28 жовтня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Правова допомога
 • Графіки руху
 • Протидія домашньому насильству
 • COVID-19 Коронавірус
 • Містобудівна документація
 • АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  
  Середа, 19 грудня 2018 14:07

  На засідання Ради регіонального розвитку Любомльщини

  18 грудня, на теренах Любомльського району відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Устименка.

  Основним завданнями Ради регіонального розвитку є сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва та  напрацювання нових підходів у сфері регіонального розвитку.

  Участь у засідання взяли: начальник управління охорони здоров'я  Волинської ОДА Ігор Ващенюк, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників установ та організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники бізнесу.

  У своєму виступі голова райдержадміністрації зазначив, що територія Любомльського району знаходиться на перехресті важливих транспортних шляхів зі Східної до Західної Європи і має важливе значення для розвитку зв'язків з різними країнами світу. А завдяки розміщенню на території Ягодинської митниці, вантажно-митного комплексу «МАПП Ягодин», відгалуження європейської колії, район перетворився у важливий центр зовнішньоекономічної діяльності, став «вікном в Європу».

  Разом з тим район володіє значним  сировинним, ресурсним  та рекреаційним  потенціалами багатими природними ресурсами, а це лише додає можливостей для успішних перспектив розвитку у майбутньому.

  На території району успішно працюють підприємства, які наповнюють бюджет краю серед суб’єктів господарської діяльності, слід назвати державне підприємство «Любомльське лісове господарство» яке у  поточному році відкрило  нову  деревообробну  лінію, загальною кошторисною вартістю 7.3 млн. грн.  тут  у дві зміни трудиться 65  працівників середня зарплата  яких складає 9 тисяч гривень. На особливу увагу заслуговує пекарня підприємця Оксани Козел, де сьогодні зайнято 30 працівників, які   за добу випікають  до  4.5 тис. буханок  хліба та 2 тис. штук хлібобулочних виробів. На теренах краю  плідно працює товариство з обмеженою відповідальністю «Л-Транс» директором якого є Михайло Жук, яке займається перевезенням вантажів, дане підприємство планує залучити 1 млн. євро іноземних інвестицій на будівництво спеціальних складів  для зберігання вантажів   і послідуючого  перевантаження  з вагонів колії (Євро) у вагони колії (СНД).  Станом на сьогодні вже  залучено майже 204 тис. євро.

  Також, підприємницький сектор  району  сьогодні представляють 103 малих та середніх підприємства , обсяг реалізованої продукції ( товарів, послуг) за 2017 рік яких склав 196.2 млн. грн. Кількість підприємців щороку зростає і на сьогодні їх налічується  875 фізичних осіб.

  Агропромисловий комплекс  представляють  10 сільськогосподарських підприємств, 29 фермерських господарств та більше  8 тисяч  особистих селянських господарств.

  Вагомий внесок у виробництво зернових та зернобобових культур району   вносять такі сільськогосподарські підприємства як товариства з обмеженою відповідальністю «Волинь-Агро», «ЕКОПЕЛ»(с. Скиби) та фермерські господарства «Олміт»  і «САМЛАН» ( с. Вишнів).

  Голова РДА Олександр Валентинович відмітив, що одним  з основних завдань розвитку району було і залишається будівництво доріг. Протягом 2015 – 2018 років відремонтовано доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг, загальною протяжністю  102.3   км   і виконано робіт на суму  більше  104 млн. грн., в тому числі майже 52 млн. грн. за  кошти місцевих бюджетів.

  Варто зазначити, що протягом 2015-2018 років район отримав субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій в сумі 16 млн. грн., за що було реалізовано понад  70 проектів  у різних галузях господарського комплексу району.

  Від усіх фондів та різних джерел фінансування у 2015-2018 роках для розвитку  району залучено кошти в сумі 135,1  млн. грн. Частка коштів місцевих бюджетів у загальній  сумі  складає  20 відсотків.

  Одним із пріоритетних завданням держави сьогодні є  соціальний захист  громадян, що підтверджує  збільшення  фінансування з державного бюджету  на допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим та особам з інвалідністю з 62 млн. грн. у  2015 році до 67млн.грн.  за 11 місяців 2018 року. Кошти Державного бюджету в сумі  610 тисяч гривень направлено на придбання   житла   сім’ї загиблого учасника  АТО .  Крім того в районі  виділено 181  земельну  ділянку  учасникам  АТО.

  Сьогодні проходить реформування  у галузях освіти, охорони здоров’я,  на  фінішну пряму виходить процес децентралізації.

  В районі утворено чотири добровільно об’єднані  територіальні   громади: Любомльська, Вишнівська, Рівненська та Головненська. Процесом децентралізації охоплено більше 83 відсотків  території району.

  На завершення своєї доповіді голова райдержадміністрації Олександр Устименко відмітив, що Любомльський район є учасником усіх реформ, які проводяться на державному та регіональних  рівнях, але для  досягнення  позитивного результату органи  усіх гілок влади району,  працівники бюджетних   установ, бізнесу, громадськість  району мають бути єдині у своєму прагненні змінити старі стереотипи і не чекати, що зробить хтось, не стояти осторонь, не  бути пасивними, не шукати винуватих, а старатись вплинути на ситуацію, вносити свій посильний вклад для досягнення економічного зростання,  підвищення добробуту наших людей та  вирішення цілого ряду  соціально-економічних проблем.

  Більш детальна інформація по Раді регіонального розвитку тут (додається).

   

   

  Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

  Переглядів 526
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua