Версія для друку
П'ятниця, 03 липня 2020 15:13

4 липня - День національної поліції України Вітання голови райдержадміністрації Ігоря Оксенчука з Днем Національної поліції України

Шановні працівники Любомльського відділу поліції та ветерани органів внутрішніх справ !

    Прийміть щирі вітання з вашим  професійним святом – Днем Національної поліції України!

   Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує. Чіткість і злагодженість Ваших дій, вміння швидко приймати рішення та аналізувати ситуацію – запорука безпеки і спокою в нашому районі.

    Тож в цей День прийміть щиру подяку за вашу службу – таку непросту, напружену і таку необхідну для суспільства та прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу.

    В день свята з найкращими побажаннями звертаюсь   і  до ветеранів органів внутрішніх справ.

   Безмежна вдячність  матерям, дружинам тих, хто оберігає спокій наших громадян. Ваша підтримка, душевне тепло і повсякденна турбота допомагають витримувати усі негаразди служби.

   Бажаю  Вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай Ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону.

Щастя, миру й добробуту Вам та Вашим рідним!

З повагою, голова райдержадміністрації

Ігор Оксенчук

Переглядів 261