Версія для друку
Середа, 09 липня 2014 10:01

Житлово-комунальне господарство

Список забудовників Любомльського району, які бажають одержати кредит по цільовій програмі "Власний дім" (завантажити)

Про особливості надання послуги з управління багатоквартирним житловим будинком (завантажити)

Перелік багатоквартирних житлових будинків м.Любомль, які передбачається включити до конкурсу з надання  послуги з управління житловим будинком (завантажити)   

Чому варто вибрати саме Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

 

ОСМД, ОСББ, ТСББ, або як його називають європейці — кондоминиум, а не ЖЕК?

Переваги ОСББ :
- самостійна участь у формуванні свого бюджету;
- визначення об'ємів внесків на зміст будинку;
- вибір представників робочих спеціальностей, які робитимуть ремонтні роботи; підрядників (вивезення сміття, дезинфекція і ін.) і умови роботи з ними, вплив на якість послуг, що робляться ними, самостійне визначення черговості робіт по поточному ремонту будинку.

В результаті:
1. Підвищується зацікавленість, відповідальність і, як наслідок, ефективність управління загальною власністю, покращується житлово-комунальне обслуговування.
2. Колишній власник зобов’язаний взяти участь в першому після приватизації капітальному ремонті будинку — створення ОСББ «притягає» з місцевого і державного бюджетів засоби на капітальний ремонт будинку.
3. З ОСББ співвласники будинку набувають повноцінного представника своїх інтересів, як перед державними органами, так і перед комунальними службами і іншими юрособами.
4. ОСББ гарантоване отримання прибудинкової території у власність, або в оренду. Це позбавить від неприємностей при несанкціонованому будівництві на прибудинковій території передбачених місцевою владою будов в процесі ущільнення забудови.
5. Залучення додаткового доходу на зміст будинку з джерел, які раніше не були задіяні або ж «поглиналися» ЖЕК (оренда підвалів, послуги телефонної, телевізійної і інтернет-зв’язки, парковка у дворі та інше).

Переглядів 4316 Останнє редагування Вівторок, 10 жовтня 2017 15:26

Схожі матеріали