22 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
  Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Я МАЮ ПРАВО!
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      
  П'ятниця, 14 квітня 2017 16:18

  Д О В І Д К А про підсумки роботи із зверненнями громадян в районній державній адміністрації за І квартал 2017 року

  Д О В І Д К А

  про підсумки роботи із зверненнями громадян в

  районній державній адміністрації за І квартал 2017 року

    На виконання вимог Конституції України, Закону України “Про звернення громадян” та Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109  “Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, протягом І кварталу 2017 року проводилась системна робота із забезпечення реалізації конституційних прав громадян на письмове звернення та особистий прийом, об’єктивного всебічного і вчасного розгляду звернень, задоволення законних вимог заявників.

    За  І квартал   2017 року до районної державної адміністрації від жителів району, інших регіонів та через органи влади вищого рівня надійшло 157   звернень громадян, що на  3  звернення більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року (154). З них: 132 – письмових, що на 12 більше відповідного періоду минулого року (120).

    З усіх звернень, що надійшли на розгляд до райдержадміністрації  – 10 колективні ( в минулому році  колективні звернення не надходили). Протягом звітного періоду повторні звернення не надходили ( І кв.2016 року – 4).      Аналіз надходження звернень громадян за територіальною ознакою свідчить, що найбільша кількість звернень надійшла від жителів Любомльської міської – 39, Запільської – 9, по 8 звернень надійшло від жителів Заболоттівської, Зачернецької та Куснищанської сільських рад.

   Найменша кількість звернень надійшла від жителів  Олеської та Столино-Смолярської сільських рад по 1 зверненню, не звертались до райдержадміністрації жителі Полапівської сільської ради.

    За звітний період 2017 року  в порівнянні з відповідним періодом 2016 року спостерігається тенденція щодо зменшення кількості звернень, які надійшли через органи влади вищого рівня. Протягом І кварталу 2017 року до райдержадміністрації скеровано 23 звернення (І кв.2016 року – 25), а саме: 22 звернення надійшло на Урядову гарячу лінію (І кв.2016 року – 25).   1 звернення надійшло із обласної державної адміністрації ( І кв.2016 року – 9).  Переважно громадяни звертались за допомогою у вирішенні питань призначення та виплати  субсидій, соціальних допомог та надання відповідних роз’яснень.

   Найчастіше до органів влади вищого рівня звертались жителі Любомльської міської, Згоранської, Куснищанської та Підгородненської сільських рад.

    Від найменш соціально захищених категорій громадян (інваліди, багатодітні сім’ї, пенсіонери, учасники АТО) надійшло 52 звернення, а саме: 2 звернення від учасників АТО, 18 – від інвалідів І-ІІІ груп загального захворювання, 6 – від багатодітних сімей та ін.

   Протягом звітного періоду, враховуючи колективні звернення до райдержадміністрації звернулось 407 громадян, що на 287 більше, ніж у минулому 2016 році (120).

   Відповідно до аналітичних даних про основний зміст звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом звітного періоду, мешканцями району було порушено 165 питань різної тематики.

   Результати  аналізу звернень за характером питань свідчать, що найбільше звернень було з питань соціального захисту – 58, що становить 35,1 % від загальної кількості порушених питань, а саме надання матеріальної допомоги, призначення субсидій та соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.       

   Значне місце займають питання аграрної політики і земельних відносин – 52, що становить  31,5 % від загальної кількості порушених питань, а саме з питань, які стосуються земельних часток (паїв).

   Актуальними залишаються питання житлової політики, комунального господарства .

   До райдержадміністрації надходить велика кількість листів з питань надання одноразової  грошової матеріальної допомоги на лікування та ліквідацію наслідків пожежі. Відповідно до рішень районної комісії з питань соціального захисту протягом І кварталу 2017 року  найменш соціально захищеним громадянам з районного бюджету виділено 35,3 тис.грн. одноразової матеріальної допомоги на лікування та ліквідацію наслідків пожежі.

    З усіх питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях протягом звітного періоду  вирішено позитивно – 76,  відмовлено у задоволенні- 5, надано роз’яснення – 50, надіслано за належністю – 1, не підлягає розгляду – 1, 32 – перебуває на розгляді у виконавців.

   Рівень виконавської дисципліни протягом звітного періоду становить 100%, випадків порушення терміну розгляду звернень громадян не було.

   Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян» прийом громадян з особистих питань в райдержадміністрації та проведення «прямих телефонних ліній» з населенням району здійснюється відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 12.05.2016 р. № 70 і Порядком організації особистих та виїзних прийомів громадян  керівництвом райдержадміністрації від 14.11.2014 р. № 196). Графік прийому громадян та графік проведення «прямих телефонних ліній» розміщено на веб-сайті райдержадміністрації.

   Відповідно до  затвердженого графіку виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації здійснено 10 виїзних прийомів. На прийомах побувало 32 жителі району, зареєстровано  24 звернення. Найбільш актуальними були питання підвезення та харчування дітей, виділення коштів на проведення ремонту загальноосвітніх навчальних закладів та ін.  Оголошення про виїзні прийоми було  розміщено на сайті райдержадміністрації та на дошках оголошень місцевих рад району.

   З метою створення необхідних умов для зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми мешканців району та вдосконалення роботи із зверненнями громадян у райдержадміністрації функціонує «Телефон довіри» (розпорядження від 01.06.2016 р. № 109). Оголошення про функціонування «Телефону довіри» розміщено на сайті райдержадміністрації.

   Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в райдержадміністрації утворено громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги (розпорядження голови райдержадміністрації № 78 від 18.05.2016 року).

   З урахуванням внесених змін до Закону України «Про звернення громадян» громадяни можуть звернутись до керівництва райдержадміністрації через веб-сайт, надіславши електронне звернення. Протягом звітного періоду надійшло 1 електронне звернення.

    В районі проходять єдині дні інформування населення. За звітний період інформаційно-роз’яснювальними групами здійснено 4 виїзди, взяло участь близько165  громадян.

    Відповідно до графіку проведення перевірок роботи із зверненнями громадян протягом І кварталу вивчено роботу із зверненнями громадян у 4 сільських радах (Вишнівська, Заболоттівська,  Ладинська,  Машівська), архівному відділі, відділі культури та відділі регіонального розвитку  райдержадміністрації .

   В ході перевірок секретарям сільських рад та працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації  надано методичну та практичну допомогу у роботі із зверненнями громадян. За результатами перевірок підготовлені довідки, які заслухані на нарадах у керівництва райдержадміністрації та надіслані керівникам для виправлення недоліків.

   На виконання вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109 щоквартально готуються інформаційно-аналітичні довідки, статистичні звіти щодо проведеної роботи із зверненнями громадян.

   Питання про підсумки роботи із зверненнями громадян в районній державній адміністрації за 2016 рік, розглянуто на  засіданні колегії райдержадміністрації (протокол № 1 від 26.01.2017 року). За результатами розгляду прийнято рішення колегії № 1/2 та видано розпорядження голови райдержадміністрації від 03.02.2017 року № 51.

   На виконання вимог Указу Президента України  в райдержадміністрації створена комісія з питань розгляду звернень громадян (розпорядження голови райдержадміністрації від 26.02.2008 р. № 49), розпорядженням від 21.03.2017 р.№ 99  в зв’язку з кадровими змінами затверджено новий склад комісії. Розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.01.2017 р.№ 37 затверджено у новій  редакції  Положення про комісію з питань розгляду звернень громадян в районній державній адміністрації. Положення про комісію розміщено на веб-сайті райдержадміністрації. Протягом січня-березня 2017 року проведено 2 засідання комісії.

   За 2016 рік до громадської приймальні звернулось 5 громадян щодо надання роз’яснень з питань соціального захисту, захисту прав споживачів, надання кредитів по програмі «Власний дім».

   Дорученням першого заступника голови райдержадміністрації від 22.05.2012 року № 1029/12/2-12 та наказом управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації від 25.05.2012 року № 11 створено «виїзний мобільний соціальний офіс».

   Протягом січня-березня 2017 року спеціалісти виїзного «мобільного соціального офісу» здійснили 1 виїзд в Почапівську сільську раду. Спеціалістами робочої групи здійснено прийом  документів для призначення субсидій  та надано консультації 102 жителям сільської ради.

   До структурних підрозділів райдержадміністрації протягом І кварталу  2017 року надійшло 599  звернень, що на 159 звернень  більше відповідного періоду минулого року (І кв.2016 року- 440), з них 120 – письмові (І кв.2016 р.- 89), 479  звернень зареєстровано під час проведення особистих прийомів (І кв.2016р.- 351).

   Щомісячно в районі проводяться дні інформування. За звітний період проведено 4 дні інформування, в яких взяло участь близько 165 громадян.           

   На офіційному веб-сайті райдержадміністрації постійно оновлюється розділ «Звернення громадян», щоквартально розміщується інформація про роботу із пропозиціями, заявами, скаргами громадян.

    Крім того, постійно ведеться роз’яснювальна робота та надаються консультації громадянам про порядок реалізації їх конституційного права на звернення.

  Переглядів 469 Останнє редагування Четвер, 20 квітня 2017 09:19
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua