17 жовтня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обмежень
 • АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
  26 вересня 2017 року в Любомльському районному центрі зайнятості проведено навчання фахівців з питань протипожежної безпеки та уміння використання вогнегасника за умов виникнення надзвичайних ситуацій. Навчання проведено за сприяння провідного фахівця Любомського РВ УДСНС України у Волинській області Богдана Денисюка та провідного інспектора Любомського РВ УДСНС України у Волинській області Катерини Думанчук.
  19.09.2017р. відбулася, зініційована Любомльським районним центром зайнятості, зустріч роботодавців зі сфери ресторанного бізнесу району з учнями випускних груп Любомльського професійного ліцею, які здобувають професії «кухар», «бармен, офіціант». Звертаючись до присутніх , директор ліцею Володимир Дутко сказав, що кожен із присутніх в залі учнів за час навчання отримав немалий багаж знань, умінь та навиків. Це повинно стати запорукою успішного працевлаштування.
  П'ятниця, 15 вересня 2017 12:26

  Робота існує для тих, хто її шукає

  У кожної людини в житті трапляються неприємні ситуації, зокрема, втрата роботи. Але добре, коли на життєвому шляху знайдуться люди, які прийдуть на допомогу. Саме в таку прикру ситуацію потрапив герой нашої історії.
  В Любомльському професійному ліцеї відбулася робоча зустріч директора Любомльського РЦЗ Юрія Ліпича з керівництвом Любомльського професійного ліцею. В ході бесіди з’ясовували ключові моменти діяльності Центру розвитку кар’єри Любомльського професійного ліцею.  Обговорено спільні дії центру зайнятості  та ліцею щодо  перспективи працевлаштування випускників 2018р, проходження практики у потенційних роботодавців.   
  Спільна, системна і ефективна взаємодія із роботодавцями та соціальними партнерами є запорукою успішного працевлаштування пошукачів роботи. З метою організації такої роботи директором Любомльського районного центру зайнятості Юрієм Ліпичем постійно проводяться зустрічі з роботодавцями. Ось і 30 серпня 2017 року директор центру зайнятості Юрій Ліпич взяв участь в педагогічній нараді керівників освітніх закладів міста Любомль та Любомльського району під головуванням начальника відділу освіти Любомльської райдержадміністрації Анастасії Савош.
  Середа, 23 серпня 2017 09:25

  Зустрічались роботодавці

  22 серпня 2017 року в актовому залі Любомльського районного центру зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему: «Забезпечення адресного підходу надання послуг роботодавцям»
  У Любомльському районному центрі зайнятості спільно з представниками Управління Держпраці у Волинській області проведено бліц навчання на тему:  « Нове в законодавстві про працю».
  Четвер, 03 серпня 2017 11:18

  Ярмарок вакансій

  02 серпня  2017 року в Любомльському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій по підбору  працівників для Любомльського відділення № 10002/089 ВАТ «Державний ощадний банк України». На сьогодні в банк на роботу потрібні «економіст» та «касир  в банку».
  Можливість реалізувати свій трудовий потенціал та забезпечити себе і свою родину є однією з базових потреб людини. В теперішній час питання працевлаштування є дуже актуальним.
  Кожна людина має захоплення. Один любить співати, інший ‒ збирати маленькі іграшки. Людина, яка має захоплення, ‒ цікава людина, з якою ні­коли не буває нудно. Захоплення дає можливість людині у повній мірі проявити себе.
  Відповідно до статті 43 Закону України "Про зайнятість населення" статусу безробітного може набути особа працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готова та здатна приступити до роботи. Додатково повідомляємо, що статус безробітного надається громадянам за їх особистою заявою. У заяві безробітний зазначає, що через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, у тому числі не забезпечує себе роботою самостійно.
  Однією з важливих складових успішного заповнення вільних робочих місць, вакантних посад кваліфікованими кадрами є наявність інформації про вільні робочі місця в службі зайнятості. 
  Понеділок, 10 липня 2017 13:44

  Увага ВАКАНСІЇ!!!

  Любомльський районний центр зайнятості інформує про попит на робочу силу (вакансії)
  В рамках серії зустрічей з керівниками підприємств, установ та організацій державної та комунальної форми  власності  відбулася робоча зустріч директора Любомльського районного центру зайнятості Юрія Івановича Ліпича з начальником відділу освіти Любомльської районної державної адміністрації Анастасією Іванівною Савош.
  В Любомльському районному центрі зайнятості  в рамках освітнього проекту «Школа підтримки культури і туризму» для безробітних був проведений майстер – клас знаною в районі та  за його межами майстринею-в’язальницею Людмилою Іванчик.  Людмила Борисівна розповіла про сучасні напрямки у в’язанні гачком та спицями, як за допомогою нехитрого знаряддя своїми руками  можна зробити цікаві та потрібні в господарстві  речі
   Директор Любомльського центру зайнятості Ліпич Юрій Іванович приймав участь у засідання міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства  в частині мінімальної заробітної плати і легалізації виплати заробітної плати під головуванням Герасимчука Олександра Вікторовича – першого заступника голови Любомльської райдержадміністрації.
   16.06.2017р .в Любомльському районному центрі зайнятості  в рамках освітнього проекту «Школа підтримки культури і туризму» відбувся  майстер-клас   кондитера-практика Тетяни Новосад . Незважачи на те, що кожна учасниця заходу гарна господиня, захотілося здобути нові знання та навики у кондитерській справі. Тетяна Новосад спочатку розповіла про те, як вона  відкрила для себе захоплюючо-солодкий світ кондитерства. Почала з того, що на День Святого Валентина проексперентувала та, замість вже традиційних валентинок, вирішила  спекти їх з імбирного печива. Охочих придбати солодкі  валентинки було немалото, що і додавало впевненості у правильно вибраному шляху.  Молода мама,  а у  Тетяни троє дітей, сьогодні  радує солодощами не тільки власну сім’ю, а й виготовляє різноманітні смаколики на замовлення, гордістю майстрині є виготовлення весільних тортів. Власна справа приносить не тільки задоволення, а й суттєвий  матеріальний прибуток.
   Фраза «потрібні кваліфіковані спеціалісти» на сьогодні досить актуальна, причому шукають не юристів чи менеджерів, а фахівців робітничих професій. 
   Фраза «потрібні кваліфіковані спеціалісти» на сьогодні досить актуальна, причому шукають не юристів чи менеджерів, а фахівців робітничих професій. 
  Четвер, 22 червня 2017 16:43

  Партнерські стосунки тривають

   13 червня відбулась робоча зустріч директора Любомльського районного центру зайнятості Юрія Ліпича з керівником Комунального підприємства «Любомльське житлово-комунальне господарство» Зламанюком Володимиром Миколайовичом.
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua