Версія для друку
Середа, 24 червня 2020 15:12

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

 Комісія з питань захисту прав дитини при  райдержадміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

  23 червня , під головуванням голови райдержадміністрації Ігоря Оксенчука відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.  Членами комісії на порядку денному розглядались питання про стан утримання   та виховання неповнолітніх дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах; про затвердження складу міждисциплінарних команд для організації соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

     У роботі комісії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідно до затвердженого складу комісії та запрошені.

За результатами комісії прийняті виважені рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.

Переглядів 248

Галерея зображень