Версія для друку
Субота, 22 грудня 2018 16:01

Список поіменного голосування депутатів Любомльської районної ради

Список

депутатів Любомльської районної ради 7 скликання по поіменному голосуванню  засідання двадцять шостої  позачергової сесії від 22 грудня 2018 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Питання

Про порядок денний

27/1

Про внесення змін до «Програми розвитку медичної галузі (вторинного рівня надання медичної допомоги)Любомльського та Шацького районів на 2018-2019 роки»

27/2

Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги Любомльської районної ради»

 

27/3

за

проти

утримався

Не голосував

за

проти

утримався

Не голосував

за

проти

утримався

Не голосував

1

Багнюк Валентин Дмитрович

                       

2

Білуха Наталія Іванівна

                       

3

Бортнік Анатолій Іванович

                       

4

Войчук Лариса Петрівна

                       

5

Данилюк Віталій Петрович

                       

6

Довженко Роман Анатолійович

                       

7

Дубина Олеся Юріївна

+

     

+

     

+

     

8

Дудко Оксана Олександрівна

                       

9

Згоранець Олександр Георгійович

                       

10

Зламанюк Михайло Миколайович

                       

11

Криницький Василь Федорович

+

     

+

     

+

     

12

Лук»янов  Сергій Дмитрович

+

     

+

     

+

     

13

Малиновський Богдан Іванович

+

     

+

     

+

     

14

Маляс Дмитро Дмитрович

                       

15

Марчук Олексій Володимирович

                       

16

Остренко Тарас Юрійович

+

     

+

     

+

     

17

Пархомук Микола Олександрович

+

     

+

     

+

     

18

Прокопук Світлана Василівна

+

     

+

     

+

     

19

Романюк Анатолій Петрович

+

     

+

     

+

     

20

Самолюк Леонід Іванович

+

     

+

     

+

     

21

Саць Віктор Улянович

+

     

+

     

+

     

22

Сачук Ганна Василівна

+

     

+

     

+

     

23

Семенюк Оксана Іванівна

                       

24

Слєсар Віталій Анатолійович

+

     

+

     

+

     

25

Стемащук Ростислав Васильович

+

     

+

     

+

     

26

Сушик Микола Миколайович

+

     

+

     

+

     

27

Торба Ігор Олександрович

                       

28

Устимук Іван Іванович

+

     

+

     

+

     

29

Устимук Ірина Михайлівна

+

     

+

     

+

     

30

Федонюк Іван Вікторович

                       

31

Філімонюк Андрій Миколайович

+

     

+

     

+

     

32

Хом’як Олексій Адамович

+

     

+

     

+

     

33

Шлапа Світлана Василівна

                       

34

Шостак Юрій Олексійович

                       
                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Питання

Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану некомерційних підприємств

27/4

Про делегування повноважень  Любомльської районної ради  VІІ скликання Любомльській районній державній адміністрації

27/5

Про продовження дії Програму мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов'язаних із виконанням військового обов'язку, призовом та оповіщенням громадян України на військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2019  рік

27/6

за

проти

утримався

Не голосував

за

проти

утримався

Не голосував

за

проти

утримався

Не голосував

1

Багнюк Валентин Дмитрович

                       

2

Білуха Наталія Іванівна

                       

3

Бортнік Анатолій Іванович

                       

4

Войчук Лариса Петрівна

                       

5

Данилюк Віталій Петрович

                       

6

Довженко Роман Анатолійович

                       

7

Дубина Олеся Юріївна

+

     

+

     

+

     

8

Дудко Оксана Олександрівна

                       

9

Згоранець Олександр Георгійович

                       

10

Зламанюк Михайло Миколайович

                       

11

Криницький Василь Федорович

+

     

+

     

+

     

12

Лук»янов  Сергій Дмитрович

+

     

+

     

+

     

13

Малиновський Богдан Іванович

+

     

+

     

+

     

14

Маляс Дмитро Дмитрович

                       

15

Марчук Олексій Володимирович

                       

16

Остренко Тарас Юрійович

+

     

+

     

+

     

17

Пархомук Микола Олександрович

+

     

+

     

+

     

18

Прокопук Світлана Василівна

+

     

+

     

+

     

19

Романюк Анатолій Петрович

+

     

+

     

+

     

20

Самолюк Леонід Іванович

+

     

+

     

+

     

21

Саць Віктор Улянович

+

     

+

     

+

     

22

Сачук Ганна Василівна

+

     

+

     

+

     

23

Семенюк Оксана Іванівна

                       

24

Слєсар Віталій Анатолійович

+

     

+

     

+

     

25

Стемащук Ростислав Васильович

+

     

+

     

+

     

26

Сушик Микола Миколайович

+

     

+

     

+

     

27

Торба Ігор Олександрович

                       

28

Устимук Іван Іванович

+

     

+

     

+

     

29

Устимук Ірина Михайлівна

+

     

+

     

+

     

30

Федонюк Іван Вікторович

                       

31

Філімонюк Андрій Миколайович

+

     

+

     

+

     

32

Хом’як Олексій Адамович

+

     

+

     

+

     

33

Шлапа Світлана Василівна

                       

34

Шостак Юрій Олексійович

                       
                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Питання

Про продовження дії  Програми розвитку і підтримки Об’єднаного  трудового архіву сіл, селища, міста району   на 2019 рік

27/7

Про продовження дії районної Програми фінансового забезпечення заходів органів місцевого самоврядування, вшанування з нагоди державних, професійних свят, ювілейних дат та інших подій, розвитку міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Любомльського району на 2019-2020 роки

27/8

Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної   ділянки площею 12.320га., що пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні), які розташована за межами населених пунктів Рівненської сільської ради

27/9

за

проти

утримався

Не голосував

за

проти

утримався

Не голосував

за

проти

утримався

Не голосував

1

Багнюк Валентин Дмитрович

                       

2

Білуха Наталія Іванівна

                       

3

Бортнік Анатолій Іванович

                       

4

Войчук Лариса Петрівна

                       

5

Данилюк Віталій Петрович

                       

6

Довженко Роман Анатолійович

                       

7

Дубина Олеся Юріївна

+

     

+

     

+

     

8

Дудко Оксана Олександрівна

                       

9

Згоранець Олександр Георгійович

                       

10

Зламанюк Михайло Миколайович

                       

11

Криницький Василь Федорович

+

     

+

     

+

     

12

Лук»янов  Сергій Дмитрович

+

     

+

     

+

     

13

Малиновський Богдан Іванович

+

     

+

     

+

     

14

Маляс Дмитро Дмитрович

                       

15

Марчук Олексій Володимирович

                       

16

Остренко Тарас Юрійович

+

     

+

     

+

     

17

Пархомук Микола Олександрович

+

     

+

     

+

     

18

Прокопук Світлана Василівна

+

     

+

     

+

     

19

Романюк Анатолій Петрович

+

     

+

     

+

     

20

Самолюк Леонід Іванович

+

     

+

     

+

     

21

Саць Віктор Улянович

+

     

+

     

+

     

22

Сачук Ганна Василівна

+

     

+

     

+

     

23

Семенюк Оксана Іванівна

                       

24

Слєсар Віталій Анатолійович

+

     

+

     

+

     

25

Стемащук Ростислав Васильович

+

     

+

     

+

     

26

Сушик Микола Миколайович

+

     

+

     

+

     

27

Торба Ігор Олександрович

                       

28

Устимук Іван Іванович

+

     

+

     

+

     

29

Устимук Ірина Михайлівна

+

     

+

     

+

     

30

Федонюк Іван Вікторович

                       

31

Філімонюк Андрій Миколайович

+

     

+

     

+

     

32

Хом’як Олексій Адамович

+

     

+

     

+

     

33

Шлапа Світлана Василівна

                       

34

Шостак Юрій Олексійович

                       
                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Питання

Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної   ділянки площею 35.5945 га., що пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні), які розташована за межами населених пунктів Рівненської сільської ради

27/10

Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної   ділянки площею 4.0354 га., що пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні), які розташована за межами населених пунктів Рівненської сільської ради

27/11

Про списання  основних засобів

27/12

за

проти

утримався

Не голосував

за

проти

утримався

Не голосував

за

проти

утримався

Не голосував

1

Багнюк Валентин Дмитрович

                       

2

Білуха Наталія Іванівна

                       

3

Бортнік Анатолій Іванович

                       

4

Войчук Лариса Петрівна

                       

5

Данилюк Віталій Петрович

                       

6

Довженко Роман Анатолійович

                       

7

Дубина Олеся Юріївна

+

     

+

     

+

     

8

Дудко Оксана Олександрівна

                       

9

Згоранець Олександр Георгійович

                       

10

Зламанюк Михайло Миколайович

                       

11

Криницький Василь Федорович

+

     

+

     

+

     

12

Лук»янов  Сергій Дмитрович

+

     

+

     

+

     

13

Малиновський Богдан Іванович

+

     

+

     

+

     

14

Маляс Дмитро Дмитрович

                       

15

Марчук Олексій Володимирович

                       

16

Остренко Тарас Юрійович

+

     

+

     

+

     

17

Пархомук Микола Олександрович

+

     

+

     

+

     

18

Прокопук Світлана Василівна

+

     

+

     

+

     

19

Романюк Анатолій Петрович

+

     

+

     

+

     

20

Самолюк Леонід Іванович

+

     

+

     

+

     

21

Саць Віктор Улянович

+

     

+

     

+

     

22

Сачук Ганна Василівна

+

     

+

     

+

     

23

Семенюк Оксана Іванівна

                       

24

Слєсар Віталій Анатолійович

+

     

+

     

+

     

25

Стемащук Ростислав Васильович

+

     

+

     

+

     

26

Сушик Микола Миколайович

+

     

+

     

+

     

27

Торба Ігор Олександрович

                       

28

Устимук Іван Іванович

+

     

+

     

+

     

29

Устимук Ірина Михайлівна

+

     

+

     

+

     

30

Федонюк Іван Вікторович

                       

31

Філімонюк Андрій Миколайович

+

     

+

     

+

     

32

Хом’як Олексій Адамович

+

     

+

     

+

     

33

Шлапа Світлана Василівна

                       

34

Шостак Юрій Олексійович

                       
                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Питання

Про затвердження в новій редакції переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району

27/13

Про план роботи районної ради на І квартал 2019 року

27/14

Про штатний розпис та кошторис видатків районної ради на 2019 рік

27/15

за

проти

утримався

Не голосував

за

проти

утримався

Не голосував

за

проти

утримався

Не голосував

1

Багнюк Валентин Дмитрович

                       

2

Білуха Наталія Іванівна

                       

3

Бортнік Анатолій Іванович

                       

4

Войчук Лариса Петрівна

                       

5

Данилюк Віталій Петрович

                       

6

Довженко Роман Анатолійович

                       

7

Дубина Олеся Юріївна

+

     

+

     

+

     

8

Дудко Оксана Олександрівна

                       

9

Згоранець Олександр Георгійович

                       

10

Зламанюк Михайло Миколайович

                       

11

Криницький Василь Федорович

+

     

+

     

+

     

12

Лук»янов  Сергій Дмитрович

+

     

+

     

+

     

13

Малиновський Богдан Іванович

+

     

+

     

+

     

14

Маляс Дмитро Дмитрович

                       

15

Марчук Олексій Володимирович

                       

16

Остренко Тарас Юрійович

+

     

+

     

+

     

17

Пархомук Микола Олександрович

+

     

+

     

+

     

18

Прокопук Світлана Василівна

+

     

+

     

+

     

19

Романюк Анатолій Петрович

+

     

+

     

+

     

20

Самолюк Леонід Іванович

+

     

+

     

+

     

21

Саць Віктор Улянович

+

     

+

     

+

     

22

Сачук Ганна Василівна

+

     

+

     

+

     

23

Семенюк Оксана Іванівна

                       

24

Слєсар Віталій Анатолійович

+

     

+

     

+

     

25

Стемащук Ростислав Васильович

+

     

+

     

+

     

26

Сушик Микола Миколайович

+

     

+

     

+

     

27

Торба Ігор Олександрович

                       

28

Устимук Іван Іванович

+

     

+

     

+

     

29

Устимук Ірина Михайлівна

+

     

+

     

+

     

30

Федонюк Іван Вікторович

                       

31

Філімонюк Андрій Миколайович

+

     

+

     

+

     

32

Хом’як Олексій Адамович

+

     

+

     

+

     

33

Шлапа Світлана Василівна

                       

34

Шостак Юрій Олексійович

                       
                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Питання

Про розпорядження голови, заступника голови районної ради, прийняті в міжсесійний період

27/16

Про внесення змін до рішення районної ради районної ради від 27.12.2017 року №20/22 «Про районний бюджет на 2018 рік”

27/17

Про районний бюджет на 2019 рік

27/18

за

проти

утримався

Не голосував

за

проти

утримався

Не голосував

за

проти

утримався

Не голосував

1

Багнюк Валентин Дмитрович

                       

2

Білуха Наталія Іванівна

                       

3

Бортнік Анатолій Іванович

                       

4

Войчук Лариса Петрівна

                       

5

Данилюк Віталій Петрович

                       

6

Довженко Роман Анатолійович

                       

7

Дубина Олеся Юріївна

+

     

+

     

+

     

8

Дудко Оксана Олександрівна

                       

9

Згоранець Олександр Георгійович

                       

10

Зламанюк Михайло Миколайович

                       

11

Криницький Василь Федорович

+

     

+

     

+

     

12

Лук»янов  Сергій Дмитрович

+

     

+

     

+

     

13

Малиновський Богдан Іванович

+

     

+

     

+

     

14

Маляс Дмитро Дмитрович

                       

15

Марчук Олексій Володимирович

                       

16

Остренко Тарас Юрійович

+

     

+

     

+

     

17

Пархомук Микола Олександрович

+

     

+

     

+

     

18

Прокопук Світлана Василівна

+

     

+

     

+

     

19

Романюк Анатолій Петрович

+

     

+

     

+

     

20

Самолюк Леонід Іванович

+

     

+

     

+

     

21

Саць Віктор Улянович

+

     

+

     

+

     

22

Сачук Ганна Василівна

+

     

+

     

+

     

23

Семенюк Оксана Іванівна

                       

24

Слєсар Віталій Анатолійович

+

     

+

     

+

     

25

Стемащук Ростислав Васильович

+

     

+

     

+

     

26

Сушик Микола Миколайович

+

     

+

     

+

     

27

Торба Ігор Олександрович

                       

28

Устимук Іван Іванович

+

     

+

     

+

     

29

Устимук Ірина Михайлівна

+

     

+

     

+

     

30

Федонюк Іван Вікторович

                       

31

Філімонюк Андрій Миколайович

+

     

+

     

+

     

32

Хом’як Олексій Адамович

+

     

+

     

+

     

33

Шлапа Світлана Василівна

                       

34

Шостак Юрій Олексійович

                       
                             
Переглядів 172