27 червня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • АРХІВ НОВИН

  « Червень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30    
   Директор Любомльського центру зайнятості Ліпич Юрій Іванович приймав участь у засідання міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства  в частині мінімальної заробітної плати і легалізації виплати заробітної плати під головуванням Герасимчука Олександра Вікторовича – першого заступника голови Любомльської райдержадміністрації.
   16.06.2017р .в Любомльському районному центрі зайнятості  в рамках освітнього проекту «Школа підтримки культури і туризму» відбувся  майстер-клас   кондитера-практика Тетяни Новосад . Незважачи на те, що кожна учасниця заходу гарна господиня, захотілося здобути нові знання та навики у кондитерській справі. Тетяна Новосад спочатку розповіла про те, як вона  відкрила для себе захоплюючо-солодкий світ кондитерства. Почала з того, що на День Святого Валентина проексперентувала та, замість вже традиційних валентинок, вирішила  спекти їх з імбирного печива. Охочих придбати солодкі  валентинки було немалото, що і додавало впевненості у правильно вибраному шляху.  Молода мама,  а у  Тетяни троє дітей, сьогодні  радує солодощами не тільки власну сім’ю, а й виготовляє різноманітні смаколики на замовлення, гордістю майстрині є виготовлення весільних тортів. Власна справа приносить не тільки задоволення, а й суттєвий  матеріальний прибуток.
   Фраза «потрібні кваліфіковані спеціалісти» на сьогодні досить актуальна, причому шукають не юристів чи менеджерів, а фахівців робітничих професій. 
  Четвер, 22 червня 2017 16:43

  Партнерські стосунки тривають

   13 червня відбулась робоча зустріч директора Любомльського районного центру зайнятості Юрія Ліпича з керівником Комунального підприємства «Любомльське житлово-комунальне господарство» Зламанюком Володимиром Миколайовичом.
  Четвер, 22 червня 2017 16:32

  Ярмарок вакансій в Любомлі

   В приміщенні Любомльського районного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій на замовлення роботодавців. За участю керівника Любомльського міжгосподарського спеціалізованого лісогосподарського підприємства Форманюка Валерія Олексійовича, приватних підприємців Штангрета Володимира Володимироча та Мучака Віталія Миколайовича – підприємства, що займаються переробкою лісу. 
  Середа, 21 червня 2017 11:49

  Ярмарок вакансій

  В приміщенні Любомльського районного центру зайнятості на замовлення роботодавців, що займаються переробкою лісу – Любомльського міжгосподарського спеціалізованого лісогосподарського підприємства (керівник Фурманюк Валерій Олексійович), підприємців  Штангрета Володимира Володимировича та Мучака Віталія Миколайовича – відбувся ярмарок вакансій на роботи тимчасового характеру за професією підсобний робітник на пилорамі. Мета заходу – у забезпеченні прямого контакту роботодавця і шукача роботи, швидкого доступу до зайнятості безробітного населення, підвищенні мотивації до праці.
  Четвер, 08 червня 2017 08:53

  Спільний захід в РЦЗ

   Відповідно до угод про співпрацю між Любомльським районним центром зайнятості, Службою у справах дітей Любомльської РДА та Любомльським районним сектором з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, 06 червня 2017 року в приміщенні районного центру зайнятості відбувся спільний захід для неповнолітніх, які перебувають на обліку в Любомльському районному секторі з питань пробації. Метою заходу є профілактика вчинення повторних злочинів та правопорушень, допомога в соціальній адаптації та працевлаштуванні.
   В Любомльському РЦЗ відбулося відкриттях освітнього проекту «Школа підтримки  культури і туризму» за участі спеціаліста відділу культури Любомльської РДА Якубука П.С. Учасниками заходу стали 15 безробітних, які зацікавилися  ідеєю створення агросадиб та  провадження зеленого туризму. Звертаючись до присутніх , заступник начальника відділу надання соціальних послуг Надія Акіф’єва сказала, що  сільський зелений туризм - це прекрасна можливість повернутися до природи, землі, власного коріння. З кожним роком він набуває поширення і серед сільського населення, яке надає послуги гостинності, і серед міських жителів, які залюбки користуються такою гостинністю.
   У перший літній день відзначають добре і радісне свято - «Міжнародний день захисту дітей», яке є одним із самих очікуваних свят для вихованців Головненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 20 березня 2013 р. № 198 Київ  Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу
  Про затвердження Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності
   22.05.2017р. в Любомльському професійному ліцеї відбулася робоча зустріч директора Любомльського РЦЗ Юрія Ліпича з керівництвом Любомльського професійного ліцею. 
  Середа, 24 травня 2017 13:01

  Увага вакансія!

  терміново на роботу потрібні: - головний інженер; - дорожні робітники; - офіціанти. За довідками звертатись в Любомльський районний центр зайнятості: м. Любомль, вул. Промислова, 1, тел. 23842.
   16.05.2017р. в Любомльському районному центрі зайнятості було проведено семінар для роботодавців на  тему: ««Роботодавцю – компенсація, безробітному ( в тому числі інваліду) – робоче місце.»
  П'ятниця, 24 березня 2017 09:40

  Освітній проект «Зимова агрошкола»

  В рамках освітнього проекту «Зимова агрошкола»  в Любомльському РЦЗ  відбувся семінар на тему  « Вирощування сульфіній і петуній», учасниками якого стали  11 безробітних.
   Від правильного вирішення питання «Яку професію обрати?» - багато в чому залежить вся подальша доля  людини, її щастя. Рішення щодо професійного вибору має бути свідомим, вільним та прийматися самостійно. Під час вибору професії потрібно враховувати багато факторів. Цей процес повинен бути планомірним, детально обдуманим.
  П'ятниця, 10 березня 2017 13:06

  Нові послуги служби зайнятості.

  З метою покращення надання послуг роботодавцям службою зайнятості запроваджено проведення скап-співбесід роботодавців з потенційними кандидатами на вакантні робочі місця. 
  Середа, 22 лютого 2017 15:43

  Оголошення!

  Товариству з обмеженою відповідальністю «Твоя логістика» терміново на роботу в с. Старовойтово потрібні митні брокери. 
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua