Версія для друку
П'ятниця, 04 жовтня 2019 14:31

Освітян району привітали з Днем вчителя

Справжнім вчителем треба вродитися, адже вчитель – це не професія, а велике покликання. У День вчителя щоденну нелегку вчительську працю відзначають по-особливому урочисто, сердечно, дуже шляхетно і в той же час з відтінком гумору. 

Вчора, 03 жовтня, відбулись урочистості з нагоди професійного свята педагогів. У залі зібрались вчителі, вихователі, працівники позашкільних навчальних закладів, керівники району, відділу освіти та профспілки освітян. 

З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Герасимчук.

«Професія вчителя завжди була шанованою у суспільстві, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець і почуттів. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерна прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради» - сказав Олександр Вікторович.

Голова районної ради Микола Сушик подякував  освітянам району  за самовіддану працю, терпіння і вірність вчительському обов’язку. Побажав  миру та злагоди, міцного здоров’я, родинного затишку, невичерпаної життєвої енергії.

За високий професіоналізм, активне впровадження  нових форм, методів навчання, виховання учнівської молоді та з нагоди Дня працівників освіти було нагороджено кращих працівників, які досягнули найбільших успіхів у справі навчання і виховання підростаючого покоління - подякою Волинської обласної державної адміністрації, грамотами райдержадміністрації та райради, грамотами відділу освіти, науки та інновацій.

Святковим дарунком освітянам став також концерт, в якому взяли участь вчителі та учні Згоранської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 222

Галерея зображень