05 березня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Правова допомога
 • Графіки руху
 • Протидія домашньому насильству
 • COVID-19 Коронавірус
 • Містобудівна документація
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Відтепер допомогу по частковому безробіттю на період карантину можуть отримати  фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок. 
  Запис на реєстрацію через електронну чергу за адресою  dcz.gov.ua
   29.01.2019р. в Любомльській районній філії Волинського ОЦЗ  для  роботодавців району відбувся круглий стіл  «Легалізуй  робоче місце – отримуй допомогу від держави». Про основні пріоритети діяльності служби зайнятості інформував присутніх директор філії Юрій Ліпич. Він окреслив важливі напрямки співпраці  служби зайнятості з роботодавцями в прийдешньому році.
   Для учнів 8-9 класів Любомльської районної гімназії ім. Н. Ужвій фахівцем з профорієнтації Вікторія Демедюк був проведений профорієнтаційний захід.
   Нещодавно відбулась ярмарка вакансій для безробітних громадян на службу за контрактом в Збройні Сили України спільно з Любомльським РВК. Відкрив ярмарку вакансій директор Любомльської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Юрій Ліпич та ознайомив присутніх із ситуацією на ринку праці, послугами, які надає служба зайнятості.
   За детьльнішою інформацією про вакансії звертайтесь до Любомльської районної філії Волинського обласного центру зайнятості за адресою: м. Любомль, вул. Промислова, 1,тел. (033-77) 2-37-43 або 2-38-42.
   З метою підвищення обізнаності безробітних щодо переваг легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства при працевлаштуванні, у Любомльській районній філії Волинського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар на тему: «Легальна зайнятість». 
   21 лютого 2018 року об 11.00 год. в залі засідань районного відділу освіти відбудеться зустріч представників центру зайнятості з роботодавцями, які працюють на території Любомльської об’єднаної територіальної громади. Під час зустрічі будуть розглянуті питання:
  Шановні мешканці району!!! Зверніть увагу!!!
   Однією з важливих складових успішного заповнення вільних робочих місць, вакантних посад кваліфікованими кадрами є наявність інформації про вільні робочі місця в службі зайнятості.
   З особами, які беруть участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, роботодавці укладають в письмовій формі строкові трудові договори на строк, що сумарно протягом року не може перевищувати 180 календарних днів. Про участь осіб у таких роботах роботодавці вносять записи до трудових книжок відповідно до законодавства про працю.
   Новий сайт доступний за посиланням www.dcz.gov.ua . Він став зручним та зрозумілим, а на його сторінках можна знайти багато нових сервісів, таких як профорієнтація онлайн, кабінети безробітних та роботодавців, подача звітності онлайн та презентація статистичних даних інфографіками. 
  Любомльський районний центр зайнятості інформує про попит на робочу силу (вакансії):
  Однією з важливих складових успішного заповнення вільних робочих місць, вакантних посад кваліфікованими кадрами є наявність інформації про вільні робочі місця в службі зайнятості.
   13.11.2017р. в Любомльському РЦЗ  відбувся ярмарок вакансій для безробітних для працевлаштування на посади військовослужбовців (служба за контрактом) спільно з Любомльським ОРВК. «Вступайте на військову  службу за контрактом  до Збройних сил України – це престижно і відповідально», - з такими словами звернулася до присутніх  чоловіків і жінок старший  офіцер відділення комплектування Об’єднаного Любомльського районного військового комісаріату Людмила Головенко.
   08.11.2017р. в Любомльському РЦЗ відбулася скайп- зустріч  учнів Любомльського професійного ліцею, які здобувають професію бармен, офіціант  з роботодавцем - «Ресторація «Берегиня» (м.Ковель).  Зустріч була організована за активного сприяння фахівців Ковельського МРЦЗ.
  Якщо говорити, що робота шукає тих, хто хоче працювати , то це про Богдана Голяна. Молодий чоловік із сільського роду трударів, тож до роботи звик з дитинства. Після закінчення школи в Київському вищому професійному училищі будівництва та архітектури здобув омріяну професії столяра будівельного. Пізніше вдалося більше семи років попрацювати на меблевій фірмі в столиці, де набув немалого професійного досвіду. Але життя склалося так, що повернувся на свою малу Батьківщину. 
  Кажуть, що людське життя- це безмежне море із радощами і печалями, надіями та розчаруваннями. Саме такими нестабільним, сповненим тривог в останні роки виявилося життя Ніни Зуб. Народилася та виросла на Доненнчині. Здобувши середнюю освіту, пішла навчатися на лаборанта в Горлівське СПТУ. Як і більшість донеччан, мала надію знайти роботу на одному із місцевих гірничо-збагачувальних комбінатів. Але життя зробило свої корективи: не судилося працювати за набутою професією. Як і в більшості переселенців, долі- дороги пролягли на захід України.
  В рамках профорієнтаційного квесту «Зроби себе сам або Твій шлях до успіху» в Любомльськогому професійному ліцеї спеціалісти Любомльського РЦЗ провели маркетингове дослідження «Знайди «свого» роботодавця» серед учнів випускної групи професії «бармен, офіціант».
  Сучасні електронні сервіси, що активно використовуються державною службою зайнятості: відео резюме, скайп-співбесіда з роботодавцем та інші, допомагають пошукачам роботи пришвидшити працевлаштування, роботодавці ж мають змогу поспілкуватися з претендентом на роботу в зручний для них час.
  Професійна орієнтація молоді на свідомий вибір важливих для суспільства професій на сучасному етапі його розвитку - одне із основних завдань роботи служби зайнятості . Для обґрунтованого вибору фаху молодій людині слід усвідомити, ким бути, який стиль життя вибрати, які цілі визначити для себе у майбутньому, адекватно оцінити свою придатність до конкретної професії. Для цього служба зайнятості щороку проводить низку заходів, спрямованих на профорієнтацію молоді . 
  Нині неможливо собі уявити місто,село, селище, мегаполіс, котрі б не розвивались, не будуватись, не ремонтувались. Тому професія будівельника завжди в пошані та повазі.За ініціативи Любомльського районного центру зайнятості в Любомльському професійному ліцеї відбулася зустріч роботодавців будівельної галузі району з учнями випускних груп ліцею, які здобувають професії «лицювальник-плиточник» та «маляр, штукатур». 
  26 вересня 2017 року в Любомльському районному центрі зайнятості проведено навчання фахівців з питань протипожежної безпеки та уміння використання вогнегасника за умов виникнення надзвичайних ситуацій. Навчання проведено за сприяння провідного фахівця Любомського РВ УДСНС України у Волинській області Богдана Денисюка та провідного інспектора Любомського РВ УДСНС України у Волинській області Катерини Думанчук.
  19.09.2017р. відбулася, зініційована Любомльським районним центром зайнятості, зустріч роботодавців зі сфери ресторанного бізнесу району з учнями випускних груп Любомльського професійного ліцею, які здобувають професії «кухар», «бармен, офіціант». Звертаючись до присутніх , директор ліцею Володимир Дутко сказав, що кожен із присутніх в залі учнів за час навчання отримав немалий багаж знань, умінь та навиків. Це повинно стати запорукою успішного працевлаштування.
  У кожної людини в житті трапляються неприємні ситуації, зокрема, втрата роботи. Але добре, коли на життєвому шляху знайдуться люди, які прийдуть на допомогу. Саме в таку прикру ситуацію потрапив герой нашої історії.
  Сторінка 1 із 3
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua