Версія для друку
Неділя, 23 серпня 2020 10:17

Привітання голови районної державної адміністрації Ігоря Оксенчука з Днем Державного Прапора та 29 річницею Незалежності України

Дорогі жителі Любомльського краю!

   Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора України, 29-ю річницею Незалежності України .

     День Незалежності України - це важливий день для кожного українця, хто вважає себе патріотом України, хто стоїть на захисті українських кордонів, хто вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею.

     29 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та відстоювати свободу, захищати власний суверенітет і територіальну цілісність. Зараз, коли тисячі українців віддають своє здоров’я та життя за єдину Батьківщину, наш спокій і мир, за нашу з вами людську Гідність і Честь, значення слів Незалежність, Воля і Свобода назавжди змінилися для кожного українця. Тепер ми знаємо і ніколи не забудемо дорогу ціну Незалежності!

     Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Сьогодні наш український прапор, прапор кольорів мирного неба і золотого поля, окроплений кров’ю найкращих синів українського народу та святими сльозами матерів. Ми – мирний народ, але готові платити і платимо – потом і кров’ю – за право жити під цим прапором, під цим небом і серед цих полів.

    Наш синьо-жовтий стяг об’єднав під своїми полотнищами захисників рідної землі, патріотів, і кличе нас взятися до її розбудови, щоб дивлячись, як майорить символ нашої держави, із гордістю за наш волелюбний народ на повні груди вигукнути: ”Я - українець!“  

     Впевнений: настане день, коли над пшеничними полями нашої країни знову буде чисте голубе небо, а українці впевнено крокуватимуть спільно з європейськими державами!    

     Щиро бажаю всім і кожному міцного здоров’я, миру, злагоди і достатку. Любімо і поважаймо Державний Прапор України, захищаймо його як потужний оберіг України та духовний скарб нації!

     Нехай Бог охороняє нашу Україну, край, кожну родину від незгод і усіляких негараздів.

     Слава Україні!

 З повагою, голова районної державної адміністрації

Ігор Оксенчук

Переглядів 338