Версія для друку
Четвер, 09 січня 2020 10:36

Оголошується приписка юнаків 2003 року народження до призовної дільниці Любомльського об’єднаного районного військового комісаріату

     З  січня по березень  2020 року  у Любомльському районі  триватиме приписка юнаків 2003 року народження до призовної дільниці Любомльського  об'єднаного районного  військового комісаріату.

    Відповідний указ  видав  т.в.о  військового комісара Любомльського об’єднаного районного військового комісаріату Олександр Степанов.

   Приписка проводиться відповідно до вимог Закону України “Про військовий обв’язок і військову службу” та постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 “Про затвердження положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”.

     Надаємо текст наказу  т.в.о військового комісара  Любомльського  об'єднаного районного військового комісаріату:

ВИТЯГ З НАКАЗУ

військового комісара Любомльського об’єднаного

районного військового комісаріату

Про  приписку юнаків 2003 року

народження до призовної дільниці             

  На підставі ст. 14 Закону України " Про військовий  обов‛язок i військову службу ", Положення про підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2002 року № 352, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20.08.2019 року № 486 «Про приписку громадян України 2003 року народження до призовних дільниць районів та міст обласного значення області у січні-березні 2020 року», розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 вересня 2019 року №134 з 1 січня по 31 березня 2020 року  оголошується приписка до призовної дільниці Любомльського району Волинської області юнаків 2003 року народження наказую:

Провести в січні-березні 2020 року приписку юнаків 2003 року народження до призовної дільниці. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2003 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Любомльського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше. Усі громадяни, яким належить з'явитися для приписки до призовної дільниці, зобов'язані прибути за адресою: вулиця Незалежності, 45, місто Любомль, у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов'язані прибути за зазначеною адресою 20 січня 2020 р., маючи при собі документи, які засвідчують особу. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу"  керівники підприємств, установ, організацій та навчальних  закладів  зобов'язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату. Наказ довести до всього особового складу військового комісаріату. Контроль за виконанням даного наказу здійснюю особисто.

ТВО військового комісара

Любомльського об’єднаного

районного військового комісаріату

                                                                                                                                        О.СТЕПАНОВ

Переглядів 112