19 квітня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
  • Керівництво
  • Влада і громадськість
    Прес-центр
    Інвестиційний довідник
  • Публічна інформація
  • Каталог послуг
  • Реформи в Україні
  • Запобігання проявам корупції
  • Оголошення
  • Громадська рада при РДА
  • Вивчення громадської думки
  • Центр надання адмін послуг
  • Регуляторна політика
  • Державний реєстр виборців
    Інформація з установ району
  • Очищення влади
  • Цивільний захист та безпека
  • Порядок реєстрації
  • Реєстр містобуд. умов та обм.
  • Я МАЮ ПРАВО!
  • АРХІВ НОВИН

    « Квітень 2019 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6 7
    8 9 10 11 12 13 14
    15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30          

    780-x-216-баннер-ЯМП-на-сайт-МЮ.jpg

    1001

    001

    002

    003

    banner160x236meet your child

    004

    005

    006

    Для громадян з порушенням слуху.jpg

    007

    008

    Середа, 10 квітня 2019 16:26

    Відбулась районна спартакіада серед допризовної молоді

    У понеділок, 8 квітня заміському стадіоні «Колос» відбулась районна спартакіада серед допризовної молоді, в яких взяли участь 20-ть команд з загальноосвітніх закладів району та професійного ліцею.

    За умовами спартакіади, до складу команди входити три учасники які змагалися у передбачених програмою видах спорту, а саме: метанні гранати, підтягуванні на перекладині, стрільбі з пневматичної гвинтівки, бігу на 100 і 1500 метрів.

    Отож, у стометрівці третє місце посів учень Машівської школи Олександр Філіпчук, другим став  Роман Косухін (професійний ліцей), а першу сходинку з результатом 11,7 секунди зайняв Богдан Шваліковський із Забужжя.

    Серед метальників гранати найкращий результат показав Юрій Лукашук (Штунська ЗОШ — 51 метр), друге  Богдан Шваліковський, третє — Яків Хацер (Головненська школа).

    У підтягуванні на перекладині третє місце дісталося Сергію Ковальчуку з професійного ліцею, друге — Петру Миронову (Куснищанська школа), перше — Богуславу Смітюху (Куснищанська школа).

    У кросі на 1500 метрів найкращий результат показав Давид Гінайло з Вишнева, друге - Павло Король (Штунська ЗОШ),  третє - Владислав Панасюк (Олеська ЗОШ).

    Цікаво проходили змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Третє місце зайняв Максим Хропот (гімназія), друге — Богуслав Смітюх (Куснища), а найвлучнішим виявився Юрій Лукашук (Штунь).

    В загальнокомандному заліку третє місце зайняла міська школа № 3, друге — Штунська ЗОШ, перше — Вишнівська школа.

    Медалі і грамоти переможцям і призерам вручили начальник відділу культури і туризму, молоді та спорту Руслан Гіль, головний спеціаліст відділу культури і туризму, молоді та спорту Олександр Степанюк та головний спеціаліст районного відділу освіти Сергій Пасаман.

    За результатами спартакіади буде сформовано збірну району, яка візьме участь в змаганнях обласного рівня, що відбудуться 11-13 квітня на базі військового ліцею у Луцьку.

    Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

    Переглядів 21
    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Любомльська районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
    Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
    © 2014 lbmadm.gov.ua