Версія для друку
П'ятниця, 03 липня 2020 11:53

Керівники району привітали працівників поліції з професійним святом

 Сьогодні ,03 липня, напередодні  Дня Національної поліції України  привітати з професійним святом особовий склад  працівників поліції Любомльського відділу поліції ГуНП у Волинській області завітали: голова райдержадміністрації Ігор Оксенчук , голова районної ради Микола Сушик та  голова Любомльської ОТГ Роман Ющук.

    У своїх виступах гості наголосили, що на поліцію покладено відповідальне і благородне завдання - забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, а також надання послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій її потребують.

   «Шановні працівники поліції! Ви перші приходите на допомогу тим, хто так цього потребує. Ви — захист, опора, надія українського народу. Від щирого серця вітаю вас з вашим професійним святом — Днем Національної поліції. Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сил рухати вперед. Нехай у ваших душах, родинах і в нашій країні панує мир!»,- звернувся голова районної державної адміністрації Ігор Оксенчук.

 Подяки районної державної адміністрації  та районної ради,подарунки за сумлінне виконання  службових обов’язків,особистий внесок в забезпечення публічної безпеки та порядку на території району,високий професіоналізм  та з нагоди Дня Національної поліції України отримали.

Анатолій Близнюк – начальник ЛюбомльськогоВП ГуНП у Волинській області,майор поліції; Олег Розмариновський – старший слідчий слідчого відділення Любомльського ВП ГуНП у Волинській області, капітан поліції; Олександр Пех - оперуповноважений сектору кримінальної  поліції Любомльського ВП ГуНП у Волинській області,старший лейтенант; Аліна Заяць – інспектор сектору реагування патрульної поліції № 4 Любомльського ВП ГуНП у Волинській області,старший лейтенант;

      Аналогічну подяку районної державної адміністрації та районної ради  за активну співпрацю,високий професіоналізм,сумлінне виконання службових обов’язків і завдань,пов’язаних із захистом  прав і свобод дітей,запобіганням вчиненню ними правопорушень,профілактикою дитячої бездоглядності та з нагоди Дня Національної поліції України вручено  Петру Широчуку – майору міліції у відставці, який очолював групу кримінальної поліції у справах дітей Любомльського РВ УМВС України у Волинській області.

Переглядів 251

Галерея зображень