Версія для друку
Четвер, 10 січня 2019 09:17

У Любомлі відбувся фестиваль куті та коляди

Вчора, 9  січня у центрі міста Любомль відбулося традиційне районне фольклорне свято «З Різдвом Христовим!» та фестиваль куті «Різдвяна гостина», мета якого не забувати народні традиції, знати і підтримувати українські звичаї та обряди.

Біля новорічної ялинки облаштували сцену, на якій виступали кращі колективи. А на площі розгорнувся щедрий різдвяний ярмарок. На столах працівники сільських будинків культури виставили найсмачніші українські страви. Особливою величною прикрасою була кутя, присмачена вигадливим солодощами. А до неї – чого тільки не наготували гостинні господині! Обов’язковою була і різдвяна атрибутика – зірка та різноманітні вертепи.

Привітали  усіх учасників заходу голова районної державної адміністрації Олександр Устименко, заступник голови районної ради Ганна Сачук та міський голова Роман Ющук. Вітальні слова  виголосив благочинний Любомльської округи настоятель храму Різдва Пресвятої  Богородиці  отець Василій Мельничук.

За оригінальність оформлення столів та за смакові якості куті було присвоєно перше місце працівникам культури Запільського старостинського округу, друге – Почапівського старостинства і Зачернецької сільської ради та третє –культпрацівникам Згоранської сільської ради та Підгородненського старостинського округу.

Велике світле свято Різдво єднає у радості, сповнює серця і розум благими намірами, надихає на добро і милосердя.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 261

Галерея зображень