13 серпня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Правова допомога
 • Графіки руху
 • Протидія домашньому насильству
 • COVID-19 Коронавірус
 • АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
  Понеділок, 09 червня 2014 09:46

  Державний реєстр виборців

  Державний реєстр виборців – гарантія вашого волевиявлення!!!

  Невід’ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов’язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і через діючі державні органи.

  Відділ ведення Державного реєстру виборців створений у 2007 році у відповідності до ч.6 ст.33, ч.5 ст.34 Закону України «Про Державний реєстр виборців», на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 26.06.07 р. № 868, від 18.07.07 р. № 943. Розпорядженням голови Любомльської РДА від 01.09.2010 р. № 185 затверджено Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації.

  Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської РДА є підрозділом апарату районної державної адміністрації, підзвітний і підконтрольний адміністрації, працює під безпосереднім керівництвом керівника апарату РДА, діє у відповідності з Положенням про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської РДА.

  Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, голови районної державної адміністрації, регіонального органу адміністрування Державного реєстру виборців, а також Положенням про відділ.

  У своїй роботі відділ ведення Державного реєстру виборців Броварської РДА використовує автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему (АІТС «ДРВ»), яка призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів у відповідності до вимог ст.70 Конституції України. Реєстр ведеться в електронній формі з єдиною базою даних, яка містить персональні дані усіх виборців України.

  Основними завданнями відділу ведення Реєстру є: ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території району; складання та уточнення списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських та селищних голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів

  Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою:

  вул.Незалежності, 23, м.Любомль, Любомльський р-н, Волинська обл., 44300

  Контактні телефони: (03377) 2-31-93, 2-23-80

  Факс: (03377) 2-31-93

  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Графік роботи відділу:

   

  понеділок – четвер      з 8.00 до 17.15;

  п’ятниця –                    з 8.00 до 16.00;

  перерва на обід              з 13.00 до 14.00;

  субота, неділя – вихідні

   

   

   

   

  Особовий склад відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської РДА:

  начальник – Капустян Олег Олександрович;

  головний спеціаліст – Матвійчук Людмила Анатоліївна;

  провідний спеціаліст – Саць Оксана Володимирівна

  Звичайні виборчі дільниці Любомльського району, утворені на постійній основі

  Номер одномандатного виборчого округу на постійній основі

  Кількість постійних дільниць

  Номери постійних виборчих дільниць

  19

  65

  070589-070653

  Постійні виборчі дільниці округу на карті

  https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_dvk&pid100=7&pf5271=19&prejim=3

  Статті

  Шановні виборці Любомльщини!

  Створення якісного Державного реєстру виборців – це важливий крок для України як демократичної держави, яка прагне інтегруватись у світову спільноту, оскільки дозволить усім виборцям здійснити своє волевиявлення, обмежить можливість маніпулювання під час голосування та виявить достовірний рейтинг довіри виборців до претендентів на обрання.

  Звертаюсь до мешканців Любомльського району з переконливим проханням: не залишайтесь осторонь, уважно перевірте свої особисті дані, оскільки їх достовірність впливає на права кожного із нас. З боку держави затрачено чимало зусиль, бюджетних коштів, щоб створити ефективну систему обліку виборців. Але без активності самих виборців по уточненню своїх персональних даних це може бути дорогою з одностороннім рухом.

  Ознайомитись зі своїм записом в Реєстрі і при необхідності внести зміни до своїх персональних даних можна прямо зараз, не очікуючи наступних виборів. Тож, запрошую виборців краю скористатися своїм правом та перевірити достовірність власних персональних даних.

  З повагою, начальник відділу ведення

  Державного реєстру виборців апарату

  Любомльської РДА Олег Капустян

  Особистий кабінет виборця: перевір свої персональні дані у Державному реєстрі виборців не виходячи з дому

  Шановні виборці!

  Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця», де кожен, хто досягнув вісімнадцятирічного віку, може перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього необхідно зайти на офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців та пройти нескладний процес реєстрації, вказавши ПІБ, дату народження, адресу власної електронної скриньки, яка буде використовуватись як ім’я користувача для входу в систему, та пароль. Прізвище, ім’я, по батькові та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних. Тому вказуйте достовірні дані про себе (відповідно до вашого паспорта). Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит, відповідь на який буде надіслано на вашу електронну пошту через 2-3 робочі дні. У повідомленні буде зазначено чи включені ви до Державного реєстру виборців та де знаходиться ваша виборча дільниця.

  У разі невключення до Державного реєстру виборців вам необхідно звернутися до відділу ведення Реєстру за своїм зареєстрованим місцем проживання, де за пред’явлення відповідних документів (паспорта) та заяви вас включать до Реєстру виборців.

  Варто наголосити, що користувач несе персональну відповідальність за достовірність даних та зловживання даним ресурсом. Адміністратори сайту зобов’язуються обробляти персональні дані виборця в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.

  Якщо у вас виникли питання щодо виправлення виявлених неточностей та функціонування вищевказаного програмного ресурсу звертайтеся до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської райдержадміністрації за адресою: м. Любомль, вул. Незалежності, 23 (2-й поверх приміщення райради, каб. 207, 208), телефон 2-23-80.

  Відділ ведення Державного реєстру виборців

  апарату райдержадміністрації

   

  Порядок звернення виборця за власною ініціативою до органу ведення Державного реєстру виборців щодо зміни його персональних даних

  Кожен виборець у разі зміни його персональних даних, зазначених у частині першій статті 6 та пунктах 1 і 4 частини першої статті 7 Закону України «Про Державний реєстр виборців», може особисто звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру.

  Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу.

  Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, звертається із заявою до відповідної закордонної дипломатичної установи України, яка невідкладно передає заяву разом з документами (їх копіями), що додаються до неї, органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

  У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою заяву, до якої додаються документи (копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.

  Зразки заяв:

   

  Порядок звернення громадян

  Зразки та форми документів

  "Закон України "Про Державний реєстр виборців"

  Положення про відділ ведення ДРВ

  Звіт про діяльність відділу ведення ДРВ

  "Парламентські вибори 2012"

  Шановні жителі Любомльського району!
  Для перевірки та уточнення персональних даних у списках виборців вам необхідно звернутись у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації. ПРИ СОБІ МАТИ ПАСПОРТ.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Шановні виборці! Не будьте байдужими та не упустіть нагоду скористатись своїм виборчим правом

  Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації (далі – ВВ ДРВ) доводить до вашого відома, що згідно Указу Президента України № 690/2014 від 27 серпня 2014 року «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів»  26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Виборча кампанія стартувала 28 серпня 2014 року. Цього ж дня відбудуться і позачергові вибори Любомльського міського голови, призначені Постановою Верховної Ради України № 1345-VII від 17 червня 2014 року.

  З метою виготовлення якісних списків виборців та своєчасного внесення змін до персональних даних виборця, виборчої адреси, включення до реєстру, тимчасової зміни місця голосування, звертаємось до Вас, шановні вибоці, з проханням відвідати ВВ ДРВ, у разі необхідності до 19 жовтня 2014 року за адресою: м.Любомль, вул. Незалежності, 23, 2-й поверх приміщення Любомльської районної ради (кабінети 207, 208).

  Довідки за телефоном  2-23-80.

  Отож, шановні виборці! Відділ ведення ДРВ закликає Вас не бути байдужими та не упустити нагоду скористатися своїм виборчим правом.     

  До уваги виборців!

  Календарний план основних організаційних заходів з підготовки проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. ( http://www.cvk.gov.ua/vnd_2014/)

  Календарний планосновних організаційних заходів з підготовки та проведенняпозачергових, повторних, проміжних виборів сільських, селищних, міських голів 26 жовтня 2014 року. (http://www.cvk.gov.ua/vm_2010/calendar/ )

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Шановні мешканці Любомльщини!

  На 25 травня 2014 року Верховною Радою України призначено позачергові вибори Президента України. Окрім того цього ж дня відбудуться позачергові вибори Гущанського сільського голови та проміжні вибори депутатів до Куснищанської, Радехівської та Полапівської сільських рад. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської райдержадміністрації. Не залишайте перевірку на останній день, адже за п’ять днів до виборів внесення у списки можливе лише за рішенням суду, а в день виборів – взагалі заборонене. Тому якщо у вас є сумніви щодо включення себе до Державного реєстру виборців або ж щодо достовірності внесених до нього особистих персональних даних – звертайтеся прямо зараз! Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені помилково.
  Водночас нагадуємо, що на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця», де кожен, хто досягнув вісімнадцятирічного віку, може перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців (див. інформацію нижче).
  Слід відзначити, що поновлення і уточнення персональних даних Державного реєстру виборців здійснюється працівниками відділу постійно, проте без вашого безпосереднього звернення дуже важко виявити помилки в списках виборців. Тому звертаємось до вас з проханням перевірити свої дані. При собі мати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, які нещодавно набули громадянства України).
  Додатково повідомляємо, що кожен виборець, який в день позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не зможе проголосувати на тій виборчій дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси.
  Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів.
  При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка з місця роботи, довідка сільської чи міської ради про місце проживання, договір про право власності на житло тощо). Без таких документів виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви. 
  Для виборців, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і які у даний час проживають на території району, досить пред’явити тільки паспорт. Члени виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати на виборчій дільниці, до якої їх виборча адреса не відноситься, подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, до неї додають копію посвідчення чинного члена ДВК (пред’являється оригінал) або копію рішення про утворення/зміни в складі ДВК.
  Заяви приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців до 19 травня 2014 року. 
  Заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно, виборцю видається посвідчення про тимчасову зміну місця голосування встановленої форми, яке потрібно пред’явити членам дільничної виборчої комісії при отриманні виборчого бюлетеня.
  Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.
  Якщо виборець отримав таке посвідчення, а потім передумав змінювати місце голосування і вирішив голосувати за своєю виборчою адресою, необхідно повернути посвідчення у той відділ ведення Реєстру, який його видав. Інакше його не буде у списках виборців за попередньою адресою.
  Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Любомль, вул. Незалежності, 23 (2-й поверх приміщення райради, каб. 207, 208), телефон 2-23-80.
  Також інформуємо вас, шановні виборці, що з 26 квітня по 25 травня відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської райдержадміністрації працюватиме без вихідних.

  Відділ ведення Державного реєстру виборців
  апарату Любомльської райдержадміністрації

  Особистий кабінет виборця 
  Шановні виборці!

  Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця», де кожен, хто досягнув вісімнадцятирічного віку, може перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього необхідно зайти на офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців та пройти нескладний процес реєстрації, вказавши ПІБ, дату народження, адресу власної електронної скриньки, яка буде використовуватись як ім’я користувача для входу в систему, та пароль. Прізвище, ім’я, по батькові та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних. Тому вказуйте достовірні дані про себе (відповідно до вашого паспорта). Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит, відповідь на який буде надіслано на вашу електронну пошту через 2-3 робочі дні. У повідомленні буде зазначено чи включені ви до Державного реєстру виборців та де знаходиться ваша виборча дільниця.
  У разі невключення до Державного реєстру виборців вам необхідно звернутися до відділу ведення Реєстру за своїм зареєстрованим місцем проживання, де за пред’явлення відповідних документів (паспорта) та заяви вас включать до Реєстру виборців.
  Варто наголосити, що користувач несе персональну відповідальність за достовірність даних та зловживання даним ресурсом. Адміністратори сайту зобов’язуються обробляти персональні дані виборця в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.
  Якщо у вас виникли питання щодо виправлення виявлених неточностей та функціонування вищевказаного програмного ресурсу звертайтеся до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської райдержадміністрації за адресою: м. Любомль, вул. Незалежності, 23 (2-й поверх приміщення райради, каб. 207, 208), телефон 2-23-80.

  Відділ ведення Державного реєстру виборців
  апарату Любомльської райдержадміністрації
  Переглядів 4051 Останнє редагування Понеділок, 01 жовтня 2018 16:35
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua