22 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
  Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Я МАЮ ПРАВО!
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      

  780-x-216-баннер-ЯМП-на-сайт-МЮ.jpg

  1001

  001

  002

  003

  banner160x236meet your child

  004

  005

  006

  Для громадян з порушенням слуху.jpg

  007

  008

  Вівторок, 16 січня 2018 11:51

  Презентували науковий збірник «Любомль та Любомльщина в українській та європейській історії»

  Вчора, 15 січня у залі засідань відділу освіти райдержадміністрації відбулася презентація наукового збірника «Любомль та Любомльщина в українській та європейській історії».

  У науковому збірнику розміщено статті та повідомлення учасників Міжнародної історико-краєзнавчої конференції «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Любомль та Любомльщина в українській та європейській історії», присвяченої 730-ій річниці з часу писемної згадки про літописне місто Угровськ, яка відбулася 24-25 жовтня 2017 року в місті Любомль.

  Авторами матеріалів є близько 90 осіб. Видання, як зазначено у збірнику розраховане на науковців, краєзнавців, освітніх та музейних працівників, студентську та учнівську молодь.

  На презентації були присутні та ділилися враженнями від нової книги: директор Любомльського краєзнавчого музею Юрій Фініковський, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Герасимчук, голова районної ради Микола Сушик, директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк, провідний науковий співробітник Любомльського краєзнавчого музею Олександр Остапюк, директор Торчинського народного історичного музею Олександр Мельник, місцевий краєзнавець Микола Дзей, вчитель історії Василь Загура, журналісти Валентина Хвас та Олександр Хоменчук, методист відділу освіти Валентина Трач, директор районної центральної бібліотеки Світлана Овдієвич.

  Збірник є вагомим внеском у культуру району, справжнім скарбом знань про місцеву історію, який стане у пригоді тим, хто цікавиться минулим Любомльщини та Волині.

  Під час зібрання директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк вручив грамоти за плідну співпрацю з Волинським краєзнавчим музеєм, вагомий особистий внесок у розвиток історичного краєзнавства та волинського музейництва та збереження і популяризацію культурно-мистецької спадщини України провідному науковому співробітнику Любомльського краєзнавчого музею Олександру Остапюку та директору Любомльського краєзнавчого музею Юрію Фініковському.

  Дуже приємно, що до створення цього збірника долучилося багато науковців та краєзнавців не тільки із Волині, а це показує те, що наш Любомльський край багатий на історичні події, видатні постаті, особливості поліських звичаїв. Дякую всім, хто доклав максимум зусиль для публікації даної книги, я впевнений, що історія нашого краю не буде зупинятися, а буде тільки доповнюватися хорошими подіями, - зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Герасимчук.

  Загалом збірник складається з п’яти частин: Музейна та пам’яткоохоронна справа на Любомльщині та Волині; Любомльщина і Волинь у давні віки; Любомльщина і Волинь в новітній історії України (ХХ –ХХІ ст.); Видатні постаті Любомльщини та Волині; Етнографічні дослідження.

  Примірники нової книги, насамперед, передамо авторам статей, а також, навчальним та бібліотечним закладам. Окрім того, електронна версія збірника є у вільному доступі на сайті Волинського краєзнавчого музею,- зауважив директор Любомльського краєзнавчого музею Юрій Фініковський.

  Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

  Переглядів 241
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua