Версія для друку
Вівторок, 01 квітня 2014 00:00

При бажанні кримські підприємці зможуть зареєструвати бізнес на Волині

Усім мешканцям Криму, котрі прибули на Волинь і мають бажання започаткувати чи перереєструвати підприємницьку діяльність, у ГУ Міндоходів Волині гарантують якісне обслуговування та оперативне проходження процедур.

Насамперед, юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які зареєстровані на території Автономної Республіки Крим або міста Севастополя, та вирішили змінити місцезнаходження чи місце проживання, повинні звернутися до державного реєстратора реєстраційної служби України в області.

Потому фахівці Міндоходів  Волині після отримання відомостей з Єдиного державного реєстру щодо внесених змін братимуть  на облік таких платників.

Наразі до органів доходів і зборів  Волині звернувся лише один кримський підприємець, котрий відразу ж після прибуття на Волинь вирішив стати на облік у податковій інспекції.

Головне управління Міндоходів у Волинській області запрошує  представників бізнесу з Криму та м.Севастополя, котрі вирішили  перереєструватися і сплачувати податки відповідно з вимогами законодавства України, відвідати ОДПІ області.

Більш докладно з  інформацією щодо процедури  взяття на облік  у податкових інспекціях України можна ознайомитися на веб-порталі Міндоходів.

Переглядів 977