15 серпня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Правова допомога
 • Графіки руху
 • Протидія домашньому насильству
 • COVID-19 Коронавірус
 • АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
  П'ятниця, 22 серпня 2014 15:59

  Вітання до Дня незалежності (22.08.2014)

  Шановні учасники зборів!

  Перший раз ми відзначаємо День незалежності в стані війни.

  23 роки тому на сесії тодішньої Верховної Ради прозвучали слова:

  «Продовжуючи тисячолітню традицію державотворення на Україні, виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статутом ООН, та іншими міжнародно-правовими документами, - здійснюючи Декларацію про державний суверенітет України, Верховна Рада урочисто проголошує незалежність України та створення самостійної української держави – УКРАЇНИ!»

  Так записано в Акті проголошення незалежності України, що став   втіленням віковічного прагнення українців до свободи і рівноправ’я.

  Саме  цей момент розпочав нову добу, що ознаменувала собою відродження суверенної і незалежної держави на новій політичній карті світу.

  У цьому і полягає наш найважливіший здобуток, який приніс справдження надіям і сподіванням виплеканим десятками поколінь українців.

  Дорога до волі – як дорога до Бога, пролягає через страждання і надію. Заради світлого ідеалу ми терпіли голод, холод, знущання, приниження і геноцид.

  Страдницький шлях українців вимощений тисячами і мільйонами життів, покладених на вівтар свободи. І знову наша свобода під загрозою. Найкращі сини України звільняють нашу землю від російського окупанта. На жаль, не обходиться без жертв. Загинули в зоні АТО наші земляки: Сергій Кушнір, Сергій Киричук  та Анатолій Федчишин.

  Схилімо сьогодні низько голови перед тими, хто був замучений і закатований за національну ідею, за те, що до останнього подиху був українцем, патріотом своєї землі, свого народу. Вклонімося усім тим, хто віддав своє життя за волю України і  тим, хто загинув, захищаючи Майдан, і тим хто поліг смертю хоробрих в бойових діях на Сході!

  Прошу хвилиною мовчання вшанувати Героїв!

  Шановне товариство! У такі величні свята, як День незалежності, традиційно підводяться  підсумки зробленого. Зусилля органів виконавчої влади, місцевого самоврядування району  , враховуючи сьогоднішню непросту ситуацію в  державі,  спрямовуються  на виконання завдань  по стабілізації  економічного і соціального розвитку району та вирішенню   ряду актуальних питань у всіх галузях господарського комплексу.

  За 1 півріччя поточного року більш як на 40 відсотків, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, зріс обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами.

  Спостерігається ряд позитивних напрацювань у галузі  агропромислового  сектору , зокрема: в 1.6 рази зріс обсяг реалізації худоби і птиці на забій ( у живій масі),  молока - майже на 19 відсотків,  на 42 відсотки більше, як торік,  вироблено і вирощено м’яса .

  У 3,2 рази, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, зросли площі посіву ярих зернових у сільськогосподарських підприємствах, які тепер складають майже 1,5 тис. гектарів.

  У районі на даний час  завершується зернозбиральна кампанія, середня врожайність ранніх зернових становить майже 30 центнерів з гектара. За попередніми даними валовий збір ранніх зернових складає  більше 30 тис. тонн.

  Для надання кредитів на будівництво, проведення реконструкції житла  по цільовій програмі " Власний дім"  з  районного  бюджету виділено    130.6 тис. грн., освоєно станом на сьогодні   78  % до передбачених коштів.

  Продовжує  розвиватись  підприємницький сектор економіки району, де   зайнято   більше двох тисяч чоловік, в тому числі 1280 осіб працюють,  як підприємці,  та  функціонує 431 юридична структура .

  З метою підтримки підприємницької ініціативи районний центр зайнятості   профінансував одноразову допомогу по безробіттю для відкриття власної справи в сумі  майже 182 тис.грн. , яку отримало 14  громадян  району.

  У звичному режимі продовжує працювати  Центр надання адміністративних послуг, де   забезпечується надання 11 видів адміністративних послуг.

  В районі проводиться відповідна робота по благоустрою територій, розроблені та затверджені місцеві правила  благоустрою та схеми санітарної очистки населених пунктів. На  проведення робіт із благоустрою  території м.Любомля   освоєно 304,2 тис.грн.  Продовжуються роботи по  облаштуванню вуличного освітлення населених пунктів району.

  Щодо фінансової сфери діяльності, то за січень-липень 2014 року бюджет району за власною дохідною частиною виконаний на 113,2 відсотка до затверджених показників.

  Управлінням соціального захисту населення за сім місяців поточного року призначено і виплачено різного роду соціальних  допомог на суму майже 39 млн.грн.

  Повністю забезпечено своєчасне та в повному обсязі фінансування пенсійних виплат.

  Також внесені зміни до Програми  соціального захисту населення, зокрема з районного бюджету  передбачено кошти в сумі 350 тис. гривень, які  будуть направлені на допомогу сім’ям військовослужбовців, що служать в зоні АТО. За рахунок даної суми  буде проводитись і часткове відшкодування витрат на поховання загиблих  військових. Станом на сьогоднішній день  з даної суми освоєно  249,5 тис.гривень.

  На ринку праці  з початку року на вільні та новостворені робочі місця    працевлаштовано 404 особи.

  Продовжуються  роботи у напрямку  зміцнення  матеріально-технічної бази закладів освіти, культури та охорони здоров’я  району. Незважаючи на складний економічний стан в країні, проводяться роботи по належній підготовці освітніх закладів району  до нового навчального року, на що вже освоєно  190 тис. гривень. Зокрема, проведено ремонт покрівлі  у загальноосвітній школі села Радехів, поточний ремонт  Головнянської  загальноосвітньої школи, завершується реконструкція приміщення Скибської школи, де облаштовується їдальня( до цього часу в школі не було їдальні).

  Реалізовується міжнародні проекти по Територіально-медичному об"єднанню у Любомльському і Шацькому районах та Гущанській сільській раді .

  Крок за кроком долаємо негаразди і виходимо на шлях поступального розвитку. Ми йдемо вперед! Чи здобудемо  Українську  Державу, за суттю своєю українську, залежить  від кожного з нас — хто з Україною в серці.

  Бажаємо Вам добра й благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, особистих досягнень і звершень задля блага своєї родини і процвітання країни.

  Хай Бог пошле Вашим родинам і близьким  щастя, здоров’я  на довгі літа, силу і наснагу до праці, посіє в душах мир і злагоду!

   

  Слава Україні!

  Переглядів 1959 Останнє редагування Четвер, 28 серпня 2014 08:29
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua