01 травня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • АРХІВ НОВИН

  « Травень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Четвер, 24 липня 2014 08:20

  Соціальний захист населення

  18 серпня 2014

   Важкопораненим у масових акціях протесту виплатять одноразову грошову допомогу

   

  Кабінет Міністрів України ухвалив постанову  „Про соціальний захист осіб, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року”.

  Документ передбачає виплату одноразової грошової допомоги у 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. У 2014 році розмір такої допомоги складатиме 60900 гривень.

  Перелік осіб, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту і мають право на отримання допомоги, формуватиме Міністерство охорони здоров’я за результатами судово-медичної експертизи і за погодженням з Мінсоцполітики, МВС та Міноборони.

  Згідно із затвердженим Порядком виплату одноразової грошової допомоги забезпечать органи соцзахисту населення. Для її отримання особа, яка зазнала тяжких тілесних ушкоджень та включена до затвердженого МОЗ переліку, має звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання або перебування з відповідною заявою, в якій зазначаються реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховується одноразова грошова допомога. До заяви додаються: копія паспорта, копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті).  

  Загальну потребу в коштах буде визначено після затвердження Мінохоронздоров'я переліку осіб, які дістали тяжких тілесних ушкоджень під час участі в масових акціях протесту.

   

   

  24 липня 2014

  Зміни у виплатах «на дитину»

   

   На виконання Законів України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від
  27.03.2014 № 1166 -VII та  «Про внесення змін до деяких законів України щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини» від 10.10.2013 № 644-VII Урядом 25 червня поточного року затверджено постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» № 208.

  Зазначеними нормативно-правовими актами з 1 липня 2014 року
  пройшли такі зміни:

                      

  - об'єднання допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в один вид допомоги - це допомогу при народженні дитини;

  - збільшення розміру допомоги при народженні першої дитини на 10 320 гривень (по відношенню до діючого законодавства, яка призначається на першу народжену дитину);

  - встановлення фіксованого розміру допомоги при народженні дитини у сумі    41 280 гривень, не залежно від кількості народжених дітей в сім'ї;

  - здійснення одноразової виплати при народженні дитини у сумі 10 320 гривень та щомісячної виплати протягом 36 місяців у сумі 860 гривень. При цьому у випадку, якщо особа якій призначено допомогу при народженні дитини виявила бажання працювати, допомога буде виплачуватися до закінчення терміну її призначення, тобто протягом 36 місяців;

  - встановлення   нового   переліку   документів,   необхідних   для призначення   допомоги   при   народженні   дитини   та   реєстрації   її   місця проживання;

  - припинення з 01.07.2014 року виплати допомоги по догляду за дитиною до досягнення
  нею трирічного віку для всіх отримувачів допомоги;

  - встановлення виплати допомога у розмірі 130 гривень (на наступних
  12 місяців) для осіб, у яких закінчилась виплата допомоги при народженні
  ПЕРШОЇ дитини, яка виплачувалася 24 місяці.

  Роз'яснюємо більш детальніше:

  - діти, народжені до 30 червня 2014 року отримуватимуть допомогу у розмірі встановленому на дату народження дитини ( на першу дитину- 30 960,00 грн, на другу- 61 920,00 грн, на третю та наступних дітей — 123 840,00 грн.), тобто зміни з 01.07.2017 цієї категорії дітей не торкнуться.

  - діти, народжені з 01 липня 2014 року отримуватимуть допомогу при народженні у розмірі 41 280,00 грн, в незалежності від кількості народжених дітей;

  - виплата по догляду за дитиною до трьох років з 01.07.2014 року буде припинена, крім осіб, яким призначена допомога при народженні ПЕРШОЇ дитини (народженої до 30 червня 2014 року), що виплачується 24 місяці, на наступних 12 місяців буде призначатися допомога до досягненню дитиною трирічного віку у розмірі 130 грн.

  Тобто, стосовно останнього пункту, розяснюємо на прикладі:

  Приклад:

  Якщо жінка має дитину 1,5 річного віку, вона продовжить отримувати допомогу при народженні, в тому розмірі, яку їй і призначили, а от по догляду за дитиною до трьох років вона буде отримувати ще 12 місяців, але не довше ніж дитині виповниться 3 роки.

  Тобто жінка з 01.07.2014 року ще шість місяців ( до двохріччя дитини) буде отримувати допомогу при народженні, допомогу по догляду за дитиною їй з 01.07.2014 припинять виплачувати, і коли дитині буде 2 роки, і закінчеться виплачуватись допомога при народженні, їй ще 12 місяців будуть виплачувати допомогу по догляду у розмірі 130 грн.

  Мета цього полягає в наступному:

  - жінки, які отримують допомогу при народженні- їм зараховують в страховий стаж час отримання допомоги при народженні;

  - жінки, діти яких будуть народжені після 01.07.2014 року, будуть отримувати допомогу при народженні три роки (36 місяців) відповідно три року стажу вони зберігають, навіть при скасуванні допомоги по догляду до трьох років;

  - жінки, яким була призначена допомога при народженні на ПЕРШУ дитину до 30.06.2014 року, яку вони отримували лише 24 місяці, їм продовжуть виплачувати ще 12 місяців допомогу по догляду, щоб і їм було збережено страховий стаж.

  Що стосується відрахування до Пенсійного фонду за отримувачів допомоги при народженні дитини та до досягнення дитиною трирічного віку.

  Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» відповідно внесені зміни до Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», де до платників єдиного внеску включені особи, які отримують допомогу при народженні дитини.

           З метою збереження права громадянам на зарахування їм часу догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку до трудового стажу, органи соціального захисту населення будуть здійснювати відрахування до управлінь Пенсійного фонду за отримувачів допомоги при народженні дитини та за осіб яким буде здійснюватися виплата допомоги до досягнення дитиною трирічного віку у розмірі 130 гривень.

  У разі працевлаштування отримувачів (або виходу на роботу) в період отримання допомоги при народженні дитини та допомоги до досягнення дитиною трирічного віку у розмірі 130 гривень, орган соціального захисту населення не провадить відрахування до Пенсійного фонду за таких отримувачів.

  Одночасно інформуємо, що Департаментом пенсійного забезпечення Мінсоцполітики розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб», яким врегульовується механізм сплати єдиного внеску за осіб, які отримують допомогу при народженні дитини та допомогу до досягнення дитиною трирічного віку.

  Переглядів 2975 Останнє редагування Середа, 03 вересня 2014 17:02

  Схожі матеріали

  • Звернення голови райдержадміністрації

   Дорогі ветерани! Шановні  жителі Любомльського краю!

   Минає  70 років, як на нашій Любомльській землі вщухло полум‘я війни і гуркіт канонад. І хоча ще майже рік продовжувалася ненависна війна, а визволителі  зрошували кров‘ю землі Європи, наша поліська земля почала жити мирним життям.

   Ратний подвиг воїнів, які принесли нам визволення, назавжди залишиться у пам‘яті вдячних нащадків.

   Сьогодні ми висловлюємо глибоку шану, сердечну вдячність і земний уклін всім, хто засвітив сонце миру над нашою землею.

   Від імені районної державної адміністрації, районної ради щиро вітаємо всіх жителів нашого краю з 70-ю річницею визволення Любомльського району від фашистських загарбників.

   Здоров‘я всім Вам, наснаги, мирного і світлого неба над головою, добра і щастя кожній оселі!

    

   Районна державна адміністрація                                                                                              Районна рада

  • Енергозбереження
   Енергозбереження

   10/08/2015

   За 7місяців 2015 року було проведено заміну вікон та дверей на енергозберігаючі у 6 закладах району на загальну суму 253 тис грн, а саме :

   1   Олеська ЗОШ І-ІІІ ст. 2   Штунська ЗОШ І-ІІІ ст. 3   Гупалівська ЗОШ І-ІІ ст. 4   ТМО Любомльського і Шацького районів. 5   ДНЗ № 1 та ДНЗ № 2 м.Любомль. 6   Любомльська міська рада.

                       

    

   30/01/2015

   Суб’єктами господарювання за 2014 рік в районі запроваджено 9 енергозберігаючих заходів на загальну суму 823,86 тис. грн.

   Розрахунковий економічний ефект від впроваджених заходів складає 158,96 тонн умовного палива, що в сумарному виразі становить  204,97  тис. грн.

   Термін окупності заходів в середньому становить близько 4-х років.

    

   12/11/2014

    

   Суб’єктами господарювання за три квартали 2014 року в районі запроваджено 6 енергозберігаючих заходів. Розрахунковий економічний ефект від впровадження заходвів складає 30,18 тони умовного палива, що в сумарному виразі становить  25,4 тис. грн.

   Ряд заходів, реалізація яких розпочата у третьому кварталі 2014 року, запланована до завершення у жовтні – листопаді поточного року.

    

    

   10/11/2014

   +РОЗРАХУНКИ ЗА СПОЖИТІ ЕНЕРГОНОСІЇ

   За жовтень  2014 року всіма категоріями споживачів району спожито електроенергії на суму 2359,4 тис.грн., проплачено 2337,1 тис. грн.

   Рівень проплати склав  99,1 %.

   Загальна заборгованість з урахуванням боргу минулих років станом на 01.11.2014 року  склала 1106,6 тис.грн.

   Найбільшим  залишається борг по населенню та підприємствах  агропромислового розвитку, що відповідно становить 1025,0; 51,0 тис. грн.

    

    

    

    

   У першому півріччі 2014 року енергозберігаючі заходи не впроваджувалися у зв’язку з відсутністю фінансування.

   На сьогоднішній день, комісією, утвореною розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.01.2011 № 4 “Про створення комісії по обстеженню будівель, споруд та інженерних мереж”, проведено обстеження усіх об’єктів по яких існує першочергова необхідність у здійсненні енергозберігаючих заходів та заходів із підготовки до опалювального сезону. Зокрема, обстежено димову трубу котельні Гущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» в с. Гуща, тепломережу Зачернецької ЗОШ  І-ІІІ ст. в с. Зачернеччя,  приміщення Любомльського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія» ім. Н. Ужвій в м. Любомль, вул. Ільїна 3, котельні Крушинецької  ЗОШ І-ІІ ст. в  с. Крушинець,  димової труби котельні Рівненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» в с. Гуща, а також  проведено обстеження котельного обладнання та інженерних мереж (тепломереж та системи водопостачання) Штунської ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Штунь.

   По усіх перелічених об’єктах прийняті відповідні рішення комісії, та рекомендації по впровадженню енергозберігаючих заходів, а також оптимізації роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

   У першому півріччі 2014 року енергозберігаючі заходи не впроваджувалися у зв’язку з відсутністю фінансування.

    

   16.07.2014

   Головний спеціаліст з питань ЖКГ та будівництва Любомльської райдержадміністрації

    

    

   До відома споживачів електроенергії

              На виконання листа Волинської облдержадміністрації повідомляємо, що у зв’язку із проведенням антитерористичної операції на Сході України майже припинилось постачання вугілля на теплові електростанції. Це викликало значний дефіцит балансу виробництва та споживання електричної енергії.  В об’єднаній електроенергетичній системі України виникла реальна загроза її стабільній та безперебійній роботі.

               Враховуючи істотно зменшені ліміти, в  області спостерігається значне  40-відсоткове перевищення споживання електричної енергії за потужністю, особливо  в час ранкових та вечірніх пікових навантажень, орієнтовно з 9:00 до 11:00 та з 20:00 до 22:00.

            Аби уникнути спрацювання автоматики захисту, необхідно забезпечити зниження споживання електроенергії до встановленого рівня, в першу чергу – населенням, частка якого у загальному споживанні електроенергії в  області становить понад 52 відсотки.

           Відповідно до вимог Закону України «Про електроенергетику», Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів та розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.08.2014 №764-р «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії» облдержадміністрацією погоджено графіки обмеження споживання електричної енергії,  обмеження споживання електричної потужності та аварійного відключення споживачів електричної енергії.

            Єдиним чинником, який може запобігти системним аварійним вимкненням, є щоденне дотримання встановлених граничних величин споживання електроенергії.

             Дотриматися  встановлених граничних величин не просто.  Перебої по забезпеченню скрапленого газу в балонах, відсутність централізованого гарячого водопостачання спонукає населення району  використовувати електричні побутові прилади, неконтрольоване використання яких викликає перевантаження енергосистеми.

                У зв’язку з важливістю даної ситуації  звертаємось до споживачів  району з проханням максимально обмежити споживання електроенергії у години  пікових навантажень. Адже зараз ідеться не про питання особистого комфорту,  а про забезпечення надійної роботи енергосистеми нашої держави в цілому, та особливо в осінньо-зимовий період.

   Відділ економічного розвитку
   і торгівлі райдержадміністрації

  • Сплата податків
   Сплата податків
    Показники  файл
   Сплата податків Любомльського району 
   станом на 01.03.2015 року 
    переглянути
  • Бюджет
   Бюджет

   Виконання бюджету Любомльського району

   станом на 01 березня 2015 року

   РОЗШИРЕНІ ДАНІ

    

    

    

   Загальний фонд

    

   Затверджено місцевими радами на рік

   Виконано місцевими радами з початку року

   % виконання до річного призначення

    

   1

   2

   3

   5

   6

    

   1. ДОХОДИ :

            

   Податкові надходження:

   10000000

   23988587,00

   5081865,45

   21,2

    

   Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості

   11000000

   14451200,00

   2214801,88

   15,3

    

   Податок та збір на доходи фізичних осіб

   11010000

   14400000,00

   2185847,88

   15,2

    

   Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати

   11010100

   12957400,00

   1900227,86

   14,7

    

   Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами

   11010200

   1277600,00

   205390,84

   16,1

    

   Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата

   11010400

   45000,00

   1675,88

   3,7

    

   Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування

   11010500

   120000,00

   73206,64

   61,0

    

   Податок на доходи фізичних осіб із суми пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що оподатковуються відповідно до підпункту 164.2.19 пункту 164.2 статті 164 Податкового кодексу

   11010900

   0,00

   5346,66

   #ДЕЛ/0!

    

   Податок на прибуток підприємств

   11020000

   51200,00

   28954,00

   56,6

    

   Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності

   11020200

   51200,00

   28954,00

   56,6

    

   Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів

   13000000

   389099,00

   195800,98

   50,3

    

   Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів

   13010000

   389099,00

   195429,45

   50,2

    

   Рентна плата за спеціальне використання води водних об`єктів місцевого значення

   13020000

   0,00

   371,53

    

    

   Внутрішні податки на товари та послуги  

   14000000

   2729020,00

   1125168,85

   41,2

    

   Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів

   14040000

   2729020,00

   1125168,85

   41,2

    

   Місцеві податки

   18000000

   6377399,00

   1530861,78

   24,0

    

   Податок на майно

   18010000

   3397499,00

   703863,37

   20,7

    

   Туристичний збір

   18030000

   4000,00

   1934,00

   48,4

    

   Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності, що справлявся до 1 січня 2015 року

   18040000

   0,00

   18371,80

      

   Єдиний податок  

   18050000

   2975900,00

   806692,61

   27,1

    

   Інші податки та збори

   19000000

   41869,00

   15231,96

   36,4

    

   Екологічний податок 

   19010000

   41869,00

   15231,96

   36,4

    

   Неподаткові надходження

   20000000

   122578,00

   4260472,64

   3475,7

    

   Доходи від власності та підприємницької діяльності

   21000000

   6840,00

   2248,00

   32,9

    

   Частина чистого прибутку (доходу) державних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до бюджету, та дивіденди (доход), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність

   21010000

   1000,00

   2197,00

   219,7

    

   Інші надходження

   21080000

   5840,00

   51,00

   0,9

    

   Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності 

   22000000

   111646,00

   60736,38

   54,4

    

   Плата за надання адміністративних послуг

   22010000

   0,00

   41301,26

    

    

   Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном  

   22080000

   86900,00

   15837,75

   18,2

    

   Державне мито

   22090000

   24746,00

   3597,37

   14,5

    

   Інші неподаткові надходження

   24000000

   4092,00

   4197488,26

   102577,9

    

   Інші надходження

   24060000

   4092,00

   4197488,26

   102577,9

    

   Доходи від операцій з капіталом

   30000000

   0,00

   126,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Надходження від продажу основного капіталу

   31000000

   0,00

   126,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Разом доходів загального фонду

    

   24111165,00

   9342464,09

   38,7

    

   Офіційні трансферти

   40000000

   178193193,00

   27504440,84

   15,4

    

   Від органів державного управління

   41000000

   178193193,00

   27504440,84

   15,4

    

   Дотації

   41020000

   12305700,00

   2051000,00

   16,7

    

   Базова дотація

   41020100

   12305700,00

   2051000,00

   16,7

    

   Субвенції

   41030000

   165887493,00

   25453440,84

   15,3

    
    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомог сім’ям з дітьми інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

   41030600

   63427400,00

   9909904,05

   15,6

    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепловодопостачання і водовідведення та послуг зв’язку

   41030800

   875600,00

   8604,66

   1,0

    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг ветеранам війни і праці (крім пільг на оплату електроенергії, природного і скрапленого газу, твердого та рідкого, пічного побутового палива, житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку)

   41030900

   494400,00

   22301,14

   4,5

    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та субсидій населенню на оплату скрапленого газу, твердого та рідкого, пічного побутового палива, квартирної плати, вивозу сміття та побутових відходів

   41031000

   3364513,00

   74113,30

   2,2

    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров`я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії

   41033700

   26980,00

   0,00

   0,0

    

   Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

   41033900

   64196400,00

   9886600,00

   15,4

    

   Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

   41034200

   33025900,00

   5504400,00

   16,7

    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих

   41035800

   476300,00

   47517,69

   10,0

    

   Всього доходів загального фонду

   90010200

   202304358,00

   36846904,93

   18,2

    

   Інші субвенції

   41035000

   3170059,00

   1778129,84

   56,1

    

   Разом доходів загального фонду

   90010300

   205474417,00

   38625034,77

   18,8

    

   Спеціальний фонд

    

    

    

      

   Місцеві податки

   18000000

   0,00

   1461,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності, що справлявся до 1 січня 2015 року

   18040000

   0,00

   1461,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Інші податки та збори

   20000000

   0,00

   2381,52

   #ДЕЛ/0!

    

   Надходження коштів від відшкодування втрат с/г і лісогосподарського виробництва

   21110000

   0,00

   211,29

   #ДЕЛ/0!

    

   Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарськоє та іншоє діяльності

   24062100

   0,00

   2170,23

   #ДЕЛ/0!

    

   Власні надходження бюджетних установ

   25000000

   2662668,00

   382288,79

   14,4

    

   Доходи від операцій з капіталом

   30000000

   340000,00

   245296,41

   72,1

    

   Кошти від продажу землі і нематеріальних активів 

   33000000

   340000,00

   245296,41

   72,1

    

   Цільові фонди

   50000000

   17500,00

   2546,30

   14,6

    

   Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади

   50110000

   17500,00

   2546,30

   14,6

    

   Всього доходів спеціального фонду

    

   3020168,00

   633974,02

   21,0

    

   Разом доходи спеціального фонду

    

   3020168,00

   633974,02

   21,0

    

   Всього доходів загального і спеціального фондів

    

   208494585,00

   39259008,79

   18,8

    

   2.ВИДАТКИ:

    

    

    

    

    

   2.1 Видатки за тимчасовою функціональною класифікацією місцевих бюджетів

        

    

    

   Державне управління

   O10000

   6020285,00

   1234814,46

   20,5

    

   Органи місцевого самоврядування

   O10116

   6020285,00

   1234814,46

   20,5

    

   Правоохоронна діяльність та забезпечення безпеки держави

   O60000

   334000,00

   67355,23

   20,2

    

   Професійна пожежна охорона

   O60702

   334000,00

   67355,23

   20,2

    

   Інші правоохоронні заходи і заклади

   61007

          

   Освіта

   O70000

   80053793,00

   11725606,15

   14,6

    

   Охорона здоров’я

   O80000

   33052880,00

   5065132,24

   15,3

    

   Соціальний захист та соціальне забезпечення

   O90000

   71351129,00

   10627401,71

   14,9

    

   Пільги ветеранам війни і праці

   O90200

   3587373,00

   60939,77

   1,7

    

   Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами

   O90302

   452000,00

   74052,18

   16,4

    

   Допомога по догляду за дитиною до 3 років незастрахованим матерям

   O90303

   283900,00

   63804,06

   22,5

    

   Одноразова допомога при народженні дитини

   O90304

   30265190,00

   4625331,66

   15,3

    

   Допомога на дітей які перебувають під опікою чи піклуванням

   O90305

   1175800,00

   172347,93

   14,7

    

   Допомога одиноким матерям

   O90306

   2073200,00

   341404,35

   16,5

    

   Допомога по догляду за дитиною працюючим матерям

   O90307

   1041700,00

   157846,59

   15,2

    

   Допомога при усиновленні дитини

   О90308

   43810,00

   26610,00

   60,7

    

   Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім”ям

   O90401

   15872800,00

   2458754,27

   15,5

    

   Додаткові виплати населенню на покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг

   O90405

   19400,00

   1494,62

   7,7

    

   Субсидія населенню для відшкодування втрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

   О90406

   888240,00

   33887,76

   3,8

    

   Інші видатки на соціальний захист населення

   O90412

   210600,00

   133650,00

   63,5

    

   Допомога на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу

   O90413

   852700,00

   157713,69

   18,5

    

   Компенсація особам, які згідно із статтями 43 та 48 Гірничого закону України мають право на безоплатне отримання вугілля на побутові потреби, але проживають у будинках, що мають центральне опалення 

   O90414

   0,00

   0,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Витрати на поховання учасників бойових дій

   O90417

   21400,00

   1176,00

   5,5

    

   Інші програми соціального захисту дітей

   O90802

   81471,00

   0,00

   0,0

    

   Утримання центрів соціальних служб для молоді

   O91101

   198245,00

   28107,04

   14,2

    

   Програми і заходи центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

   O91102

      

   #ДЕЛ/0!

    

   Соціальні програми i заходи державних органiв у справах молоді

   O91103

   5000,00

   0,00

   0,0

    

   Iншi видатки

   O91106

   3000,00

   0,00

   0,0

    

   Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

   O91108

   146700,00

   0,00

   0,0

    

   Територіальні центри і відділення соціальної допомоги на дому

   O91204

   2718200,00

   445237,46

   16,4

    

   Виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги

   O91205

   10000,00

   8526,31

   85,3

    

   Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів

   O91209

   15000,00

   4310,70

   28,7

    

   Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям інвалідам

   O91300

   11366300,00

   1832039,32

   16,1

    

   Компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування

   O91303

   18800,00

   0,00

   0,0

    

   Встановлення телефонів інвалідам І та ІІ груп

   O91304

   300,00

   168,00

   56,0

    

   Житлово-комунальне господарство

   100000

   828577,00

   118611,11

   14,3

    

   Благоустрій міст, сіл, селищ

   100203

   808577,00

   118611,11

   14,7

    

   Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об’єднання та інші підприємства , установи та організації житлово-комунального господарства

   100302

   20000,00

   0,00

   0,0

    

   Культура i мистецтво

   110000

   6592080,00

   992670,99

   15,1

    

   Бібліотеки

   110201

   2031905,00

   305536,36

   15,0

    

   Музеї

   110202

   199890,00

   30412,43

   15,2

    

   Палаци i будинки культури, клуби та iншi заклади

   110204

   3006210,00

   440853,15

   14,7

    

   Школи естетичного виховання дiтей

   110205

   1180640,00

   191575,09

   16,2

    

   Iншi культурно-освiтнi заклади та заходи

   110502

   173435,00

   24293,96

   14,0

    

   Засоби масової iнформацiї

   120000

   0,00

   0,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Періодичні видання (газети і журнали)

   120201

      

   #ДЕЛ/0!

    

   Фiзична культура i спорт

   130000

   972485,00

   161652,87

   16,6

    

   Проведення навчально- тренувальних зборів і змагань

   130102

   36000,00

   2762,64

   7,7

    

   Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл

   130107

   657515,00

   118181,22

   18,0

    

   Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл (які підпорядковані громад

   130203

   197270,00

   27807,22

   14,1

    

   Утримання апарату управління фізкультурно-спортивних організацій

   130204

   81700,00

   12901,79

   15,8

    

   Сільське господарство, лісове господарство, рибальство і мисливство

   160000

   68000,00

   0,00

   0,0

    

   Транспорт, шляхове господарство

   170000

   1194000,00

   61355,79

   5,1

    

   Запобігання та ліквідація надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха

   210000

   30000,00

   10836,72

   36,1

    

   Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення

   210107

   30000,00

   10836,72

   36,1

    

   Цільові фонди

   24000

   58000,00

   0,00

   0,0

    

   Утилізація відходів

   240602

   25000,00

   0,00

   0,0

    

   Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища

   240604

   33000,00

   0,00

   0,0

    

   Видатки, не вiднесенi до основних груп

   250000

   113500,00

   0,00

   0,0

    

   Резервний фонд

   250102

   113500,00

   0,00

   0,0

    

   Разом видатків

    

   200668729,00

   30065437,27

   15,0

    

   Кошти що передаються до інших бюджетів

   250300

   2838856,00

   1681828,04

   59,2

    

   Інші субвенції

   250380

   2781797,00

   1674127,00

   60,2

    

   Інші видатки

   250404

   57059,00

   7701,04

      

   Всього видатків загального фонду

    

   203507585,00

   31747265,31

   15,6

    

   Спеціальний фонд

    

          

   Державне управління

   O10000

   112010,95

   1687,00

   1,5

    

   Освіта

   O70000

   1448030,00

   144364,76

   10,0

    

   Охорона здоров’я

   O80000

   682140,00

   206873,78

   30,3

    

   Соціальний захист та соціальне забезпечення

   O90000

   199525,00

   27225,15

   13,6

    

   Житлово-комунальне господарство

   100000

   210000,00

   9208,34

   4,4

    

   Культура i мистецтво

   110000

   232961,00

   33916,10

   14,6

    

   Будiвництво

   150000

   953292,00

    

   0,0

    

   Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунiкацiї та iнформатика

   170000

   1730000,00

   0,00

   0,0

    

   Видатки на фінансування робіт, пов"язаних з будiвництвом, реконструкцiєю, ремонтом i утриманням автомобiльних дорiг загального користування

   170703

   1730000,00

    

   0,0

    

   Інші послуги пов"язані з економічною діяльнчстю

   180000

   40000,00

   3300,00

   8,3

    

   Цiльовi фонди

   240000

   22114,00

   9365,46

   42,4

    

   Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади

   240900

   22114,00

   9365,46

   42,4

    

   Разом видатків спеціального фонду

    

   5630072,95

   435940,59

   7,7

    

    

            

   Всього видатків

    

   209137657,95

   32183205,90

   15,4

    

   КРЕДИТУВАННЯ

            

   Загальний фонд

            

   Надання державного пiльгового кредиту iндивiдуальним сiльським забудовникам

   250911

   0,00

   0,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Разом загального фонду

    

   0,00

   0,00

    

    

   Спеціальний фонд

            

   Надання пільгового довгострокового кредиту громадянам на будівництво (реконструкцію)  та придбання житла

   250908

   0,00

   0,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Повернення кредитів, наданих для кредитування громадян на будівництво (реконструкцію) та придбання житла

   250909

   0,00

   -131,64

   #ДЕЛ/0!

    

   Надання державного пiльгового кредиту iндивiдуальним сiльським забудовникам

   250911

   29694,00

   0,00

   0,0

    

   Повернення коштів, наданих для кредитування індивідуальних сільських забудовників

   250912

   -29694,00

   -7568,00

   25,5

    

   Разом спеціального фонду

    

   0,00

   -7699,64

    

    

   Фінансування бюджету

        

    

    

   Інше внутрішнє фінансування

   203000

   0,00

   0,00

    

    

   Фінансування за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку

   203400

   0,00

   0,00

    

    

   Одержано

   203410

   0,00

   0,00

    

    

   Повернено

   203420

   0,00

   0,00

    

    

   Повернення коштів з депозитів або пред'явлення цінних паперів

   206100

    

   0,00

    

    

   Розміщення коштів на депозитах або придбання цінних паперів

   206200

    

   0,00

    

    

   Інші розрахунки

   208340

    

   -4215590,54

    

    

   На початок періоду

   602100

   13594787,91

   19253493,77

    

    

   На кінець періоду

   602200

   4401080,17

   22121405,76

    

    

    

   Начальник управління                                                                               О.В.Самойліч

  • Промисловість

   ПРОМИСЛОВІСТЬ

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-березень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

    

   січень-березень 2016 

   січень-березень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-березень 2016 

   січень-березень 2017

   %  2017р. до 2016р.

    

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   14066.3

   11692.2

   83.1

   9741.4

   4985.7

   51.2

    

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   4217.4

   5058.3

   119.9

   686

   1030.1

   150.2

    

   Разом:

   18283.7

   16750.5

   91.6

   10427.4

   6015.8

   57.7

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-лютий 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-лютий 2016 

   січень-лютий 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-лютий 2016 

   січень-лютий 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   9304,1

   7285,5

   78,3

   6535,6

   3002,6

   45,9

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   2437,1

   3146,9

   129,1

   393,2

   533,3

   135,6

   Разом:

   11741,2

   10432,4

   88,9

   6928,8

   3535,9

   51,0

     

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами

   за січень 2017 рік

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   Січень  2016

   Січень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   Січень 2016

   Січень  2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   4426,1

   3211,5

   72,6

   3286,1

   969,6

   29,5

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   892,8

   1196,1

   134,0

   87,6

   84,8

   96,8

   Разом:

   5318,9

   4407,6

   82,9

   3373,7

   1054,4

   31,3

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами 

    за 2016 рік 

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   2015 

   2016

   % 2016р. до 2015р.

   2015 

   2016

   % 2016р. до 2015р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   37446

   50513

   134,9

   22597

   32306,7

   143,0

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   14991,5

   18853,8

   125,8

   5719,1

   4461,4

   78,0

   Разом:

   52437,5

   69366,8

   132,3

   28316,1

   36768,1

   129,8

   Відділ регіонального розвитку

   райдержадміністрації

  • Підприємства, установи, організації

    Провідні  суб’єкти господарювання

    

   Будівництво

    

   Любомльське ТзОВ „ Будівельник”

    м. Любомль вул. Дружби, 52.

   Основний вид діяльності: Будівництво житлових та нежитлових будівель

   Середньооблікова кількість штатних працюючих за 2013 рік -33 чол.

   Директор: Гурко Володимир Григорович, тел. для довідок: 2-47-05, 2-32-25

   ТзОВ «Фірма «Промінь»ЛТД

   м.Любомль, вул. Незалежності 20  

   Основний вид діяльності: Будівництво житлових та нежитлових будівель

   Середньооблікова кількість штатних працюючих за 2013 рік -14 чол.

   Директор: -, тел.:2-39-45

    

   Лісогосподарська діяльність

   Державне підприємство „ Любомльське лісове господарство”  

   м. Любомль, вул. Незалежності, 64,

   Основний вид діяльності: надання допоміжних послуг у лісовому господарстві

   У 2013 році обсяг реалізованої продукції склав 18,3 млн. грн.. в т.ч. 7.1 млн. грн. - продукція відправлена на експорт

   Середньооблікова кількість штатних працюючих за 2013 рік -106 чол.,  по договору -20 чол.

   Директор: Боярчук Сергій Сергійович, тел.: 2-41-70

   Державне підприємство „ Прибузьке лісове господарство”  

   м. Любомль, вул. Володимирська,102

   Основний вид діяльності: Лісівництво та інша діяльність у лісовому господарсті

   У 2013 році обсяг реалізованої продукції склав 7,7  млн. грн. в т.ч. 2,7 млн. грн. - продукція відправлена на експорт

   Середньооблікова кількість штатних працюючих за 2013 рік -55 чол.

   Директор: Ющук Григорій Олександрович,  тел.: 3-51-47

    

   Транспорт

   ТзОВ „ Л-Транс”

   м. Любомль, вул. 1-го Травня 122д

   Основний вид діяльності: Вантажний автомобільний транспорт  

   Середньооблікова кількість штатних працюючих за 2013 рік -5 чол.

   Директор: Жук Михайло Володимирович  тел. 2-38-98 

    

   Торгівля , громадське  харчування, надання послуг

   ТзОВ „ Надія”

   м. Любомль, вул. Володимирська 42

   Основний вид діяльності: Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами  харчування.

   Середньооблікова кількість штатних працюючих за 2013 рік -34 чол.

   Директор: Шлапа Людмила Іванівна, тел.: 2-31-50, 2-40-03,

   тел../факс : 2-46-51.

   ТзОВ „ Світязь”

    м. Любомль, вул. 1-го Травня, 131А

   Основний вид діяльності: діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування

   Середньооблікова кількість штатних працюючих за 2013 рік -32 чол.

   Директор: Осокін Анатолій Борисович, тел.: 2-38-79

   ТзОВ „Верніколор”

   м. Любомль, вул.Н. Ужвій  27  

   Основний вид діяльності: оптова торгівля деревиною, буд матеріалами та санітарно-технічним  обладнанням

   Офіційний дистриб»ютер високоякісних лакофарбових матеріалів провідних виробників Італії

   Середньооблікова кількість штатних працюючих за 2013 рік -18 чол.

   Директор: Самолюк Валентина Степанівна, тел.: 2-39-05, 2-22-79, email: vernicolor@ukr.net

                                     

   Виробництво

   ПП  «Фолсаж»

   м.Любомль, вул.1-го Травня, 153

   Основний вид діяльності: Виробництво тари з пластмас. Займається виготовленням плівки для вакуумного пакування

   Середньооблікова кількість штатних працюючих за 2013 рік -6 чол.

   Директор: Веремчук Сергій Віталійович, тел.: 2-32-45  

    

   Сільське господарство і переробка сільгосппродукції

   НВ ТзОВ «Відродження»   

   Місцезнаходження: с. Бірки Любомльського району

   Основний вид діяльності:  вирощування ягід, горіхів інших плодових дерев і чагарників

   Підприємством посаджено 12 га яблунь та 2 га слив  в с. Бірки

   Розпочало  будівництво фруктосховища в газорегулюючому середовищі Середньооблікова кількість штатних працюючих за 2013 рік -2 чол.

   Директор: Козачук  Олександр Сергійович, тел. 0666910482. 

   ТзОВ’’Україна ГОЛД-САД" 

   Місцезнаходження:  с. Старовойтове вул. Прикордонників 7а

   Основний вид діяльності:  вирощування ягід, горіхів інших плодових дерев і чагарників

   Посаджено 131.9 га кущів  смородини, у поточному році будуть збирати перший урожай з 60 га

   Середньооблікова кількість штатних працюючих за 2013 рік -5 чол.

   Директор:Терещенко Ігор Анатолійович, тел.: 0986186197

   ТзОВ ‘’УПБ САД’’

   Місцезнаходження:  с. Згорани вул. Садова 22

   Основний вид діяльності:  вирощування ягід, горіхів інших плодових дерев і чагарників

   Посаджено  21га яблунь

   Середньооблікова кількість штатних працюючих за 2013 рік -6 чол.

   Директор: Павлюк Віктор Миколайович, тел.:  0502094417

  • Економіка

   Загальний стан економіки району за січень-грудень  2016 року

   Аналізуючи основні економічні показники за 2016 рік слід відзначити  позитивну динаміку обсягу реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами району, якими   реалізовано продукції   на 69,4 млн. грн., що на 32,3% більше, як торік ,  в тому числі 36,8 млн. грн. ( 53,0 %) – це продукція відправлена на експорт.

   Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу  за 2016 рік становить 24,1 млн. грн., що в розрахунку на одного жителя  району складає 609 грн.

   Сільськогосподарськими  підприємствами  району  під урожай  2017 року посіяно 1390 га. В порівнянні з минулорічним показником площі посівів  збільшено  на 544 га(  64,3 відсотка ) .

   У  2016 році  агроформуваннями    намолочено 6113 тонн   зернових та зернобобових ( у 2 рази  більше до  попереднього року),  середня  урожайність    становить  32,6  ц/га, що на 35 відсотків більше як у 2015 році.  

   Сільгоспідприємствами  району  (крім малих)  за звітний період вирощено   42,6 т худоби (у живій масі), що у 1,2 рази  більше, ніж у 2015 році, збільшився також  валовий  надій  молока та надій молока на одну корову відповідно на 3,3 та 76,5 відсотків.

   Серед підприємств, які успішно працюють у агропромисловому комплексі району і при цьому займаються виробництвом екологічно чистої продукції слід назвати:  ПП’ ’Екоферма  , яке    розводить  овець і кіз  , планує  будівництво молочного  блоку ,  та ФГ ’’ Вест-Фенікс , яке займається  розведенням  страусів, овець  м’ясного  напрямку , у найближчих планах   вирощування  лохини  на площі -150га.

   Бюджет району по доходах загального фонду за січень –грудень   2016 року виконаний на    111,4   відсотка  до уточненого призначення. В порівнянні з 2015 роком доходи зросли на 38.5 млн. грн.

   Власних доходів  район отримав  майже  89.4 млн. грн., понад план отримано  26.2 млн. грн. Виконання власної дохідної частини забезпечено всіма місцевими бюджетами району.

   Обсяг виконаних будівельних робіт за звітний період склав 15,7млн. грн.

   Завершено  будівельні роботи на  чотирьох інвестиційних проектах, які реалізувались по проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», загальна кошторисна вартість даних проектів становить майже 1.3 млн. грн.

   За вказані кошти вдалось провести  перекриття даху, заміну  вікон і дверей, утеплення фасаду, та ремонт в середині приміщення у ФАПі с. Нудижі; перекрито дах, замінено вікна і двері, проведено водопостачання та водовідведення  по АЗПСМ смт. Головне; перекрито дах, замінено вікна на енергозберігаючі   по Гущанській АЗПСМ; проведено  реконструкцію вуличного освітлення в с. Коцюри.

   У минулому році району  виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціального-економічного  розвитку окремих територій на загальну суму 3,99 млн. грн., за які  планувалось реалізувати 32 проекти, реалізовано 19( 3,55 млн. грн.).

   Крім цього майже  2.8  млн. грн.  було спрямовано району за пропозиціями депутатського корпусу з обласного бюджету на регіональний розвиток, за рахунок яких реалізовувалось   10  інвестиційних проектів .

   Завершено реконструкцію навчально-виховного комплексу « загально-освітня школа 1-111 ступеня-дошкільний навчальний заклад» в с. Рівне, загальною  кошторисною  вартість 6328 тис. грн. , в тому числі 1842.9 тис. грн. це   кошти   Державного Фонду регіонального розвитку .

   Протягом звітного періоду за рахунок різного роду бюджетів  на території району проводились капітальні та поточні ремонти вулиць та доріг . Освоєні кошти склали 19,068 млн. грн.  в тому числі:

             на  дороги загального користування місцевого значення – 3,2 млн. грн.

             по ремонту  комунальних  доріг ( за рахунок коштів місцевих рад району) освоєно 10,346 млн. грн. ( на території Рівненської, Римачівської, Куснищанської, Радехівської, Вишнівської  сільських та Любомльської міської  ради);

   Освоювались кошти і по ремонту  доріг  обласного підпорядкування місцевого значення (Висоцьк – Терехи-Замлиння-Штунь-Радехів на ділянці Штунь-Радехів) - 1,022 млн. грн.

   Проведено ремонт  дороги державного значення Т03-02 Піща-Шацьк-Любомль-Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів-Берестечко-Козин-Кременець-(М-06) від км 45+500 до 49+090 ( в межах м. Любомль),  де  освоєно 5,0 млн. грн. 

   Ряд  інвестиційних  проектів впроваджено силами суб’єктів  підприємницької діяльності району  , серед найбільших   будівництво: магазину в с. Згорани , дорожньої  станції  обслуговування вантажних автомобілів в с. Вишнів , салону краси з фітнес - залом  та  станції технічного контролю колісних транспортних засобів і гаражів із побутовими  приміщеннями   в м. Любомль , пункту сервісного обслуговування транспортних засобів в межах Рівненської сільської ради поруч а/д « Київ- Ковель-Ягодин», АЗС з пунктом сервісного обслуговування водіїв та пасажирів в с. Старовойтове ,  автозаправочного комплексу з пунктом сервісного обслуговування водіїв, мийкою та станцією технічного обслуговування на території Рівненської сільської ради. У стадії завершення  перебуває  реконструкція лікувального комплексу районної лікарні під житловий комплекс « Княжий» в м. Любомль, який розрахований на 48 квартир.

    Завдяки діяльності  підприємницьких формувань в районі активно розвиваються такі галузі як  промисловість, торгівля, ресторанне господарство, будівництво,  агропромисловий комплекс, ринок  цілого ряду платних і побутових послуг населенню.

    Важливий внесок у розвиток реального сектору економіки району здійснюють  сьогодні такі суб»єкти малого та середнього бізнесу:  ТзОВ « Верніколор» - офіційний дистриб»ютер високоякісних лакофарбових матеріалів провідних виробників Італії;  ПП  «Фолсаж» - виготовлення плівки для вакуумного пакування; пекарня підприємця Козел Оксани Олексіївни, де    за добу випікають  до  4.5 тис. буханок  хліба та 2 тис. штук хлібобулочних виробів, зайнято при цьому 30 працівників.  Асортимент продукції на підприємстві сягає   46-ти  найменувань і продовжує збільшуватись.

   Найбільш розвиненою   у сфері підприємництва є галузь торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг , де працює  265  магазини, 29 закладів ресторанного господарства,  120  суб»єктів   підприємницької  діяльності  надає  різного  роду платні та побутові послуги.

    Для підтримки підприємницької ініціативи районний центр зайнятості  протягом  минулого  року профінансував одноразову допомогу по безробіттю для відкриття власної справи в сумі  майже 58 тис. грн., яку отримало п’ять громадян району.  Навчання у галузі підприємництва пройшло    10 осіб.

    У центрі надання адміністративних послуг райдержадміністрації  надається 49 видів послуг, за звітний період надано 10802  адмінпослуги, в середньому за місяць оформляється  900  адміністративних послуг.

   Район отримав перемогу у конкурсі   і  є  учасником  міжнародного проекту щодо налагодження роботи центру надання адміністративних послуг, відповідно до європейських вимог, реалізація якого буде здійснюватись у поточному році  . Загальна кошторисна вартість проекту становить 1.5 млн. грн. в т.ч. кошти Європейського Союзу 1 млн. грн.

    Автотранспортом спеціалізованих підприємств району, які займаються комерційними перевезеннями на постійній основі, (без урахування перевезень фізичними особами-підприємцями), здійснено 0,2 тис.пас.км і перевезено 19,1 тис.осіб (відповідно на 38,3% і 4,9% більше, ніж у  2015р.). У рейтингу міст та районів області за обсягами пасажирських перевезень район посів сьоме місце після міст обласного значення, Горохівського і Ківерцівського районів.

   Відповідно до даних обласного управління статистики на споживчому ринку області у грудні підвищились ціни на овочі, кисломолочну продукцію,  сметану, масло, сир, м’який сир, цукор, молоко, свинину, соняшникову олію,  хліб, рис, яловичину і телятину, сіль, макаронні вироби, спеції, продукти переробки зернових,  яйця, фрукти.

   В той же час спостерігалось зниження цін  на сало, м'ясо птиці, маргарин, безалкогольні напої, одяг і взуття .

   Прямі іноземні інвестиції  в районі станом на 01 жовтня  2016 року склали 238,7 тис.дол. США.

   У напрямку залучення іноземних інвестицій успішно працює ТзОВ « Л-транс» , яке  планує залучити 1 млн. Євро іноземних інвестицій   на   будівництво спеціальних складів  для зберігання вантажів   і послідуючого  перевантаження  з вагонів колії 1435 мм (Євро) у вагони колії 1520 мм (СНД).  Станом на 01.01. 2017 року  залучено іноземних інвестицій на суму 197,4 тис. Євро  в т.ч. майже  на  109 тис. Євро  ввезено спеціальну техніку .

   Обсяг експортутоварів у січні–листопаді минулого року становив 1413,7 тис.дол. США, імпорту – 1225,8 тис.дол. Порівняно з відповідним періодом 2015р. експорт та імпорт збільшився відповідно на 6,7% та 42,1 %. Позитивне сальдо становило 187,9 тис.дол.

   Експортували деревину і вироби з неї та насіння і плоди олійних рослин, в основному  до Румунії, Німеччини та Польщі.

   Імпортували пластмаси, полімерні матеріали та продукцію хімічної промисловості з Італії та Німеччини.

   Основними партнерами району є країни Європейського Союзу, на які припало 93.6% експорту товарів та 96.9% імпорту.

    У соціальній сфері району управлінням соціального захисту населення  виплачено допомог  та компенсаційних виплат на загальну суму  понад 70  млн. грн..

   Протягом  2016 року   4.7 тис. домогосподарств  були призначені субсидії на відшкодування витрат для  придбання твердого пічногопобутового палива та скрапленого газу   на суму 9.7 млн. грн.

   За житло та комунальні послуги жителі району сплатили , враховуючи погашення заборгованості попередніх років 1.6 млн. грн.. або 105,8% нарахованої суми.

   Станом на 01 січня 2017 року загальна кількість пенсіонерів в районі становила 9777  осіб.

   Середньомісячний розмір пенсії  склав 1519,02 грн. і  зріс на 9 відсотків до попереднього  року.

   Впродовж минулого року забезпечено в повному обсязі фінансування пенсійних виплат  у встановлені строки на загальну суму 166,9 млн.грн.

   Заборгованості із виплати пенсій і допомог в районі немає.

   У 2016 році в Любомльському районного центрі зайнятості на обліку перебувало 1476 незайнятих громадян. На вільні та новостворені робочі місця    працевлаштовано незайнятих та безробітних  779 осіб. Середній розмір виплаченої допомоги по безробіттю склав 1393 гривні.

   Проводится постійна робота у напрямку покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, медицини та культури району.

   Продовжується робота по впровадженню енергозберігаючих заходів  , використовуючи  кошти місцевого бюджету  впроваджено  39  енергозберігаючих   заходів на загальну  суму  7,6 млн. грн., економічний ефект  від впровадження  становить 3,6  млн. грн.

   За  2016 рік  проведено        необхідні ремонтні роботи у ФАПах  сіл Борова, Запілля, Бережці, Радехів, Римачі, Замлиння, Олеській АЗПСМ (заміна вікон і дверей на енергозберігаючі, перекриття даху, поточний ремонт в середині приміщення, ремонт пічного опалення).

   Для зміцненя матеріально-технічної бази установ освіти використано 2169,4 тис. грн., ремонтних робіт проведено на суму   5252,2  тис.грн.,

   У галузі культури 2419,8 тис. грн..  освоєно  на ремонтні роботи закладів  на придбання музичного обладнання, сценічних костюмів, інвентаря - 594,8 тис. грн.. на комплектування фондів бібліотек району і передплати періодичних видань виділено 50,0 тис. грн.

   Основною метою економічного і соціального розвитку  району  і надалі залишається  впровадження економічних реформ задля   побудови конкурентоспроможної економіки,  забезпечення гідних умов життя і рівних можливостей для всебічного розвитку кожного громадянина, зміцнення громадянського суспільства та утвердження ефективної і відповідальної влади на всіх рівнях району.

         

   Відділ регіонального розвитку 

   райдержадміністрації

  • Житлово-комунальне господарство
    

   Про особливості надання послуги з управління багатоквартирним житловим будинком (завантажити)

   Перелік багатоквартирних житлових будинків м.Любомль, які передбачається включити до конкурсу з надання  послуги з управління житловим будинком (завантажити)   

   Чому варто вибрати саме Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

    

   ОСМД, ОСББ, ТСББ, або як його називають європейці — кондоминиум, а не ЖЕК?

   Переваги ОСББ :
   - самостійна участь у формуванні свого бюджету;
   - визначення об'ємів внесків на зміст будинку;
   - вибір представників робочих спеціальностей, які робитимуть ремонтні роботи; підрядників (вивезення сміття, дезинфекція і ін.) і умови роботи з ними, вплив на якість послуг, що робляться ними, самостійне визначення черговості робіт по поточному ремонту будинку.

   В результаті:
   1. Підвищується зацікавленість, відповідальність і, як наслідок, ефективність управління загальною власністю, покращується житлово-комунальне обслуговування.
   2. Колишній власник зобов’язаний взяти участь в першому після приватизації капітальному ремонті будинку — створення ОСББ «притягає» з місцевого і державного бюджетів засоби на капітальний ремонт будинку.
   3. З ОСББ співвласники будинку набувають повноцінного представника своїх інтересів, як перед державними органами, так і перед комунальними службами і іншими юрособами.
   4. ОСББ гарантоване отримання прибудинкової території у власність, або в оренду. Це позбавить від неприємностей при несанкціонованому будівництві на прибудинковій території передбачених місцевою владою будов в процесі ущільнення забудови.
   5. Залучення додаткового доходу на зміст будинку з джерел, які раніше не були задіяні або ж «поглиналися» ЖЕК (оренда підвалів, послуги телефонної, телевізійної і інтернет-зв’язки, парковка у дворі та інше).

  • Державний реєстр виборців

   Державний реєстр виборців – гарантія вашого волевиявлення!!!

   Невід’ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов’язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і через діючі державні органи.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців створений у 2007 році у відповідності до ч.6 ст.33, ч.5 ст.34 Закону України «Про Державний реєстр виборців», на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 26.06.07 р. № 868, від 18.07.07 р. № 943. Розпорядженням голови Любомльської РДА від 01.09.2010 р. № 185 затверджено Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської РДА є підрозділом апарату районної державної адміністрації, підзвітний і підконтрольний адміністрації, у своїй діяльності підпорядкований голові РДА, працює під безпосереднім керівництвом керівника апарату РДА, діє у відповідності з Положенням про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської РДА.

   Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, голови районної державної адміністрації, регіонального органу адміністрування Державного реєстру виборців, а також Положенням про відділ.

   У своїй роботі відділ ведення Державного реєстру виборців Броварської РДА використовує автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему (АІТС «ДРВ»), яка призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів у відповідності до вимог ст.70 Конституції України. Реєстр ведеться в електронній формі з єдиною базою даних, яка містить персональні дані усіх виборців України.

   Основними завданнями відділу ведення Реєстру є: ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території району; складання та уточнення списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських та селищних голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів

   Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою:

   вул.Незалежності, 23, м.Любомль, Любомльський р-н, Волинська обл., 44300

   Контактні телефони: (03377) 2-31-93, 2-23-80

   Факс: (03377) 2-31-93

   e-mail: vvdrv@lbmadm.gov.ua

   Графік роботи відділу:

    

   понеділок – четвер      з 8.00 до 17.15;

   п’ятниця –                    з 8.00 до 16.00;

   перерва на обід              з 13.00 до 14.00;

   субота, неділя – вихідні

    

    

    

    

   Особовий склад відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської РДА:

   начальник – Капустян Олег Олександрович;

   головний спеціаліст – Матвійчук Людмила Анатоліївна;

   провідний спеціаліст – Саць Оксана Володимирівна

   Звичайні виборчі дільниці Любомльського району, утворені на постійній основі

   Номер одномандатного виборчого округу на постійній основі

   Кількість постійних дільниць

   Номери постійних виборчих дільниць

   19

   65

   070589-070653

   Постійні виборчі дільниці округу на карті

   https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_dvk&pid100=7&pf5271=19&prejim=3

   Статті

   Шановні виборці Любомльщини!

   Створення якісного Державного реєстру виборців – це важливий крок для України як демократичної держави, яка прагне інтегруватись у світову спільноту, оскільки дозволить усім виборцям здійснити своє волевиявлення, обмежить можливість маніпулювання під час голосування та виявить достовірний рейтинг довіри виборців до претендентів на обрання.

   Звертаюсь до мешканців Любомльського району з переконливим проханням: не залишайтесь осторонь, уважно перевірте свої особисті дані, оскільки їх достовірність впливає на права кожного із нас. З боку держави затрачено чимало зусиль, бюджетних коштів, щоб створити ефективну систему обліку виборців. Але без активності самих виборців по уточненню своїх персональних даних це може бути дорогою з одностороннім рухом.

   Ознайомитись зі своїм записом в Реєстрі і при необхідності внести зміни до своїх персональних даних можна прямо зараз, не очікуючи наступних виборів. Тож, запрошую виборців краю скористатися своїм правом та перевірити достовірність власних персональних даних.

   З повагою, начальник відділу ведення

   Державного реєстру виборців апарату

   Любомльської РДА Олег Капустян

   Особистий кабінет виборця: перевір свої персональні дані у Державному реєстрі виборців не виходячи з дому

   Шановні виборці!

   Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця», де кожен, хто досягнув вісімнадцятирічного віку, може перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього необхідно зайти на офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців та пройти нескладний процес реєстрації, вказавши ПІБ, дату народження, адресу власної електронної скриньки, яка буде використовуватись як ім’я користувача для входу в систему, та пароль. Прізвище, ім’я, по батькові та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних. Тому вказуйте достовірні дані про себе (відповідно до вашого паспорта). Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит, відповідь на який буде надіслано на вашу електронну пошту через 2-3 робочі дні. У повідомленні буде зазначено чи включені ви до Державного реєстру виборців та де знаходиться ваша виборча дільниця.

   У разі невключення до Державного реєстру виборців вам необхідно звернутися до відділу ведення Реєстру за своїм зареєстрованим місцем проживання, де за пред’явлення відповідних документів (паспорта) та заяви вас включать до Реєстру виборців.

   Варто наголосити, що користувач несе персональну відповідальність за достовірність даних та зловживання даним ресурсом. Адміністратори сайту зобов’язуються обробляти персональні дані виборця в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.

   Якщо у вас виникли питання щодо виправлення виявлених неточностей та функціонування вищевказаного програмного ресурсу звертайтеся до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської райдержадміністрації за адресою: м. Любомль, вул. Незалежності, 23 (2-й поверх приміщення райради, каб. 207, 208), телефон 2-23-80.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців

   апарату райдержадміністрації

    

   Порядок звернення виборця за власною ініціативою до органу ведення Державного реєстру виборців щодо зміни його персональних даних

   Кожен виборець у разі зміни його персональних даних, зазначених у частині першій статті 6 та пунктах 1 і 4 частини першої статті 7 Закону України «Про Державний реєстр виборців», може особисто звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру.

   Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу.

   Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, звертається із заявою до відповідної закордонної дипломатичної установи України, яка невідкладно передає заяву разом з документами (їх копіями), що додаються до неї, органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

   У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою заяву, до якої додаються документи (копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.

   Зразки заяв:

    

   Порядок звернення громадян

   Зразки та форми документів

   "Закон України "Про Державний реєстр виборців"

   Положення про відділ ведення ДРВ

   Звіт про діяльність відділу ведення ДРВ

   "Парламентські вибори 2012"

   Шановні жителі Любомльського району!
   Для перевірки та уточнення персональних даних у списках виборців вам необхідно звернутись у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації. ПРИ СОБІ МАТИ ПАСПОРТ.

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Шановні виборці! Не будьте байдужими та не упустіть нагоду скористатись своїм виборчим правом

   Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації (далі – ВВ ДРВ) доводить до вашого відома, що згідно Указу Президента України № 690/2014 від 27 серпня 2014 року «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів»  26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Виборча кампанія стартувала 28 серпня 2014 року. Цього ж дня відбудуться і позачергові вибори Любомльського міського голови, призначені Постановою Верховної Ради України № 1345-VII від 17 червня 2014 року.

   З метою виготовлення якісних списків виборців та своєчасного внесення змін до персональних даних виборця, виборчої адреси, включення до реєстру, тимчасової зміни місця голосування, звертаємось до Вас, шановні вибоці, з проханням відвідати ВВ ДРВ, у разі необхідності до 19 жовтня 2014 року за адресою: м.Любомль, вул. Незалежності, 23, 2-й поверх приміщення Любомльської районної ради (кабінети 207, 208).

   Довідки за телефоном  2-23-80.

   Отож, шановні виборці! Відділ ведення ДРВ закликає Вас не бути байдужими та не упустити нагоду скористатися своїм виборчим правом.     

   До уваги виборців!

   Календарний план основних організаційних заходів з підготовки проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. ( http://www.cvk.gov.ua/vnd_2014/)

   Календарний планосновних організаційних заходів з підготовки та проведенняпозачергових, повторних, проміжних виборів сільських, селищних, міських голів 26 жовтня 2014 року. (http://www.cvk.gov.ua/vm_2010/calendar/ )

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Шановні мешканці Любомльщини!

   На 25 травня 2014 року Верховною Радою України призначено позачергові вибори Президента України. Окрім того цього ж дня відбудуться позачергові вибори Гущанського сільського голови та проміжні вибори депутатів до Куснищанської, Радехівської та Полапівської сільських рад. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської райдержадміністрації. Не залишайте перевірку на останній день, адже за п’ять днів до виборів внесення у списки можливе лише за рішенням суду, а в день виборів – взагалі заборонене. Тому якщо у вас є сумніви щодо включення себе до Державного реєстру виборців або ж щодо достовірності внесених до нього особистих персональних даних – звертайтеся прямо зараз! Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені помилково.
   Водночас нагадуємо, що на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця», де кожен, хто досягнув вісімнадцятирічного віку, може перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців (див. інформацію нижче).
   Слід відзначити, що поновлення і уточнення персональних даних Державного реєстру виборців здійснюється працівниками відділу постійно, проте без вашого безпосереднього звернення дуже важко виявити помилки в списках виборців. Тому звертаємось до вас з проханням перевірити свої дані. При собі мати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, які нещодавно набули громадянства України).
   Додатково повідомляємо, що кожен виборець, який в день позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не зможе проголосувати на тій виборчій дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси.
   Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів.
   При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка з місця роботи, довідка сільської чи міської ради про місце проживання, договір про право власності на житло тощо). Без таких документів виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви. 
   Для виборців, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і які у даний час проживають на території району, досить пред’явити тільки паспорт. Члени виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати на виборчій дільниці, до якої їх виборча адреса не відноситься, подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, до неї додають копію посвідчення чинного члена ДВК (пред’являється оригінал) або копію рішення про утворення/зміни в складі ДВК.
   Заяви приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців до 19 травня 2014 року. 
   Заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно, виборцю видається посвідчення про тимчасову зміну місця голосування встановленої форми, яке потрібно пред’явити членам дільничної виборчої комісії при отриманні виборчого бюлетеня.
   Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.
   Якщо виборець отримав таке посвідчення, а потім передумав змінювати місце голосування і вирішив голосувати за своєю виборчою адресою, необхідно повернути посвідчення у той відділ ведення Реєстру, який його видав. Інакше його не буде у списках виборців за попередньою адресою.
   Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Любомль, вул. Незалежності, 23 (2-й поверх приміщення райради, каб. 207, 208), телефон 2-23-80.
   Також інформуємо вас, шановні виборці, що з 26 квітня по 25 травня відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської райдержадміністрації працюватиме без вихідних.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців
   апарату Любомльської райдержадміністрації

   Особистий кабінет виборця 
   Шановні виборці!

   Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця», де кожен, хто досягнув вісімнадцятирічного віку, може перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього необхідно зайти на офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців та пройти нескладний процес реєстрації, вказавши ПІБ, дату народження, адресу власної електронної скриньки, яка буде використовуватись як ім’я користувача для входу в систему, та пароль. Прізвище, ім’я, по батькові та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних. Тому вказуйте достовірні дані про себе (відповідно до вашого паспорта). Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит, відповідь на який буде надіслано на вашу електронну пошту через 2-3 робочі дні. У повідомленні буде зазначено чи включені ви до Державного реєстру виборців та де знаходиться ваша виборча дільниця.
   У разі невключення до Державного реєстру виборців вам необхідно звернутися до відділу ведення Реєстру за своїм зареєстрованим місцем проживання, де за пред’явлення відповідних документів (паспорта) та заяви вас включать до Реєстру виборців.
   Варто наголосити, що користувач несе персональну відповідальність за достовірність даних та зловживання даним ресурсом. Адміністратори сайту зобов’язуються обробляти персональні дані виборця в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.
   Якщо у вас виникли питання щодо виправлення виявлених неточностей та функціонування вищевказаного програмного ресурсу звертайтеся до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської райдержадміністрації за адресою: м. Любомль, вул. Незалежності, 23 (2-й поверх приміщення райради, каб. 207, 208), телефон 2-23-80.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців
   апарату Любомльської райдержадміністрації
  • Сільське господарство

   Територія Любомльського району має рівнинний рельєф, порівняно теплий помірно-континентальний клімат з достатньою кількістю тепла і вологи, бідні дерново-підзолисті і болотні грунти, великі лісові масиви, густу мережу річок і озер, компактно заселена, 68,6 відсотки мешканців проживає у сільській місцевості.

   Загальна площа району становить - 148865 га,
   з них сільськогосподарські угіддя –44055,4 га

    тому числі рілля –28338,0/8 га,
   сінокожаті- 10115,7га

   пасовища- 5370,18 га.

   Виробництвом сільськогосподарської продукції займаються 7 агроформувань ринкового типу на базі приватної власності на майно і землю, у тому числі:
   1 сільськогосподарський виробничий кооператив, 3 приватних (приватно-орендних) підприємств,  ТзОВ - 3.
         Крім того, в районі зареєстровано станом на 1січня  2016 року 25 селянських (фермерських) господарств. За останніх 10 років площа сільськогосподарських угідь у користуванні сільськогосподарських  підприємств  зменшилася, а її питома вага - із 91,1 до 5 відсотків, в господарствах громадян, навпаки, зросла із  7,9 до 60 відсотків.

        Як свідчить аналіз 98% молока ,97% м’яса ,100% яєць  вироблено у господарствах  приватного  сектору. 

       Внаслідок дисбалансу цін на енергоносії  та добрива це все відобразилось  на виробництві  с/г продукції.

        Протягом  І   кварталу  2016  року   сільськогосподарськими  підприємствами  району  вівся    комплекс   весняно  - польових робіт.  Було   підживлено  озимих   зернових на площі -    845 га.   в т .ч  -  579  га   озимої    пшениці ,  237 га  – озимого  жита, 29 га  – озимого  ячменю  . Протягом  І   кварталу 2016  року сільськогосподарськими  підприємствами  району  вже   було  посіяно    448 га  ярих   зернових   .в т .ч – 330  га  ярої  пшениці , 50  га. -  зернобобових    та 38  га    ярого  ячменю і   30 га .-  вівса.  Всіма  формами  власності  господарств   за І квартал   2016  року було посіяно 2570 га ярих зернових , що становить  56 %  до запланованого посіву .

       На виконання  програми   розвитку сільськогосподарського виробництва    Любомльського    району   на 2013 - 2017 роки  було виділено  83  тис .грн.  з  районного бюджету. Це  для   здешевлення   вартості  штучного  осіменіння  -  32,5 тис . грн . Для часткового відшкодування вартості паливно-мастильних матеріалів для проведення весняно - польових  робіт - 6,4 тис грн.

       А на виконання  програми    підтримки  ОСГ   у  Волинській  області на  2012-2016 роки було   виділено -44,1 тис. грн   (. на дотацію утримання  ОСГ трьох і більше  корів).

       На   території     району    організувалось  і   функціонує   ПП »Екоферма» для  забезпечення населення    екологічно - чистою  продукцією .    Підприємство  планує займатись розведенням   кіз  та  овець і також   планує   будівництво   молочного  блоку.

      Також  успішно  функціонує  ФГ ’’Вест - Фенікс’’ ,   яке  займається   розведенням  страусів   та   овець   м’ясного  напрямку.

       Станом   на 1 квітня  2016  року  в  районі  в сільськогосподарських підприємствах( основне коло )   нараховується  120 гол. ВРХ  в т .ч .корів - 55гол.  ,  свиней-667 гол..

        За  1 квартал    2016 року  сільськогосподарськими   підприємствами   району  вироблено  (основне  коло)  268  ц. молока  Надій на 1 корову  становить  558 кг.,  що більше  на 181 кг. до минулого року.   Вирощено   худоби та птиці у живій вазі 89  ц. , в т..ч   ВРХ  22 ц ,67 ц .- свиней.  Реалізовано   худоби та птиці  у живій   вазі  92 ц..в  т .ч ВРХ  -  12 гол., свиней  - 80 гол., що більше  в  порівнянні   з минулим    роком  на   52 гол.,  або   становить  154 %.

  Детальніше в цій категорії: ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ »
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua