22 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
  Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Я МАЮ ПРАВО!
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      

  780-x-216-баннер-ЯМП-на-сайт-МЮ.jpg

  1001

  001

  002

  003

  banner160x236meet your child

  004

  005

  006

  Для громадян з порушенням слуху.jpg

  007

  008

  П'ятниця, 19 січня 2018 11:17

  Районний центр зайнятості: налагодження співпраці з об’єднаними територіальними громадами

  Любомльський районний центр зайнятості активно долучається до процесу становлення та розбудови об’єднаних територіальних громад. Налагодження й розширення співпраці з ОТГ є пріоритетним завданням, що дозволить наблизити послуги служби безпосередньо до роботодавців, які працюють на території громад та жителів громади, які шукають роботу. Сприятиме створенню нових робочих місць та організації й залучення незайнятого населення до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

  З цією метою 11 січня 2018 року в Головненській ОТГ було організовано засідання «круглого столу» за участю голови об’єднаної громади Миколи Демедюка, директора Любомльського районного центру зайнятості Юрія Ліпича, заступника директора - начальника відділу надання соціальних послуг Світлани Васейко, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Руслани Омелянюк, старост сіл, керівників підприємств, установ, організацій та приватних підприємців, що здійснюють свою діяльність на території громади.

  Директор Любомльського центру зайнятості Юрій Ліпич розповів про послуги служби та новітні підходи в її роботі.

  - На даний час  служба зайнятості є сервісною установою сучасного формату, яка оперативно реагує на вимоги ринку праці. У своїй діяльності використовуємо як традиційні форми роботи так і нові із використанням  сучасних технологій. Зокрема самопрезентації, як роботодавців так і шукачів роботи, використання відеорезюме, відео - та фото - вакансій, презентацій роботодавців та співбесід за допомогою скайп-зв’язку, для тих, хто шукає місце роботи або ж пропонує його. Проведення таких заходів сприятиме створенню нових робочих місць та зайнятості мешканців територіальної громади, - зазначив директор Любомльського центру зайнятості Юрій Ліпич.

  Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Світлана Васейко ознайомила присутніх з можливостями служби зайнятості з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників на замовлення роботодавців. Розповіла про підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, можливістю започаткувати власну справу за сприянням служби зайнятості.

  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Руслана  Омелянюк проінформувала про  порядок  відшкодування роботодавцям витрат в розмірі єдиного соціального внеску за працевлаштування зареєстрованих безробітних громадян на новостворені робочі місця та  працевлаштування безробітних на роботи тимчасового характеру.

  Голова об’єднаної громади Миколи Демедюк відзначив, що зайнятість мешканців територіальної громади є одним із першочергових завдань, адже утворення громади покликане сприянню поліпшення добробуту кожної людини. В минулому році, за сприяння служби зайнятості  близько 16 безробітних були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

   - Таким чином, у кожного безробітного з’явився шанс отримати не лише додаткову матеріальну підтримку, але й внести свій вклад у розбудову і розвиток громади, - відзначив голова.

  Чимало запитань виникло в учасників «круглого столу», зокрема щодо організації підприємницької діяльності за сприянням служби зайнятості, порядку залучення безробітних до робіт тимчасового характеру.

  В результаті зустрічі укладено угоду про співпрацю щодо спільних дій у сфері сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць на території сільської ради, організації громадських робіт.

  Любомльський районний центр зайнятості

  Переглядів 422
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua