22 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
  Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Я МАЮ ПРАВО!
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      
  Вівторок, 12 квітня 2016 08:53

  Про стан роботи із зверненнями громадян в районній державній адміністраії за І квартал 2016 року

  На виконання вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування в районній державній адміністрації проводиться системна робота по забезпеченню реалізації громадянами конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування, створення сприятливих умов прийому громадян, кваліфікованого та своєчасного розгляду звернень та задоволення законних вимог заявників.     

           Протягом  І кварталу  2016 року до районної державної адміністрації надійшло 120 письмових  звернень громадян, що на 65  звернень більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року (55).  Протягом січня-березня 2016 року до районної державної адміністрації колективні звернення не надходили, так як і протягом І кварталу 2015 року, надійшло 4 повторних звернення ( І кв. 2015 року – 1).

            У своїх зверненнях громадяни району порушили 121 питання (за аналогічний період минулого року – 56). Протягом звітного періоду  до райдержадміністрації звернулося 120 громадян (І квартал 2015 р. - 55).

             Результати аналізу за характером питань свідчать, що найчастіше жителів району турбували питання соціального захисту, а саме надання одноразової матеріальної допомоги, роз’яснень з питань призначення житлових субсидій, соціальних допомог). Таких звернень до райдержадміністрації надійшло 59, що становить 49,2% від загальної кількості порушених питань.

           Відповідно до рішень районної комісії з питань соціального захисту найменш соціально захищеним громадянам  з районного бюджету виділено 31,2 тис.грн. одноразової матеріальної допомоги на лікування та  ліквідацію наслідків пожежі.

             Актуальними для мешканців району залишились питання оборонної роботи та мобілізаційної підготовки – 31 (звільнення від призову на військову службу під час мобілізації), що становить 25,6% від загальної кількості питань, що надійшли до розгляду, комунального господарства – 11, що  становить 9 % від загальної кількості порушених питань. В основному жителів району турбували питання підключення електропостачання, відновлення вуличного освітлення, ремонту доріг та ін.

           Як свідчить моніторинг надходження звернень за територіальною ознакою, протягом звітного періоду найбільше звернень до райдержадміністрації надійшло від жителів Любомльської міської (34), Радехівської (15), Куснищанської (10) сільських рад.

            Варто зазначити, що протягом звітного періоду збільшилась кількість звернень, що надійшли з вищестоящих органів влади – 34 (І квартал 2015 року- 15). Зокрема, із обласної державної адміністрації надійшло 9 звернень  (І кв. 2015 року -  7). На Урядову « гарячу лінію» через мережу Інтернет  до райдержадміністрації надійшло 25 звернень ( І кв. 2015 року – 8).

           Найчастіше до органів влади вищого рівня зверталися жителі Любомльської міської, Радехівської, Згоранської сільських рад.

            Станом на 1 квітня 2016 року з усіх питань, що порушували громадяни у своїх зверненнях: 60 – вирішено позитивно, 33 – надано роз’яснення, 6 – відмовлено, 2 – надіслано за належністю відповідно до ст.7 Закону України  «Про звернення громадян», 2 – не підлягають розгляду відповідно до статей 8,17 Закону України «Про звернення громадян», 18 – знаходиться на вирішенні.

            Структурними підрозділами райдержадміністрації, виконкомами міської, селищної та сільських рад району усі звернення розглянуті у встановлені терміни.   

  Районною державною адміністрацією приділяється особлива увага вирішенню життєвих проблем з якими звертаються інваліди, учасники бойових дій, пенсіонери, члени багатодітних сімей та інші категорії громадян, які потребували соціального захисту та підтримки. За звітний період до райдержадміністрації від цих категорій громадян надійшло 60 звернень, що становить  49,6% від загальної кількості. Основними питаннями, що порушували громадяни були питання соціального захисту,  більшість з яких вирішено позитивно за наявності законних підстав.

  Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за звітний період в загальному відділі райдержадміністрації зареєстровано 5  інформаційних запитів. Найбільше громадян цікавила інформація про діяльність місцевих органів виконавчої влади, ремонт доріг, демографічні показники населення району та ін.  

  Відповідно до статей 2,13 пункту 4 статті 25, пункту 9 статті 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “ Про безоплатну правову допомогу” в райдержадміністрації утворено громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги (розпорядження голови райдержадміністрації № 358 від 7.12.2011 року).

  За І квартал  2016 року до громадської приймальні  звернулося 5 громадян щодо надання роз’яснень з питань соціального захисту, захисту прав споживачів, вирішення питань приміських автобусних сполучень.

  Дорученням першого заступника голови райдержадміністрації від 22.05.2012 року № 1029/12/2-12 та наказом управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації від 25.05.2012 року № 11 створено виїзний “мобільний соціальний офіс”.

  Протягом січня-березня 2016 року спеціалісти виїзного “мобільного соціального офісу” провели виїзні прийоми у 2 сільських радах району. На прийомі побувало 64 громадяни, з них: в 31 жителя району прийняті документи  для призначення  готівкової субсидії, 33 громадянам надано консультації спеціалістами управління соціального захисту, Пенсійного фонду, центру зайнятості.

  На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 19.08.2009 р. № 216 «Про організацію виконання в районі постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року № 630 «Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян  в органах виконавчої влади» проведено оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації, відповідно до Методики.

  У райдержадміністрації затверджено графік  перевірок  роботи  із зверненнями громадян у  2016 році.

  За звітний період вивчено роботу із зверненнями громадян у відділі освіти, службі у справах дітей, управлінні агропромислового розвитку, відділі культури та туризму, архівному відділі. За результатами перевірок підготовлено довідки та відповідальним за роботу із зверненнями громадян надано методичну допомогу.

  На виконання вимог  Указу Президента України щоквартально готуються інформаційно-аналітичні довідки щодо проведеної роботи із зверненнями громадян.  Питання про підсумки роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації за  2015 рік, розглянуто на нараді у керівника апарату, протокол № 6 від 16.03.2016 року та видано доручення   № 549/12/2-16 від 25.03.2016 р.

  Інформація про проведену роботу райдержадміністрації із зверненнями громадян  розміщується на веб-сайті районної державної адміністрації, яка постійно оновлюється.

  Працівниками загального відділу апарату  райдержадміністрації   ведеться роз’яснювальна  робота  з питань, що турбують громадян. Надаються індивідуальні консультації у написанні заяв.

   Організація роботи із зверненнями громадян перебуває на постійному контролі в райдержадміністрації, вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи.

   

  Загальний відділ апарату
  районної державної адміністрації

  Переглядів 732 Останнє редагування Вівторок, 12 липня 2016 12:57
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua