10 серпня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Правова допомога
 • Графіки руху
 • Протидія домашньому насильству
 • COVID-19 Коронавірус
 • АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
  Понеділок, 09 грудня 2013 09:49

  Права та обов’язки сторін та інших учасників виконавчого провадження

  Умови і порядок виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), що відповідно до закону підлягають примусовому виконанню у разі невиконання їх у добровільному порядку визначені Законом України "Про виконавче провадження" від 21.04.99 № 606-XIV, із змінами та доповненнями. Примусове виконання рішень в Україні покладається на Державну виконавчу службу, яка входить до системи органів Міністерства юстиції України.

  Сторонами у виконавчому провадженні є стягувач і боржник. Стягувачем є фізична або юридична особа,  на користь чи  в інтересах якої видано виконавчий документ. Боржником є фізична або юридична особа, визначена виконавчим документом. 

  Сторони можуть реалізовувати  своїÂ  права  іÂ  обов'язки  у виконавчому   провадженніÂ  самостійно  або  через  представників. Особиста  участь  фізичноїÂ  особи  у  виконавчому  провадженніÂ  не позбавляє її права мати представника,  крім випадку,  коли боржник згідно з рішенням зобов'язаний вчинити певні дії особисто.  Участь    юридичних   осіб   у   виконавчому   провадженні здійснюється їх керівниками чи органами,  посадовими особами,  які діють   у   межах  повноважень,  наданих  їм  законом,  або  через представників юридичної особи.

  Повноваження  представника   повинніÂ Â  бути   підтверджені довіреністю, виданою і оформленою відповідно до вимог закону.  Права і обов'язки сторін та інших учасників виконавчого провадження  визначаються статтею 12 Закону України «Про виконавче провадження»

  Сторони    виконавчого     провадження     мають     право ознайомлюватися  з  матеріалами виконавчого провадження,  робити з них  виписки,  знімати  копії,  заявляти   відводи   у   випадках, передбачених   цим   Законом,   оскаржувати   рішення,   діїÂ Â  або бездіяльність   державного   виконавця   з   питань    виконавчого провадження   у   порядку,  встановленому  цим  Законом,  подавати додатковіÂ  матеріали,  заявляти   клопотання,   брати   участь   у провадженні Â виконавчих  дій,  давати  усні та письмові пояснення, висловлювати свої доводи та міркування з усіх питань, що виникають у  ходіÂ  виконавчого провадження,  у тому числі під час проведення експертизи,  заперечувати проти клопотань,  доводів  та міркувань інших  учасників  виконавчого  провадження та користуватися іншими правами, наданими законом.      

  Стягувач маєÂ  право  подати  заяву  про  видачу  дубліката виконавчого документа,  про поновлення строку його пред'явлення до виконання,  про відмову від  стягнення  іÂ  повернення  виконавчого документа.

  Сторони  мають  право  укласти мирову угоду про закінчення виконавчого  провадження,   яка визнається   судом,   оспорювати належність  майна  і  результати  його  оцінки,  подавати письмові заперечення проти розрахунку державного виконавця  щодо  розподілу коштів між стягувачами.

  Інші учасники виконавчого провадження мають право подавати додатковіÂ  матеріали,  заявляти   клопотання,   брати   участь   у провадженніÂ  виконавчих  дій,  давати  усні та письмові пояснення, висловлювати свої доводи та міркування з усіх питань, що виникають у  ходіÂ  виконавчого провадження,  у тому числі під час проведення експертизи,  заперечувати проти клопотань,  доводів  та  міркувань інших  учасників  виконавчого  провадження та користуватися іншими правами, наданими цим Законом для цих осіб.

  Сторони зобов'язані протягом трьох робочих  днів  письмово повідомити  державного  виконавця про повне чи часткове самостійне виконання  рішення  боржником,  а   також   письмово   повідомляти державного   виконавця  про  виникнення  обставин,  що  зумовлюють обов'язкове зупинення виконавчого  провадження,  про  встановлення відстрочки  або  розстрочки  виконання,  зміну  способу  і порядку виконання рішення,  зміну місця проживання чи перебування (у  тому числіÂ  про зміну їх реєстрації) або місцезнаходження,  а боржник - фізична особа - про зміну місця роботи.

  Боржник зобов'язаний:

  утримуватися від  вчинення   дій,   якіÂ Â  унеможливлюють   чи ускладнюють виконання рішення;

  надавати у    строк,   установлений   державним   виконавцем, достовірні відомості про свої доходи та майно,  у тому  числіÂ  про майно,  яким  він володіє спільно з іншими особами,  про рахунки у банках чи інших фінансових установах;

  своєчасно з'являтися за викликом державного виконавця;

  письмово повідомляти  державному  виконавцю  про  майно,   що перебуває в заставі або в інших осіб,  а також про кошти та майно, належні боржникові від інших осіб.

   Особи,  якіÂ  беруть  участь  у  виконавчому   провадженні, зобов'язаніÂ  сумлінно  користуватися  усіма  наданими їм правами з метою  забезпечення  своєчасного  та  в  повному  обсязіÂ  вчинення виконавчих дій. 

  Старший державний виконавець ВДВС Ратнівського РУЮ Б.В. Колєснік 06.12.2013

  Переглядів 2170
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua