21 Февраль 2019 OFFICIAL WEB-SITE

Сторінка пам’яті

Народився 27 листопада 1984р. в смт.Головне Любомльського району Волинської області. Солдат 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Зник безвісти 20 січня 2015р. під час боїв за Донецький аеропорт. Ідентифікований за експертизою ДНК серед загиблих 22 червня 2015р.  Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Народився 1 травня 1959р. в с.Миловань Любомльського району Волинської області. Старший сержант, командир гармати 44-ї окремої артилерійської бригади. Загинув 16 січня 2015р. під час обстрілу з РСЗВ «Град» у районі с.Отрадівка Артемівського району Донецької області. У Миколи залишилася дружина та дві доньки. Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Позивний -«Білий» Народився 11 листопада 1981р. в м.Любомль Волинської області. Воював у підрозділі «Добровольчий український корпус». Загинув 10 серпня 2014р. від кулі снайпера в бою під м.Іловайськом Донецької області. В Анатолія залишилася дружина та дві доньки.
Позивний -«Білий» Народився 4 червня 1994р. в с.Куснище Любомльського району Волинської області. Рядовий робти патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь» УМВС України у Волинській області. Загинув 29 серпня 2014р. під час виходу з «Іловайського котла» так званим «зеленим коридором» на дорозі між селом Новокатеринівкою та хутором Горбатенко. 2 вересня 2014р. тіло Сацюка О.М. разом з тілами 87 інших загиблих було привезено до моргу м.Запоріжжя Тимчасом похований на цвинтарі м.Запоріжжя як невпізнаний герой. Був ідентифікований за експертизою ДНК. Перезахоронений у м.Любомлі. Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Народився 29 серпня 1984р. в с.Машів Любомльського району Волинської області. Старший солдат, водій 51-ої окремої механізованої бригади. Загинув 1 серпня 2014р. в районі с.Мар"янівка Старобешівського району Донецької області, підірвавшись на міні в автомобілі ГАЗ-66. У Сергія залишилася дружина та донька. Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Народився 7 січня 1989р. в с.Бережці Любомльського району Волинської області. Молодший сержант, водій відділення інспекторів Луцького прикордонного загону. 25.07.2014р. Сергія евакуювали до центральної районної лікарні м.Куйбишева Ростовської області РФ, де він 27 липня 2015р. помер від осколкового поранення в голову, отриманого під час збройного нападу бойовиків на пропускному пункті «Маринівка». Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Народився 8 серпня 1985р. в с.Олеськ Любомльського району Волинської області. Старший солдат 92-ої окремої механізованої бригади. Загинув 3 травня 2015р., підірвавшись на закладеному фугасі біля с.Катеринівка Попаснянського району Луганської області. У Юрія залишилася дружина та четверо дітей. Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Developed By Computer Department
Of Volyn Regional State Administration Staff
Supported By
Ratne regional state administration
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
© 2012 lbmadm.gov.ua