22 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
  Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Я МАЮ ПРАВО!
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      

  780-x-216-баннер-ЯМП-на-сайт-МЮ.jpg

  1001

  001

  002

  003

  banner160x236meet your child

  004

  005

  006

  Для громадян з порушенням слуху.jpg

  007

  008

  П'ятниця, 19 січня 2018 14:36

  2017 рік у цифрах: районний центр зайнятості відзвітував про виконану роботу

  В умовах реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні перед державною службою зайнятості стоїть завдання оперативного реагування на виклики локальних ринків праці, розвитку кадрового, фінансового, інфраструктурного потенціалу та ресурсів.

  Вчора, 18 січня підбили підсумки роботи Любомльського районного центру зайнятості за 2017 рік. Також, на нараді були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Герасимчук, голова районної ради Микола Сушик, голова Любомльської міської ради Роман Ющук.

  Сьогодні першочергова мета державної служби зайнятості – її модернізація та впровадження різноманітних інноваційних проектів. Змінюється її структурна складова, підходи до обслуговування шукачів роботи, безробітних і роботодавців, до надання консультаційних та профінформаційних послуг, співпраці із соціальними партнерами.

  Зараз, коли держава перебуває в складних соціально-економічних умовах і водночас постійний розвиток комунікативних технологій дуже впливає на психологію сприйняття інформації, відкритість і доступність державних установ для людей є прерогативою влади. На етапі модернізації служби зайнятості важливої ролі набуває вдосконалення її інформаційно-роз`яснювальної роботи, запровадження у діяльність проектів та інновацій, покликаних зробити службу зайнятості ближчою до шукачів роботи і роботодавців. 

  На сьогодні служба зайнятості є сервісною установою, виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям, і завжди відкрита до співпраці. Для роботодавців ми пропонуємо широкий спектр послуг щодо підбору персоналу,  впроваджуємо нові механізми самопрезентації, як роботодавців так і пошукачів роботи, в режимі он-лайн – це використання  презентацій роботодавців та співбесід за допомогою скайп-зв’язку, для тих, хто шукає місце роботи або ж пропонує його, відеорезюме, відеовакансій. Саме в діалозі з роботодавцями  та з  соціальними партнерами ми зможемо напрацювати дійсно нові аспекти подальшої співпраці, що в результаті допоможе роботодавцю отримати кваліфікованого та відповідального співробітника, а безробітним –  постійну та добре оплачувану роботу.

  Службою зайнятості створені умови, коли кожен її клієнт може отримати в повному обсязі весь комплекс послуг з працевлаштування або підбору працівників, тобто реалізувати своє право і законні інтереси на ринку праці в тому числі за допомогою електронних сервісів служби зайнятості (електронна черга, електронний кабінет роботодавця).  Послугами електронної черги по Любомльському районному центрі зайнятості в 2017 році скористалися 49 громадян.

  Аби налагодити позитивну динаміку працевлаштування намагаємось забезпечити повний доступ до інформації про реальний попит на відповідних працівників як в нашому районі так і за його межами, надаємо усім бажаючим адреси та контактні телефони підприємств, які мають відповідну потребу. Інформація надається шукачам роботи не тільки при індивідуальному обслуговуванні в центрах зайнятості, а й через різні сучасні засоби масової інформації, зокрема, інформація про наявні вакансії розміщується на сайтах Любомльської районної державної адміністрації та Любомльської міської ради, місцевих газетах «Наше життя» та «Новий погляд», на дошках оголошень у громадських місцях, на сторінках соціальної мережі «Facebook»  на інформаційному сайті Прибужжя «Кордон».

  У січні-грудні 2017 року послуги державної служби зайнятості в Любомльському районному центрі зайнятості отримали 1370  зареєстрованих безробітних. Це не тільки послуги з пошуку роботи, а й з професійного навчання, перенавчання, підтвердження результатів неформального навчання, організація громадських робіт та інше.

  За сприяння служби зайнятості роботу знайшли 779 громадян, у тому числі 403  зареєстрованих безробітних. В 2017 році до центру зайнятості подавно інформацію про потребу в 971 працівниках.  У порівнянні з початком 2017 року ситуація із наявними вакансіями на ринку праці дещо покращилась. Так, сьогодні, на одне офіційне робоче місце претендує 11 безробітних. На початок січня 2017 році на одне робоче місце претендувало 28 безробітних, а на січень 2016 року ця цифра складала 34 чоловік.

  Для забезпечення додаткової матеріальної підтримки у період пошуку роботи до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 235 осіб, що на 22 осіб більше, ніж у січні-грудні 2016 року. 

  Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості професійне навчання проходили 196 безробітних, рівень працевлаштування після профнавчання склав 99,5 %.

  На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 22 безробітних, у тому числі 6 осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 16 осіб, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності. Також, з компенсацією роботодавцю витрат на заробітну плату працевлаштований 1 безробітний з числа ВПО.

  Одноразову виплату допомоги по безробіттю отримали 8 осіб, 1 особа припинила підприємницьку діяльність через 6 місяців після започаткування власної справи.

  Профорієнтаційні послуги отримали 3504  громадян, у тому числі ті, хто навчається у навчальних закладах різних типів, військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції, внутрішньо переміщені особи та особи, які попереджені про вивільнення.

  Станом на 1 січня 2018 року кількість безробітних становила 350 осіб, з яких отримували допомогу по безробіттю  300 осіб. Кількість вакансій у базі даних Любомльського  центру зайнятості становила 33 одиниці.

  - Одним з основних пріоритетів роботи служби зайнятості на 2018 рік є задоволення потреб роботодавців в кваліфікованій робочій силі. Ефективне виконання цього завдання можливе тільки завдяки спільним зусиллям служби зайнятості, роботодавців, органів влади та місцевого самоврядування,- зазначив директор Любомльського районного центру зайнятості Юрій Ліпич.  

  Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

  Переглядів 228
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua