій на 28,6%, природний газ – на 22,9%, гарячу воду, опалення – на 19,8%, каналізацію – на 15,0%, водопостачання – на 12,8%.

    Зростання цін в сфері охорони здоров’я на 10,6% відбулося внаслідок подорожчання послуг лікарень на 28,4%, амбулаторних послуг – на 11,0%, фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання – на 8,2%.

    Підвищення цін на транспорт у цілому на 12,2% зумовлено подорожчанням проїзду в автодорожньому пасажирському транспорті на 31,0%, в залізничному пасажирському транспорті – на 26,1%, палива та мастил – на 9,9%.

    У сфері зв’язку ціни зросли на 12,2% за рахунок подорожчання поштових послуг в 1,8 раза, підвищення абонентної плати за користування мобільним зв'язком на 22,4%, місцевим телефонним зв’язком – на 22,0%, мережею Інтернет – на 5,6%.

    Зростання вартості послуг освіти на 18,4% пов’язано з підвищенням плати за перебування дітей у дошкільних закладах на 22,8%, за навчання у вищих навчальних закладах – на 18,6%, на курсах іноземних мов – на 8,6%.

    

   ПРОМИСЛОВІСТЬ

    Індекс промислової продукції за підсумками року становив 102,3%, у т.ч. у добувній промисловості та розробленні кар’єрів – 92,1%, у переробній – 102,5%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 101,8%.

    У переробній промисловості досягнуто приросту у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин та устатковання, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, коксу та продуктів нафтоперероблення, хімічних речовин і хімічної продукції на 18,4 – 0,9%. У виробництві харчових продуктів, напоїв зберігся рівень виробництва 2017р.

    Підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 30,9 млрд.грн, або 29,7 тис.грн у розрахунку на одну особу.

    

   СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

    За попередніми даними, у 2018р. порівняно з 2017р. індекс сільськогосподарської продукції становив 103,1%, у т.ч. у сільськогосподарських підприємствах – 110,8%, у господарствах населення – 97,7%.

    Індекс продукції рослинництва становив 106,7%, у т.ч. в аграрних підприємствах – 117,8%, господарствах населення – 99,4%.

    У 2018р. зібрано 1233,5 тис.т зернових та зернобобових культур у масі після доробки, що на 5,9% більше порівняно з 2017р. Це рекордний за останні роки урожай. Середня врожайність зерна становила 42,0 ц з га (на 4,7% більше).

    Виробництво буряку цукрового фабричного (522,2 тис.т) зменшилося на 15,8% (за рахунок скорочення зібраної площі на 13,5% та зниження урожайності на 2,7%).

    Урожай ріпаку і кользи (136,4 тис.т) збільшився на 38,1%, що зумовлено збільшенням площі його збирання у 1,5 раза при урожайності 32,2 ц з га. Виробництво сої (99,9 тис.т) на 21,9% вище врожаю 2017р.

    Обсяг виробництва соняшнику становив 69,5 тис.т, що в 1,8 раза більше, ніж у 2017р. Вирощують цю культуру переважно у сільськогосподарських підприємствах.

    Господарствами усіх категорій зібрано 1164,5 тис.т картоплі (на 2,2% більше, ніж у 2017р.), 280,2 тис.т культур овочевих (на 7,4% менше), 42,9 тис.т культур плодових та ягідних (на 16,3% більше).

    Індекс продукції тваринництва становив 97,9%, у т.ч. у сільськогосподарських підприємствах – 101,4%, господарствах населення – 95,1%.

    Господарствами усіх категорій реалізовано на забій 162,1 тис.т худоби та птиці (у живій масі), що на 1,3% менше 2017р., вироблено 390,8 тис.т молока (на 5,1% менше) та 202,9 млн.шт яєць (на 0,2% більше).

    Частка господарств населення в загальному виробництві цих продуктів тваринництва складала відповідно 35,2%, 77,7% та 88,4%.

    За попередніми розрахунками, на 1 січня 2019р. загальна кількість великої рогатої худоби склала 137,3 тис.голів (на 0,7% менше, ніж на 1 січня 2018р.), у т.ч. корів – 91,8 тис. голів (на 0,2% більше), свиней – 285,5 тис. голів (на 9,5% менше), овець і кіз – 16,3 тис. голів (на 4,1% менше), птиці всіх видів – 7,4 млн. голів (на 5,9% менше). У господарствах населення утримувалось 67,3% загальної кількості великої рогатої худоби, у т.ч. корів – 79,3%; свиней – 71,5%, овець і кіз – 92,6%, птиці всіх видів – 39,6%.

    

   БУДІВНИЦТВО

    Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) становив 1787,8 млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з 2017р. склав 97,9%.

    Будівництво будівель скоротилось на 14,0% (у т.ч. житлових – на 3,3%, нежитлових – на 19,6%), інженерних споруд – зросло на 19,1%.

    На спорудженні будівель виконано 56,0% усіх робіт, решта – на будівництві інженерних споруд.

    Нове будівництво, реконструкція та технічне переоснащення становили 69,9% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, капітальний і поточний ремонти – 24,0% та 6,1% відповідно.

    Будівельники м.Луцька та Луцького району забезпечили 82,4% всього обсягу виробленої будівельної продукції.

    

   ЗОВНІШНЯ ТОРГІВЛЯ ТОВАРАМИ

    Експорт товарів у січні–листопаді порівняно з відповідним періодом 2017р. збільшився на 9,9% і становив 695,4 млн.дол. США, імпорт – на 6,7% і складав 1318,5 млн.дол. Від’ємне сальдо дорівнювало 623,1 млн.дол.

    У загальному обсязі експорту товарів переважали машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання, деревина і вироби з деревини, меблі, недорогоцінні метали та вироби з них, текстильні матеріали та вироби, продукти рослинного походження, живі тварини; продукти тваринного походження.

    Основу товарної структури імпорту складали палива мінеральні; нафта і продукти її перегонки, машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання, засоби наземного транспорту, крім залізничного, пластмаси, полімерні матеріали, каучук, гума, недорогоцінні метали та вироби з них, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, текстильні матеріали та текстильні вироби, живі тварини; продукти тваринного походження.

    Основними партнерами в експортно-імпортних операціях були країни Європейського Союзу (ЄС), на які припадало 78,2% загального обсягу експорту та 57,7% імпорту товарів.

    Серед країн ЄС значними були обсяги торгівельних операцій з Німеччиною, Польщею, Нідерландами, Угорщиною та Литвою.

    

   ВНУТРІШНЯ ТОРГІВЛЯ

    Оборот роздрібної торгівлі, який включає дані щодо роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, становив 16,3 млрд.грн, що у порівнянних цінах на 2,4% більше обсягу 2017р.

    Роздрібний товарооборот підприємств роздрібної торгівлі (юридичних осіб) склав 10,3 млрд.грн, що у порівнянних цінах на 3,1% більше обсягу 2017р.

   ТРАНСПОРТ

    Автомобільним транспортом перевезено 5,1 млн.т вантажів та виконано вантажооборот обсягом 1,8 млрд.ткм, що відповідно на 9,6% та 17,1% більше, ніж рік тому. Підприємства автотранспорту перевезли майже три чверті загального обсягу вантажів, решту – фізичні особи-підприємці.

    Усіма видами транспорту (крім залізниці) виконано пасажирооборот обсягом 2,2 млрд.пас.км та перевезено 101,0 млн. пасажирів, що відповідно на 8,3% більше та на 2,2% менше ніж у 2017р.

    Послугами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) скористалося 69,1 млн. пасажирів, що на 6,8% менше від обсягів перевезень пасажирів у 2017р., міського електротранспорту – 31,9 млн. пасажирів, що на 9,4% більше.

    Крім того, залізничними станціями області (за попередніми даними) відправлено 1,1 млн.т вантажів та 2,2 млн. пасажирів, що відповідно на 5,8% більше та на 8,0% менше обсягів 2017р.

    

    

    

  • Житлово-комунальне господарство Житлово-комунальне господарство
    

   Список забудовників Любомльського району, які бажають одержати кредит по цільовій програмі "Власний дім" (завантажити)

   Про особливості надання послуги з управління багатоквартирним житловим будинком (завантажити)

   Перелік багатоквартирних житлових будинків м.Любомль, які передбачається включити до конкурсу з надання  послуги з управління житловим будинком (завантажити)   

   Чому варто вибрати саме Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

    

   ОСМД, ОСББ, ТСББ, або як його називають європейці — кондоминиум, а не ЖЕК?

   Переваги ОСББ :
   - самостійна участь у формуванні свого бюджету;
   - визначення об'ємів внесків на зміст будинку;
   - вибір представників робочих спеціальностей, які робитимуть ремонтні роботи; підрядників (вивезення сміття, дезинфекція і ін.) і умови роботи з ними, вплив на якість послуг, що робляться ними, самостійне визначення черговості робіт по поточному ремонту будинку.

   В результаті:
   1. Підвищується зацікавленість, відповідальність і, як наслідок, ефективність управління загальною власністю, покращується житлово-комунальне обслуговування.
   2. Колишній власник зобов’язаний взяти участь в першому після приватизації капітальному ремонті будинку — створення ОСББ «притягає» з місцевого і державного бюджетів засоби на капітальний ремонт будинку.
   3. З ОСББ співвласники будинку набувають повноцінного представника своїх інтересів, як перед державними органами, так і перед комунальними службами і іншими юрособами.
   4. ОСББ гарантоване отримання прибудинкової території у власність, або в оренду. Це позбавить від неприємностей при несанкціонованому будівництві на прибудинковій території передбачених місцевою владою будов в процесі ущільнення забудови.
   5. Залучення додаткового доходу на зміст будинку з джерел, які раніше не були задіяні або ж «поглиналися» ЖЕК (оренда підвалів, послуги телефонної, телевізійної і інтернет-зв’язки, парковка у дворі та інше).

  • Державний реєстр виборців Державний реєстр виборців

   Державний реєстр виборців – гарантія вашого волевиявлення!!!

   Невід’ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов’язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і через діючі державні органи.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців створений у 2007 році у відповідності до ч.6 ст.33, ч.5 ст.34 Закону України «Про Державний реєстр виборців», на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 26.06.07 р. № 868, від 18.07.07 р. № 943. Розпорядженням голови Любомльської РДА від 01.09.2010 р. № 185 затверджено Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської РДА є підрозділом апарату районної державної адміністрації, підзвітний і підконтрольний адміністрації, працює під безпосереднім керівництвом керівника апарату РДА, діє у відповідності з Положенням про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської РДА.

   Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, голови районної державної адміністрації, регіонального органу адміністрування Державного реєстру виборців, а також Положенням про відділ.

   У своїй роботі відділ ведення Державного реєстру виборців Броварської РДА використовує автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему (АІТС «ДРВ»), яка призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів у відповідності до вимог ст.70 Конституції України. Реєстр ведеться в електронній формі з єдиною базою даних, яка містить персональні дані усіх виборців України.

   Основними завданнями відділу ведення Реєстру є: ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території району; складання та уточнення списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських та селищних голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів

   Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою:

   вул.Незалежності, 23, м.Любомль, Любомльський р-н, Волинська обл., 44300

   Контактні телефони: (03377) 2-31-93, 2-23-80

   Факс: (03377) 2-31-93

   e-mail: vvdrv@lbmadm.gov.ua

   Графік роботи відділу:

    

   понеділок – четвер      з 8.00 до 17.15;

   п’ятниця –                    з 8.00 до 16.00;

   перерва на обід              з 13.00 до 14.00;

   субота, неділя – вихідні

    

    

    

    

   Особовий склад відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської РДА:

   начальник – Капустян Олег Олександрович;

   головний спеціаліст – Матвійчук Людмила Анатоліївна;

   провідний спеціаліст – Саць Оксана Володимирівна

   Звичайні виборчі дільниці Любомльського району, утворені на постійній основі

   Номер одномандатного виборчого округу на постійній основі

   Кількість постійних дільниць

   Номери постійних виборчих дільниць

   19

   65

   070589-070653

   Постійні виборчі дільниці округу на карті

   https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_dvk&pid100=7&pf5271=19&prejim=3

   Статті

   Шановні виборці Любомльщини!

   Створення якісного Державного реєстру виборців – це важливий крок для України як демократичної держави, яка прагне інтегруватись у світову спільноту, оскільки дозволить усім виборцям здійснити своє волевиявлення, обмежить можливість маніпулювання під час голосування та виявить достовірний рейтинг довіри виборців до претендентів на обрання.

   Звертаюсь до мешканців Любомльського району з переконливим проханням: не залишайтесь осторонь, уважно перевірте свої особисті дані, оскільки їх достовірність впливає на права кожного із нас. З боку держави затрачено чимало зусиль, бюджетних коштів, щоб створити ефективну систему обліку виборців. Але без активності самих виборців по уточненню своїх персональних даних це може бути дорогою з одностороннім рухом.

   Ознайомитись зі своїм записом в Реєстрі і при необхідності внести зміни до своїх персональних даних можна прямо зараз, не очікуючи наступних виборів. Тож, запрошую виборців краю скористатися своїм правом та перевірити достовірність власних персональних даних.

   З повагою, начальник відділу ведення

   Державного реєстру виборців апарату

   Любомльської РДА Олег Капустян

   Особистий кабінет виборця: перевір свої персональні дані у Державному реєстрі виборців не виходячи з дому

   Шановні виборці!

   Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця», де кожен, хто досягнув вісімнадцятирічного віку, може перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього необхідно зайти на офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців та пройти нескладний процес реєстрації, вказавши ПІБ, дату народження, адресу власної електронної скриньки, яка буде використовуватись як ім’я користувача для входу в систему, та пароль. Прізвище, ім’я, по батькові та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних. Тому вказуйте достовірні дані про себе (відповідно до вашого паспорта). Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит, відповідь на який буде надіслано на вашу електронну пошту через 2-3 робочі дні. У повідомленні буде зазначено чи включені ви до Державного реєстру виборців та де знаходиться ваша виборча дільниця.

   У разі невключення до Державного реєстру виборців вам необхідно звернутися до відділу ведення Реєстру за своїм зареєстрованим місцем проживання, де за пред’явлення відповідних документів (паспорта) та заяви вас включать до Реєстру виборців.

   Варто наголосити, що користувач несе персональну відповідальність за достовірність даних та зловживання даним ресурсом. Адміністратори сайту зобов’язуються обробляти персональні дані виборця в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.

   Якщо у вас виникли питання щодо виправлення виявлених неточностей та функціонування вищевказаного програмного ресурсу звертайтеся до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської райдержадміністрації за адресою: м. Любомль, вул. Незалежності, 23 (2-й поверх приміщення райради, каб. 207, 208), телефон 2-23-80.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців

   апарату райдержадміністрації

    

   Порядок звернення виборця за власною ініціативою до органу ведення Державного реєстру виборців щодо зміни його персональних даних

   Кожен виборець у разі зміни його персональних даних, зазначених у частині першій статті 6 та пунктах 1 і 4 частини першої статті 7 Закону України «Про Державний реєстр виборців», може особисто звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру.

   Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу.

   Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, звертається із заявою до відповідної закордонної дипломатичної установи України, яка невідкладно передає заяву разом з документами (їх копіями), що додаються до неї, органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

   У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою заяву, до якої додаються документи (копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.

   Зразки заяв:

    

   Порядок звернення громадян

   Зразки та форми документів

   "Закон України "Про Державний реєстр виборців"

   Положення про відділ ведення ДРВ

   Звіт про діяльність відділу ведення ДРВ

   "Парламентські вибори 2012"

   Шановні жителі Любомльського району!
   Для перевірки та уточнення персональних даних у списках виборців вам необхідно звернутись у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації. ПРИ СОБІ МАТИ ПАСПОРТ.

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Шановні виборці! Не будьте байдужими та не упустіть нагоду скористатись своїм виборчим правом

   Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації (далі – ВВ ДРВ) доводить до вашого відома, що згідно Указу Президента України № 690/2014 від 27 серпня 2014 року «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів»  26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Виборча кампанія стартувала 28 серпня 2014 року. Цього ж дня відбудуться і позачергові вибори Любомльського міського голови, призначені Постановою Верховної Ради України № 1345-VII від 17 червня 2014 року.

   З метою виготовлення якісних списків виборців та своєчасного внесення змін до персональних даних виборця, виборчої адреси, включення до реєстру, тимчасової зміни місця голосування, звертаємось до Вас, шановні вибоці, з проханням відвідати ВВ ДРВ, у разі необхідності до 19 жовтня 2014 року за адресою: м.Любомль, вул. Незалежності, 23, 2-й поверх приміщення Любомльської районної ради (кабінети 207, 208).

   Довідки за телефоном  2-23-80.

   Отож, шановні виборці! Відділ ведення ДРВ закликає Вас не бути байдужими та не упустити нагоду скористатися своїм виборчим правом.     

   До уваги виборців!

   Календарний план основних організаційних заходів з підготовки проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. ( http://www.cvk.gov.ua/vnd_2014/)

   Календарний планосновних організаційних заходів з підготовки та проведенняпозачергових, повторних, проміжних виборів сільських, селищних, міських голів 26 жовтня 2014 року. (http://www.cvk.gov.ua/vm_2010/calendar/ )

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Шановні мешканці Любомльщини!

   На 25 травня 2014 року Верховною Радою України призначено позачергові вибори Президента України. Окрім того цього ж дня відбудуться позачергові вибори Гущанського сільського голови та проміжні вибори депутатів до Куснищанської, Радехівської та Полапівської сільських рад. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської райдержадміністрації. Не залишайте перевірку на останній день, адже за п’ять днів до виборів внесення у списки можливе лише за рішенням суду, а в день виборів – взагалі заборонене. Тому якщо у вас є сумніви щодо включення себе до Державного реєстру виборців або ж щодо достовірності внесених до нього особистих персональних даних – звертайтеся прямо зараз! Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені помилково.
   Водночас нагадуємо, що на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця», де кожен, хто досягнув вісімнадцятирічного віку, може перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців (див. інформацію нижче).
   Слід відзначити, що поновлення і уточнення персональних даних Державного реєстру виборців здійснюється працівниками відділу постійно, проте без вашого безпосереднього звернення дуже важко виявити помилки в списках виборців. Тому звертаємось до вас з проханням перевірити свої дані. При собі мати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, які нещодавно набули громадянства України).
   Додатково повідомляємо, що кожен виборець, який в день позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не зможе проголосувати на тій виборчій дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси.
   Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів.
   При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка з місця роботи, довідка сільської чи міської ради про місце проживання, договір про право власності на житло тощо). Без таких документів виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви. 
   Для виборців, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і які у даний час проживають на території району, досить пред’явити тільки паспорт. Члени виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати на виборчій дільниці, до якої їх виборча адреса не відноситься, подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, до неї додають копію посвідчення чинного члена ДВК (пред’являється оригінал) або копію рішення про утворення/зміни в складі ДВК.
   Заяви приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців до 19 травня 2014 року. 
   Заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно, виборцю видається посвідчення про тимчасову зміну місця голосування встановленої форми, яке потрібно пред’явити членам дільничної виборчої комісії при отриманні виборчого бюлетеня.
   Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.
   Якщо виборець отримав таке посвідчення, а потім передумав змінювати місце голосування і вирішив голосувати за своєю виборчою адресою, необхідно повернути посвідчення у той відділ ведення Реєстру, який його видав. Інакше його не буде у списках виборців за попередньою адресою.
   Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Любомль, вул. Незалежності, 23 (2-й поверх приміщення райради, каб. 207, 208), телефон 2-23-80.
   Також інформуємо вас, шановні виборці, що з 26 квітня по 25 травня відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської райдержадміністрації працюватиме без вихідних.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців
   апарату Любомльської райдержадміністрації

   Особистий кабінет виборця 
   Шановні виборці!

   Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця», де кожен, хто досягнув вісімнадцятирічного віку, може перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього необхідно зайти на офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців та пройти нескладний процес реєстрації, вказавши ПІБ, дату народження, адресу власної електронної скриньки, яка буде використовуватись як ім’я користувача для входу в систему, та пароль. Прізвище, ім’я, по батькові та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних. Тому вказуйте достовірні дані про себе (відповідно до вашого паспорта). Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит, відповідь на який буде надіслано на вашу електронну пошту через 2-3 робочі дні. У повідомленні буде зазначено чи включені ви до Державного реєстру виборців та де знаходиться ваша виборча дільниця.
   У разі невключення до Державного реєстру виборців вам необхідно звернутися до відділу ведення Реєстру за своїм зареєстрованим місцем проживання, де за пред’явлення відповідних документів (паспорта) та заяви вас включать до Реєстру виборців.
   Варто наголосити, що користувач несе персональну відповідальність за достовірність даних та зловживання даним ресурсом. Адміністратори сайту зобов’язуються обробляти персональні дані виборця в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.
   Якщо у вас виникли питання щодо виправлення виявлених неточностей та функціонування вищевказаного програмного ресурсу звертайтеся до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської райдержадміністрації за адресою: м. Любомль, вул. Незалежності, 23 (2-й поверх приміщення райради, каб. 207, 208), телефон 2-23-80.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців
   апарату Любомльської райдержадміністрації
  • Сільське господарство за І півріччя 2019 року Сільське господарство за І півріччя 2019 року

   У галузі агропромислового сектору економіки працює 11 сільськогосподарських  підприємств та 29  фермерських господарств, якими  під урожай 2019 року  посіяно 4600 га сільськогосподарських  культур, з них 980 га було  засіяно  ярими зерновими. Значно збільшились посіви  озимого  ріпаку, площа якого становить 1590 га.
   Збільшили посіви зернових товариства з ОВ «Волиньагро» , «ЕКОПЕЛ» та    ФГ «Олміт», які працюють на території Любомльської і Вишнівської ОТГ і ФГ «Вест-Фенікс», яке функціонує  у   Рівненській  і Любомльській  ОТГ та  вирощує лохину на площі  - 12 га .  
   Товариства з обмеженою відповідальністю «ЛугаНова» та «П’ятидні»  освоюють землі на площі відповідно 500  і 400 га.
   У напрямку підтримки  сільськогосподарського товаровиробника  по відповідній  Програмі розвитку сільськогосподарського виробництва на період до 2020 року у районному та місцевих бюджетах передбачено кошти в сумі 165 тис. грн. , на звітну дату освоєно 106  тис. грн. ( 64.2%), які були спрямовані  власникам особистих селянських господарств на здешевлення вартості штучного осіменіння. Найбільше  коштів передбачила Рівненська ОТГ, найменше Головно ОТГ відповідно 100 і 7 тис. грн.
   Крім того на підтримку сільгоспвиробника передбачено кошти обласного бюджету в сумі  53 тис. грн. передбачено із обласного бюджету на виплату дотацій  власникам особистих селянських господарств, хто утримує три і більше корови та за телиці віком 18-24 місяці, які народжені в результаті штучного осіменіння.
   У поточному році вперше   по вищезгаданій програмі передбачена дотація власникам особистих селянських господарств на утримання пасіки в розрахунку 100 грн. на одну бджоло-сім’ю, станом на сьогоднішній день   надійшло  звернень  по   даних виплатах  на суму 51.6 тис.грн.

  • Історична довідка Історична довідка
   Історична довідка

   Землі Любомльщини були заселені людиною ще в сиву давнину. Перші археологічні знахідки відносяться до доби палеоліту. Також трапляються рештки предметів матеріальної культури інших епох - мезоліту, неоліту, енеоліту. Саме м. Любомль вперше згадується в Галицько-Волинському літописі з 1287 року. Це було улюблене місце князя Володимира Васильковича, який побудував тут Свято-Георгіївську церву, що діє і до нині.

   Після розпаду Волинсько-Галицького князівства, Любомльщина попадає у володіння Польського королівства, а пізніше в руки польських магнатів. В різні часи власниками Любомльського староства були відомі люди: колишній гетьман України Іван Виговський, коронні гетьмани - Дмитро Вишневецький, Ксаверій Браницький.

   Пізніше Любомльщина, як і вся Волинь була приєднана до Російської імперії, а в 20 роках XX ст. знову опинилась у володінні відновленої Польської держави.

   Любомльський район, як адміністративна одиниця був утворений в 1940 році з приходом частин Червоної Армії . З цього часу межі його кілька разів змінювались, останній раз в 1993 році після виділення 9 сільських у новоутворений Шацький район.

   Районний центр - місто Любомль, вперше згадується в 1287 р., Магдебурзьке право отримало в 1541 році Любомльський район утворено в 1940 році. Розташований в північно-західній частині Волинської області. Межує з Володимир-Волинським, Турійським, Ковельським, Старовижівським, Шацькими районами. На заході - кордон України з Польщею.

   Через територію району проходять автостради Київ-Варшава, Володимир-Волинський-Брест, залізнична дорога на Хелм.

   В складі району 22 сільські ради (найбільші за чисельністю: Вишнівська - 1440 жителів, Згоранська - 2645 жителів, Куснищенська - 2644 жителів; 1 селищна (Головненська), 1 міська (Любомльська). В районі збереглися унікальні куточки флори і фауни. 54942 га займають ліси, 23006 га - луки і пасовища, 8326 га - болота.

   Територією району протікає 9 річок загальною протяжністю 172,1 км. Найбільші Західний-Буг і Прип'ять. Ваблять до себе рибалок і річки Вижівка, Неретва та інші.

   419 га займають озера, яких в районі 12. Найбільше - Велике Згоранське (площа 148 га). Утворено 8 заказників і пам'яток природи, зокрема гідрологічні: "Згоранські озера", оз. Мошне, оз. Чахове. На території району знаходиться 69 об’єктів культурної спадщини, з них-13 пам’яток архітектури ( 6 -національного, 7- місцевого значення), 7 пам’яток археологи ( 1-національного , 6- місцевого значення), 49 пам’яток історії. 2 населених пункти району: м.Любомль та смт.Головне занесено до Списку історичних населених місць України.

   Районний центр — місто Любомль, вперше згадується в 1287 р., магдебурзьке право отримало в 1541 році   Пам'ятки архітектури національного значення

    

   St. GeorgeЦерква Святого Георгія (кінець 13 століття), м. Любомль. Церква святого великомученика Георгія Побідоносця — постійно діючий парафіяльний православний храм у місті Любомлі Волинської області України. Церква належить до Любомльського благочиння Володимир-Волинської єпархії УПЦ МП.   KostelКостел Святої Трійці (1412), м. Любомль.  Костел Святої Трійці — парафіяльний римо-католицький храм у місті Любомлі Волинської області України, найдавніша (серед збережених до нашого часу) римо-католицька культова споруда на Волині. Костел належить до Луцького деканату Луцької дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні.


   PalacПалац Браницьких (1782), м. Любомль. Палац Браницьких — південний флігель палацу, що входив до палацово-паркового ансамблю, збудованого в Любомлі Францішеком Ксаверієм Браницьким у другій половині 18 століття.

    


   DmytrivskaСвято-Дмитрівська церква (1674), с. Згорани. Церква святого великомученика Димитрія — постійно діючий православний (УПЦ МП) храм у селі Згорани в Любомльському районі на Волині. Настоятель — ієрей Петро Луць. Збудований у 1674 році храм та дзвіниця є пам'ятками архітектури та містобудування національного значення.

       TroickaСвято-Троїцька церква (1841), смт. Головне. Свято-Троїцька церква  — постійно діючий православний (УПЦ МП) храм у смт. Головне в Любомльському районі на Волині, побудований у 1841 році старанням графа Браницького. Церква та дзвіниця є пам'ятками архітектури та містобудування національного значення.

       IoanaЦерква Святого Іоана Богослова (1777), с. Штунь. Церква Святого апостола Іоана Богослова — постійно діючий православний (УПЦ МП) храм у селі Штунь в Любомльському районі на Волині. Храм з дзвіницею-брамою збудовані в 1777 році. Ансамбль є унікальним пам’ятником волинської архітектурної школи і займає важливе місце серед культових споруд Правобережної України XVIII століття. У 1867 р. церква була капітально відремонтована.

       Luky

   Церква Святого Луки (1745), с. Городне. Церква Святого апостола Луки, постійно діючий православний (УПЦ МП) храм, побудована в 1745 році. Оскільки храм був маловмістимим, у 1859 році його було перебудовано. Прибудовано передню частину храму та нову дзвіницю, по-новому розписано внутрішні стіни церкви. У 2000 році в церкві сталася пожежа. Вогонь знищив 1
   5 квадратних метрів купола, вигоріла ризниця.  До Великодніх свят 2002 року коштами архієпископа Варфоломія церква була повністю відреставрована.

    
   BogorodyciЦерква Успіння Пресвятої Богородиці (1752), с. Радехів. Церква у селі Радехів будувалась невідомо ким і коли, раніше вважалося, що храм збудований у 1701 (1706?) році, але є запис про освячення бувшого Августинського монастиря в 1753 році єпископом Вікарієм Камінським. На підставі цього запису про освячення монастиря нині доведено, що дата спорудження храму – 1752 рік. Церква побудована як костел Св. Михайла Августинського католицького монастиря. Чоловічий монастир існував поруч з церквою ще у XVII столітті. У 40-х роках XIX століття костьол був відремонтований і освячений як православна церква Успіння Пресвятої Богородиці. Храм мав два престоли, один з яких освячений в 1893 році. Одержував в рік доходів від землі, якої мав 66 десятин, 160 рублів. Церква огороджена муром з брамою, спорудженими у XVIII столітті.

    

    

  Детальніше в цій категорії: ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ »
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua