Версія для друку
Неділя, 23 серпня 2020 11:22

На Любомльщині урочисто підняли Державний Прапор України

Сьогодні, 23 серпня, вся Україна відзначає  національне свято - День Державного прапора України. Тож  о 9-ій годині ранку на площі біля адмінприміщення  районної ради відбулась  урочиста церемонія підняття Державного прапора України.

Участь у святковому заході взяли керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудові колективи установ, підприємств, організацій, представники політичних партій і громадських організацій, жителі та гості Любомльського краю.

 Під звучання Державного Гімну України, учасники АТО /ООС урочисто пронесли Державний Прапор України до флагштоку і передали почесне право  підняти  національну святиню  Олені Тимощук – випускниці, золотій медалістці 2020 року Любомльського навчально виховного комлексу гімназії ім. Наталії Ужвій.

 З вітальним словом до присутніх звернувся  голова райдержадміністрації Ігор Оксенчук. У своєму виступі Ігор Володимирович зазначив, що День Державного Прапора України - це свято єднання усіх громадян незалежно від місця проживання, віросповідання чи політичних уподобань: «Прапор України – це наша незалежність, впевненість, сила та слава, честь і звитяга. Він об’єднує всі регіони в єдину соборну Україну».

- Сьогодні під благословенним українським прапором будуємо справедливий лад, творимо загальнодержавні і суспільні звершення, досягаємо мистецьких і спортивних успіхів. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну – додав керівник виконавчої гілки влади в районі.

Насамкінець голова райдержадміністрації побажав краянам миру, добра, здоров’я, мудрості, патріотизму і взаємної шани.

Теплі слова вітань звучали від голови районної ради Миколи Сушика та секретаря Любомльської міської ради Антона Фурманюка

Переглядів 395

Галерея зображень