23 липня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Я МАЮ ПРАВО!
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
  Понеділок, 09 жовтня 2017 12:36

  Санаторно-курортне оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

  Постановою Кабінету Міністрів України №854 від 23.11.2016 р. « Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» внесені зміни щодо санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації  аварії на Чорнобильській АЕС, які відносяться до 1 категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками  Чорнобильської катастрофи.

  Даною постановою затверджено Порядок надання  щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплата грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

  Зазначений Порядок визначає механізм надання грошової допомоги через безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, які мають ліцензію на впровадження господарської діяльності з медичної практики. Підставою для розрахунку є трьохстороння угода між санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управлінням соціального захисту населення.

  Вартість санаторно-курортного лікування постраждалої особи за рахунок коштів державного бюджету не може перевищувати граничний розмір грошової допомоги. У разі якщо вартість санаторно-курортного лікування в обраному санаторно-курортному закладі перевищує граничний розмір грошової допомоги, то постраждалою особою здійснюється доплата цієї різниці за рахунок власних коштів.

  Якщо вартість санаторно-курортного лікування в обраному постраждалою особою закладі менша встановленого розміру грошової допомоги, то договір укладається на вартість лікування, визначену закладом.

  Для взяття на облік для забезпечення путівкою шляхом надання грошової допомоги громадянин, віднесений до категорії І, подають до органу соціального захисту населення:

  заяву про взяття на облік для отримання путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики; довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/0; копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії І (із вкладкою); копію паспорта.

  У разі подання заяви за місцем проживання, відмінним від зареєстрованого, громадянин (крім осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території України чи

  районів проведення антитерористичної операції) додатково подає видану органом соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання довідку про те, що громадянин, віднесений до категорії І, не перебуває на обліку для забезпечення путівкою.

  Для забезпечення санаторно-курортною путівкою дитини з інвалідністю один з батьків або особа, яка їх замінює подають до органу соціального захисту населення такі документи:

  заяву про взяття на облік для отримання путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики; довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о; довідку для одержання путівки одним із батьків дитини з інвалідністю або особою, яка їх замінює, на санаторно-курортне лікування за формою 070/0 (у разі наявності); копію посвідчення дитини з інвалідністю ( із вкладкою); копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1 (із вкладкою), у разі наявності такого у одного з батьків дитини з інвалідністю або особи, яка їх замінює; копію свідоцтва про народження або копію паспорта дитини з інвалідністю; копію паспорта одного з батьків дитини з інвалідністю або особи, яка їх замінює; довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

  Розмір грошової допомоги для компенсації вартості путівки через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам відпочинку для лікування і оздоровлення постраждалих громадян затверджений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №854 від 23.11.2016 р..

  Строк перебування в санаторно-курортному закладі та закладі відпочинку становить:

  для громадян, віднесених до категорії 1,- 18 днів; для громадян, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (із наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – до 35 днів; для дітей з інвалідністю – від 21 дня до двох місяців.

  Якщо громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, не будуть надані вище зазначені довідки до 15.10.2017р., то такі громадяни не зможуть оздоровитись у 2018р. через управління соціального захисту населення. За додатковою інформацією звертатись за телефоном  2-41-99.

  Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

  Переглядів 247
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua