22 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
  Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Я МАЮ ПРАВО!
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      

  Інформація про стан роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2014 року

  ІНФОРМАЦІЯ 

  про стан роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2014 року

  Протягом звітного періоду 2014 року робота із зверненнями громадян в Любомльській районній державній адміністрації  здійснювалась відповідно до вимог Закону України “Про звернення громадян” та Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109  “Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, Інструкції з діловодства за зверненнями громадян та Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою КМУ від 24 вересня 2008 року № 858.

  За 9 місяців 2014 року до районної державної адміністрації надійшло 215 звернень громадян, що на 6  звернень більше у порівнянні з відповідним періодом минулого 2013 року (209). З них 181 – письмове, що на 5 звернень менше  відповідного періоду минулого року.

  Згідно з графіком прийому громадян з особистих питань, затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації від 12.08.2014 року № 125, на особистому прийомі у керівництва райдержадміністрації побувало 34 громадяни, що на 16 більше звітного періоду минулого року.

  Через органи влади вищого рівня до райдержадміністрації надійшло 27 звернень (за звітний період 2013 року – 40). До Адміністрації Президента України звернулося – 3, до Кабінету Міністрів України (КУ “Контактний центр у Волинській області”) – 14, до облдержадміністрації звернулося - 10 жителів району.

  Аналіз надходження звернень громадян свідчить, що найчастіше до органів влади вищого рівня зверталися жителі Любомльської міської, Згоранської, Гущанської, Римачівської, Головненської селищної рад.

  Протягом звітного періоду до райдержадміністрації надійшло на розгляд 7 колективних звернень громадян ( за 9 місяців 2013 року – 5). Найчастіше жителів району турбують питання ремонту доріг, підведення електроенергії, відмови від мобілізації.

  Зареєстровано 10 повторних звернень громадян (за звітний період  2013 року – 9). Аналіз причин надходження повторних звернень показує, що порушені у зверненнях питання розглядаються відповідно до чинного законодавства і не завжди можуть бути вирішені позитивно, тому відповіді не влаштовують заявників.

  З урахуванням колективних звернень до райдержадміністрації звернулося 1170 жителів району, що на 574 більше, відповідного періоду минулого року.

  Аналіз надходження звернень до районної державної адміністрації з розрахунку на 1000 жителів дорослого  населення свідчить, що найбільше звернень надійшло від жителів Любомльської міської (7,7%), Головненської селищної (6,2%) рад. Найменше звернень надійшло від жителів Ладинської (2,5%) та Радехівської (1,2%) сільських рад.

  Структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, виконкомами міської, селищної, сільських рад району усі звернення  розглянуті в установлені терміни.

  Протягом січня-вересня 2014 року у своїх зверненнях жителі району порушили 221 питання, що на 12 більше звітного періоду минулого року (209).

  Результати аналізу звернень за характером питань свідчать, що найчастіше жителів району турбували питання  соціального захисту, а саме надання матеріальної допомоги на лікування, ліквідацію наслідків пожежі, встановлення та перегляд розмірів соціальних допомог. Таких звернень до райдержадміністрації надійшло 77, що становить 35 % від загальної кількості порушених питань (9 місяців 2013 року – 87).

  Відповідно до рішень районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги найменш соціально захищеним  громадянам району з районного бюджету виділено 57100 грн. одноразової матеріальної допомоги на лікування та ліквідацію наслідків пожежі.

  Значну кількість звернень займають питання сільського господарства та землекористування - 70  ( за  9 місяців 2013 року - 62 ), що становить 31,8 % від загальної кількості порушених питань.

  Актуальними залишаються питання комунального та дорожнього господарства, зокрема електропостачання, ремонту доріг, благоустрою територій - 15 (  за 9 місяців 2013 року - 23), що становить 6,8% від загальної кількості порушених питань.

  Станом на 1 жовтня 2014 року, з усіх питань, що порушували громадяни громадяни у своїх зверненнях (221): 141 – вирішено позитивно, 64 – надано роз’яснення, 3 – відмовлено в задоволенні, 9 – надіслано за належністю відповідно до ст.7 ЗУ “Про звернення громадян”, 4 – знаходиться на контролі до остаточного вирішення.

  Районною державною адміністрацією приділяється особлива увага вирішенню життєвих проблем з якими звертаються інваліди, учасники бойових дій, пенсіонери, члени багатодітних сімей та інші категорії громадян, які потребували соціального захисту та підтримки. За звітний період до райдержадміністрації від цих категорій громадян надійшло 75 звернень, що становить 34 % від загальної кількості громадян, що звернулися.  Основними питаннями, що порушували громадяни були питання соціального захисту, вирішення земельних, майнових та інших питань, більшість з яких вирішено позитивно за наявності законних підстав.

  За звітний період в загальному відділі райдержадміністрації зареєстровано 5 запитів на отримання публічної інформації. З них 3 – від громадських організацій та 2 – від фізичних осіб. Запитувачів цікавила інформація щодо закупівлі холодильного обладнання для ОСГ, переліку закладів культури, надання копій декларацій та ін. Відповіді на всі запити надано в установлені Законом України “Про доступ до публічної інформації терміни.

  Відповіднодо Указу Президента України “Про удосконалення діяльності органів виконавчої влади з питань інформування населення” та “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпорядженням  голови райдержадміністрації  № 125 від 12.08.2014 р.  затверджений графік проведення “прямих телефонних ліній”.

  Керівництвом райдержадміністрації протягом 9 місяців 2014 року проведено 5 виїзних прийомів громадян у населені пункти району, на яких зареєстровано 7 звернень, порушено 7 питань. Найбільш актуальними були питання вирішення земельних спорів та питання дорожнього господарства.

  Щомісячно в районі проводяться дні інформування. За звітний період проведено 9 днів інформування, в яких взяло участь близько 1000 громадян.

  Відповідно до статей 2,13 пункту 4 статті 25, пункту 9 статті 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “ Про безоплатну правову допомогу” в райдержадміністрації утворено громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги (розпорядження голови райдержадміністрації № 358 від 7.12.2011 року).

  За 9 місяців 2014 року до громадської приймальні  звернулося 27 громадян щодо надання роз’яснень з питань соціального захисту, захисту прав споживачів, земельного законодавства та ін.

  Дорученням першого заступника голови райдержадміністрації від 22.05.2012 року № 1029/12/2-12 та наказом управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації від 25.05.2012 року № 11 створено виїзний “мобільний соціальний офіс”.

  Протягом січня-вересня 2014 року спеціалісти виїзного “мобільного соціального офісу” провели виїзні прийоми у 22 сільських радах району. Всього на прийомі побувало 452 громадяни, які порушували питання порядку нарахування та виплати пенсій, призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

  На виконання п.3Указу протягом січня-вересня 2014 року проведено 5 засідань комісії з питань розгляду звернень громадян, де проаналізовано стан надходження та розгляд звернень громадян, результати перевірок додержання законодавства і організації роботи із зверненнями громадян.

  Керівником апарату райдержадміністрації затверджено графік перевірок  роботи  із зверненнями громадян у  2014 році.

  За звітний період вивчено роботу із зверненнями громадян у 4 структурних підрозділах райдержадміністрації та у 14 місцевих радах району. За результатами перевірок підготовлено довідки та відповідальним за роботу із зверненнями громадян надано практичну допомогу.

  Для підвищення рівня організації роботи із зверненнями громадян проводились навчання для  секретарів виконавчих комітетів місцевих рад та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, які відповідають за роботу із зверненнями громадян.

  На виконання вимог  Указу Президента України щоквартально готуються інформаційно-аналітичні довідки щодо проведеної роботи із зверненнями громадян і розглядаються на засіданнях колегій та нарадах при голові райдержадміністрації:

  -         питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації, виконавчих комітетах міської, селищної та сільських рад на підприємствах, в установах та організаціях району у 2013 році та завдання по її удосконаленню у 2014 році», розглянуто на засіданні колегії 23 січня 2014 року та видано розпорядження № 11 від 27.01.2014 року;

  -         питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації у І кварталі  та у І півріччі 2014 року, проаналізовано на нараді у голови райдержадміністрації (протоколи  № 14 від 15.04.2014 року та № 25 від 8.07.2014 року ).

  Інформація про проведену роботу із пропозиціями, заявами та скаргами громадян щоквартально розміщується на веб-сайті районної державної адміністрації, яка постійно оновлюється.

  Працівниками загального відділу апарату  райдержадміністрації  постійно ведеться роз’яснювальна  робота  з питань, що турбують громадян. Надаються індивідуальні консультації у написанні заяв.

  Організація роботи із зверненнями громадян перебуває на постійному контролі в райдержадміністрації, вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи.

  Загальний відділ апарату
  райдержадміністрації

  Переглядів 1783
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua