20 липня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Я МАЮ ПРАВО!
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
  Вівторок, 03 жовтня 2017 15:03

  Інформація про виконання програми із забезпечення прав і законних інтересів дітей, їх соціального захисту та всебічного розвитку

  Служба у справах дітей  райдержадміністрації повідомляє, що у 2017 році на виконання програми із забезпечення  прав і законних інтересів дітей, їх соціального захисту та всебічного розвитку передбачено 20 тис грн.. Станом на 01.10.2017 року використано 13080 грн. на виконання заходів програми.

  Упродовж поточного року працівниками служби у справах дітей, відділів освіти,  культури і туризму райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Територіального медичного об’єднання Любомльського та Шацького районів, Любомльського ВП ГУНП у Волинській області, закладів освіти, органів місцевого самоврядування проводилася і  проводиться робота із забезпечення соціально-правового захисту дітей  та застосування ефективних форм їх соціальної підтримки.

  Всього в районі проживає 9530 дітей. У 20107 році народилось 404 дитини.

  Померли у 2017 році  7 дітей, з них по хворобі  - 6, вбивство  - 1.

  У 3 кв. 2017 року одну дитину з важкими вадами розвитку влаштовано до Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки на строк  до шести місяців. Сім’я взяти від соціальний супровід районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. 

  У Територіальному медичному об'єднанню Любомльського та Шацького районів складених графік проходження медичних оглядів дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського  піклування (березень, вересень). Серед опікунів немає відмов від проведення щеплень дітям.

  Упродовж 2017 року здійснювалося оздоровлення дітей, на території району функціонувало 12 пришкільних  таборів денного перебування, у яких оздоровлено 600 дітей. До оздоровлення в пришкільних таборах денного перебування залучені діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які перебувають  у складних життєвих обставинах.

  У  2017 році в  УДЦ «Молода гвардія» оздоровлено 2 дітей, позбавлених батьківського піклування, в ДПУ МДЦ «Артек» відпочили п’ятеро дітей з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, четверо дітей зазначеної категорії відпочивали  у таборі «Сонячний» в с. Гаразджа Луцького району. у таборі «Віфанія» у с. Дубечне Старовижівського району оздоровились усі діти-вихованці дитячого будинку сімейного типу Борбічів.

  Виховна робота у навчальних закладах проводиться відповідно до, затверджених директорами освітніх установ, річних планів. У них передбачені розділи: превентивне виховання, формування здорового способу життя тощо. У виховній роботі школи значна увага  приділяється профілактиці шкідливих звичок, пропаганді здорового способу життя. Розроблені заходи до Всесвітнього дня боротьби  по профілактиці ВІЛ- СНІДу, здійснюються заходи на тему "Ми та здоровий спосіб життя", "Шкідливість паління для здоров’я" тощо.

  З метою профілактики негативних явищ у дитячому середовищі працівниками служби у справах дітей проводяться бесіди з дітьми і батьками стосовно ведення здорового способу життя, запобігання потраплянню в складні життєві обставини, профілактики пияцтва, тютюнопаління,

  З метою недопущення суїцидальних проявів серед дітей фахівцями із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  було проведено 19 бесід для батьків та розповсюджено 180 буклетів: «Поради батькам», «Діти і соціальні мережі», працівниками служби у справах дітей проводились бесіди з дітьми на цю тематику.

  Позашкільними навчальними закладами проводиться робота із залучення дітей до організованого проведення дозвілля у позаурочний час. На базі районного будинку школяра функціонує мережа гуртків, яка налічує 50 груп 862 дитини. Художньо-естетичного напрямку 27 груп, декоративно-вжиткового – 15 груп, екологічно-натуралістичного – 8 груп. Діють у 13 школа району т та 1 ДНЗ.

  У станції юних техніків функціонують  гуртки науково-технічного та науково-дослідницького напрямків (50 груп), до роботи у яких залучено 862 вихованці.

   На базі Дитячо-юнацької спортивної школи працює три спортивних секцій (27 груп), залучено до занять спортом  374 дитини. У секція дзюдо 104 дитини,  футбол –  242 дітей, баскетбол – 28 дітей.

  У загальноосвітніх навчальних закладах Любомльського району всього навчається 5153 дитини, не охоплено  навчанням за станом здоров’я 14 дітей (інформація уточнена). 114 дітей охоплено індивідуальною формою навчання (47 – за довідками ЛКК, 67 – зі шкіл, де в класах менше 5 учнів).

  Упродовж серпня-вересня проводився профілактичний захід «Урок». Під час заходу відвідано 12 навчальних закладів, проведено  обстеження житлово-побутових умов у 8 сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах (22 дитини).

  Трьом  дітям, які опинились у складних життєвих обставинах надано матеріальну допомогу у вигляді одягу, взуття, шкільного та канцелярського приладдя на суму 1904 грн.. (ПП Терещук Т. Д. – 840 грн., ПП Остренко Ю. О. – 244 грн., ПП Сидняк І. В. – 820 грн.)

  На території району із числа переселенців із тимчасово окупованих територій України, територіально-адміністративних одиниць України, в яких триває антитерористична операція відвідують загальноосвітні навчальні заклади 17 учнів, одна дитина, яка перемістилася із районів проведення АТО та тимчасово окупованої території, без супроводження законних представників та проживає в  Любомльському районі, навчається у Любомльському професійному ліцеї.

  У навчальних закладах класні керівники ведуть зошити обліку роботи з учнями, схильними до правопорушень, учні залучені до роботи гуртків, беруть участь у класних та шкільних заходах, поведінка дітей розглядається на засіданнях Ради профілактики за участю їх батьків.

  Для забезпечення зайнятості учнів після виходу зі школи навчальними закладами ведеться профорієнтаційна робота. У деяких  навчальних закладах є інформаційні термінали від Центру зайнятості, проводяться зустрічі з представниками навчальних закладів. Психологами та соціальними педагогами проводяться вивчення нахилів та здібностей дітей, зокрема щодо вибору профілю навчання, працюють гуртки та студії.

  Станом на 01.10.2017 року на обліку СЖО перебуває 68 дітей, з них 64 дитини, які виховуються у 31 сім’ї, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, 4 дітей, які зазнали жорстокого поводження.

  Упродовж 2017 року знято з обліку 15 дітей, з них 3 – у зв’язку з набуттям статусу ДПБП,  7 – у зв'язку із покращенням ситуації в сім’ї, з них 3 змінили місце проживання, 5 – з досягненням повноліття.

  На засіданні комісії з питань захисту прав дитини розглядалось 19 питань щодо сімей у яких проживають діти, що перебувають на профілактичному обліку у службі у справах дітей.

  З початку року до служби у справах дітей надійшло 18 повідомлень щодо дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у зв’язку із невиконанням батьками обов’язків щодо виховання ту утримання дітей, за результатами яких поставлено на облік 22 дитини, які проживання у сім’ях де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. 

  Також надійшло 9 повідомлень щодо жорстокого поводження з 11 дітьми, за результатами яких 6 дітей взято на обліку таких, які зазнали насильства (2 – фізичного, 4 психологічного). Три повідомлення не підтвердилось, двоє дітей, які зазнали жорстокого поводження з боку матері перебувають на обліку СЖО  по місту Луцьк, інформація передана по місцю проживання дітей.

  У вересні двох дітей знято з обліку у зв’язку із вирішенням проблеми (діти змінили місце проживання і навчання)

  Із місцевих рад району поступило 16 повідомлень , 4 – із районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді,  3 – від працівників поліції, 4 – надійшло від громадян.

  Повідомлення перевірялися у терміни, встановлені законодавством (неналежне виконання – 3 дні, жорстоке поводження – упродовж доби)

  Упродовж 2017 року  прЃ служба у справах дітей взято участь у складанні 1 досудової доповіді про обвинуваченого  неповнолітнього.

   Упродовж 2017 року розглянуто 18  заяв громадян щодо здійснення операцій із житлом право власності чи право користування яким мають діти. Такі питання виносяться на розгляд комісії з питань захисту прав дитини.  Надано 17 дозволів на здійснення операцій з житлом право власності чи право користування яким мають діти, у задоволення однієї заяви відмовлено, оскільки не було згоди матері щодо здійснення відчуження майна, право користування яким має дитина.

  З метою організації змістовного дозвілля дітей під час відзначення Дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят у грудні 2016 року використано 11974. 69 грн.. А саме на  придбання солодощів (173,7 кг.) дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, дітям, батьки яких загинули або були поранені  у зоні проведення антитерористичної операції, дітям, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції тощо (202 дитини)   ТД «Аванта» 2995.24  грн. (48,8 кг.),  «Рошен» 2956.70 грн. (35 кг.),  «ВПК Україна»  2933,22 грн.  (49.4 кг.) , «Продмаркет Плюс» 2989.53 грн.  (40,5 кг.)

  Для організації масових заходів до Міжнародного дня захисту дітей у 2017 році використано 3976 грн.

  У травні 3726 грн.,  з них:                                                                    

  -  придбання солодких подарунків дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, котрі виховуються у сім'ях опікунів, піклувальників та дитячому будинку сімейного типу Борбічів, і які беруть участь в урочистостях з нагоди проведення Міжнародного дня захисту дітей, в сумі 2029 грн. (ПП Богуш О. І. магазин "Хрещатик")

  - придбання подарунків вихованцям Головненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» з нагоди  Міжнародного дня захисту дітей, в сумі 874 грн.

  - придбання  призів  для проведення заходів  з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, в сумі 823 грн. (ТОВ ЄВРО СЕРВІС К, ПП Остренко Ю.О.) 

  Начальник служби у справах дітей                                    О. П. Сацюк

  Переглядів 218 Останнє редагування П'ятниця, 17 листопада 2017 15:08
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua