11 липня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Правова допомога
 • Графіки руху
 • Протидія домашньому насильству
 • COVID-19 Коронавірус
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
  Понеділок, 04 лютого 2019 11:09

  Жителів Любомльщини запрошують перевірити відомості про себе у державному реєстрі виборців

   З метою забезпечення реалізації виборчих прав громадян, підготовки повних і достовірних списків виборців на виборах Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року, кожен виборець не пізніш як за 5 днів до дня виборів, тобто до 25 березня 2019 року включно, може звернутись для уточнення своїх персональних даних до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльскої райдержадміністрації.

   Громадяни можуть звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців, обов’язково маючи при собі паспорт громадянина України, якщо їх стосується одне із шести нижче викладених положень.
   - Якщо Вам після останніх виборів виповнилося (на день виборів виповниться) 18 років;
   - якщо Ви набули громадянства України;
   - якщо Ви змінили прізвище, ім’я, по батькові, чи місце проживання;
   - якщо Ви повернулися після проходження строкової військової служби;
   - якщо Ви повернулися з місць позбавлення волі;
   - якщо під час останніх виборів у списках виборців Ви виявили неточності щодо Ваших даних, або були відсутні у списках.

   Виборці, які на день виборів 31 березня 2019 року будуть перебувати не за місцем своєї постійної виборчої адреси (у зв’язку з роботою або з інших причин), можуть звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців, маючи при собі паспорт громадянина України та подати мотивовану заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, а саме:
   -довідка про відрядження;
   - довідка з місця навчання;
   - договір найму (оренди) житла;
   - документ, що підтверджує право власності на житло;
   - проїзні документи, тощо.

   Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя або тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, кордони і перелік яких визначаються Президентом України в порядку, передбаченому Законом України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях", можуть не додавати до заяви документи, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їхнього голосування.

   Заява виборця про тимчасову зміну місця голосування подається особисто не пізніше ніж за 5 днів до дня виборів (до 25.03.2019р.включно) органу ведення Державного реєстру виборців.

   При поданні заяви про тимчасову зміну місця голосування громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

   Відповідно до частина 6 ст.31 Закону України «Про вибори Президента України» , орган ведення Державного реєстру виборців складає попередні списки виборців для звичайних виборчих дільниць та передає їх разом із іменними запрошеннями дільничним виборчим комісіям до 22 березня 2019 року.

   Кожна комісія у своєму приміщенні не пізніше наступного дня надає попередній список виборців для загального ознайомлення. Кожен виборець зможе перевірити свої персональні дані у списку виборців на своїй виборчій дільниці та у разі виявлення неточностей, звернутись із заявою про уточнення попереднього списку виборців до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до Відділу ведення Р еєстру. Заяву про уточнення попереднього списку виборців можна подати не пізніше як за 5 днів до дня виборів, тобто до 25 березня 2019 року включно.

   Якщо виборець виявив неточності у списку виборців, але пропустив строки подання відповідної заяви до ДВК або органу ведення Державного реєстру виборців, то він може це виправити звернувшись із позовом про уточнення списку виборців до місцевого суду до 28 березня 2019. При цьому державне мито не сплачується.

   У день голосування 31 березня 2019 року будь-які зміни у список виборців не вносяться навіть на підставі рішення суду, а ДВК має право лише виправляти неточності та технічні описки в уточненому списку виборців.

   Повідомляємо, що Центральна виборча комісія надала можливість кожному виборцю України перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому чи офісу, скориставшись Інтернет-ресурсом. Для цього необхідно на офіційному сайті Центральної виборчої комісії в розділ «Державний реєстр виборців» за веб-адресою www.drv.gov.ua відкрити закладку «Особистий кабінет виборця» і натиснути «реєстрація», після чого у відповідні поля внести інформацію про себе (через деякий час Ви отримаєте відповідь на вказану Вами електронну адресу).

   Отож, якщо у Вас виникатимуть питання щодо створення «Особистого кабінету виборця» або інші, пов’язані із включенням себе до списків виборців для голосування, звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації за адресою: вул. Незалежності, 23, каб. 207,208, те

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua