22 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
  Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Я МАЮ ПРАВО!
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      
  Вівторок, 11 липня 2017 12:49

  ДОВІДКА про підсумки роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2017 року

   Протягом звітного періоду  до районної державної адміністрації від жителів району, інших регіонів та через органи влади вищого рівня надійшло   270 звернень, що на 17 більше, відповідного періоду    2016  року (253). З них:  239 письмових, на  3 більше відповідного періоду минулого року (236), 31 звернення зареєстровано під час проведення особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації, що на 6 більше звітного періоду минулого року.

   З усіх звернень - 18 колективних ( на 14 більше, ніж у І півріччя 2017 року).

   Протягом І півріччя  2017 року до райдержадміністрації надійшло 3 повторних звернення,  що на 1 менше  відповідного  минулого року.

   Аналіз надходження звернень громадян за територіальною ознакою свідчить, що найбільша кількість зверненьнадійшла від жителів Любомльської міської ради  (62), Згоранської (17), Головненської  селищної ради (14),  що становить відповідно  22,9%,  6,2%  та 5,1 % від загальної кількості звернень.

   Найменша кількість звернень громадяннадійшла від жителів Рівненської (2), Нудиженської (3),Столино-Смолярської (4) сільських рад.

   Протягом звітного періоду зафіксовано  зменшення надходжень звернень з вищестоящих органів влади до райдержадміністрації. Зокрема, через органи влади вищого рівня до райдержадміністрації надійшло  44 звернення, або  16,3% від загальної кількості (І півріччя 2016 – 61). Слід відмітити, що з Урядової телефонної «гарячої лінії» надійшло 39 звернень жителів району, що на 22 менше  І півріччя 2016 року (61). Переважно громадяни зверталися за допомогою у вирішенні питань призначення субсидій та надання відповідних роз’яснень, скаржились на затримку розгляду документів для призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. До обласної державної адміністрації від жителів району надійшло 5 звернень, в порівнянні з  минулим роком, їх кількість зменшилась  на 10 ( І півріччя 2016 р.- 14). 

   Особлива увага з боку керівництва райдержадміністрації  приділяється  зверненням  учасників війни, АТО та бойових дій, інвалідів, багатодітних матерів ,  що потребують соціального захисту й підтримки.

   За звітний період до райдержадміністрації від цих категорій громадян надійшло 98 звернень, що становить 36,3 % від загальної кількості звернень за цей  період, а саме:  6- від учасників АТО, 44 - від пенсіонерів, 35 – від інвалідів І-Ш груп загального захворювання, 13 – від багатодітних сімей та ін.

   Серед питань, що найчастіше порушувались цією категорією громадян, були надання соціальних пільг та матеріальної допомоги, призначення та виплати субсидій.

   Протягом звітного періоду, враховуючи колективні звернення, до райдержадміністрації звернулось 547 громадян, що на 138 менше, звітного періоду  минулого  року (685).

   Згідно з аналітичними даними про основний зміст звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І півріччя  2017 року, мешканцями району було порушено 278 питань різної тематики, що на  20 більше І півріччя минулого року (258).

   Результати аналізу звернень за характером питань свідчать, що найбільше звернень було з питань соціального захисту - 107, що становить  39,6% від загальної кількості порушених питань, а саме надання матеріальної допомоги, призначення субсидії та соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. В порівнянні із звітним періодом  минулого року  (118)  їх кількість зменшилась на 11.

   Значне місце займають питання аграрної політики і земельних відносин –93, що становить 34,4 % від загальної кількості порушених питань, а саме з питань, які стосуються передачі в оренду та затвердження технічної документації із землеустрою. В порівнянні з І півріччям 2016 року  (39) їх кількість збільшилась на 54.

   Актуальними залишаються питання  житлової політики, комунального господарства, сім»ї, дітей, молоді та спорту.

   До райдержадміністрації надходить велика кількість листів з питання надання одноразової грошової матеріальної допомоги, яка надається тяжкохворим  громадянам, членам сімей, до складу яких входять лише пенсіонери та інваліди,  особам потерпілим від наслідків пожежі чи стихійного лиха. Протягом І півріччя  2017 року з районного бюджету   виділено 80000 гривень для надання одноразової матеріальної допомоги на лікування та ліквідацію наслідків пожежі.

   Надходження такої кількості звернень є свідченням нестабільної суспільно-політичної ситуації в державі, недостатнього життєвого рівня, невеликого розміру пенсій, соціальних допомог, заробітної плати та ін.

   З усіх питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях протягом звітного періоду , вирішено позитивно - 153, відмовлено у задоволенні - 7, надано роз’яснення – 92, надіслано за належністю – 2, та 23 – знаходиться на контролі, термін розгляду яких не настав.

   Рівень виконавської дисципліни у І півріччі 2017 року становив 100%, випадків порушень терміну  розгляду звернень не було.

   Відповідно до статті 22 Закону України “Про звернення громадян” прийом громадян з особистих питань в райдержадміністрації здійснюється згідно з графіком (розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 24.04.2017 № 129) і Порядком організації особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації (розпорядження голови райдержадміністрації від 14.11.2014 № 196). Графік прийому громадян та графік проведення «прямих телефонних ліній» розміщено на веб-сайті райдержадміністрації.

   Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації протягом  І півріччя 2017 року проведено 14 виїзних прийомів. На прийомах побувало 35 громадян, зареєстровано 27 звернень. Найбільш актуальними були питання виділення коштів на ремонт медичних, культурних та навчальних закладів, підвезення дітей до навчальних закладів, призначення субсидій та ін. Оголошення про виїзні прийоми та інформації про їх проведення розміщуються на сайті райдержадміністрації та інформаційних стендах місцевих рад району.

   Керівництвом райдержадміністрації проведено 9 “прямих телефонних ліній”, але протягом звітного періоду звернень не надходило.

   В райдержадміністрації забезпечено роботу «Телефону довіри» (розпорядження від 01.06.2016 р. № 109), на який протягом звітного періоду надійшло 1 звернення. Інформація про його функціонування розмішена на  веб-сайті райдержадміністрації та  опублікована в районній газеті «Наше життя».   Для підвищення рівня правової освіти населення, роз’яснення прав і свобод людини і громадянина та засобів їх захисту, повноважень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування при райдержадміністрації працює громадська приймальня з надання безкоштовних правових консультацій та безоплатної первинної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення (розпорядження від 18.05.2017 року № 78). Протягом  І півріччя 2017 року до громадської приймальні звернулось  7 громадян.

   З урахуванням внесених змін до Закону України “Про звернення громадян” громадяни можуть звернутись до керівництва райдержадміністрації через веб-сайт, надіславши відповідне електронне звернення. Протягом звітного періоду надійшло 1 електронне звернення.

   Відповідно до  графіку проведення перевірок роботи із зверненнями громадян  протягом І півріччя 2017 року  проведено перевірки дотримання вимог Закону України “Про звернення громадян” у 20 виконкомах місцевих рад району та у 4 структурних підрозділах райдержадміністрації.

   У ході перевірок секретарям сільських рад та працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації надано відповідну методичну та практичну допомогу у роботі із зверненнями громадян.  За результатами перевірок підготовлено довідки та надіслано керівникам для виправлення недоліків.

   На виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 у райдержадміністрації проводиться системний аналіз роботи із зверненнями громадян.  На засіданні колегії райдержадміністрації (протокол від 26.01.2017 року №1 ) розглянуто підсумки роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації за 2016 рік. За результатами розгляду прийнято рішення колегії №  1 /2  та видано розпорядження від 03.02.2017 року № 51.

   На нараді у першого заступника голови райдержадміністрації розглянуто питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації за І квартал 2017 року» (протокол від 24.04.2017 р. № 15). За результатами розгляду керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, головам виконкомів місцевих рад району дано ряд протокольних доручень.

   У райдержадміністрації створено комісію з питань розгляду звернень громадян, затверджено Положення про комісію (розпорядження від 25.01.2017 року  № 37). Положення про комісію та її склад розміщено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації. Протягом звітного періоду проведено 2 засідання комісії.

   На виконання  п.13 Заходів з організації виконання в області Указу Президента України та відповідно до затвердженого графіку на нараді у першого заступника голови райдержадміністрації заслухано звіти керівників структурних підрозділів райдержадміністрації , голів міської, селищної та сільських  рад району про стан роботи із зверненнями громадян за 2016рік.

    Для підвищення рівня організації роботи із зверненнями громадян   12 травня 2017 року проведено семінар-навчання щодо удосконалення роботи із зверненнями громадян для відповідальних працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, секретарів міської, селищної та сільських рад району.

    Протягом 2016 року  “мобільним соціальним офісом” проведено 10 виїздів  у населені пункти району. На прийомах побувало 586 громадян, які порушували питання призначення і виплати різних видів соціальних допомог, субсидій, перерахунку пенсій.

   Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до райдержадміністрації надійшло 13 інформаційних запитів. Громадян цікавила інформація щодо  чисельності та штатного розпису райдержадміністрації, середньої нормативно-грошової оцінки земель та ін.

   До структурних підрозділів райдержадміністрації протягом І півріччя 2017 року надійшло 257 письмових звернень, на 76 більше звітного періоду 2016 року  (181) та 916 громадян зареєстровано під час проведення особистих прийомів, на 137 більше 2016 року (779).

   На виконання вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109  щоквартально готуються інформаційно-аналітичні довідки, статистичні звіти щодо проведеної роботи із зверненнями громадян.

   На офіційному веб-сайті  райдержадміністрації постійно оновлюється розділ “Звернення громадян”, щоквартально розміщується інформація про роботу із пропозиціями, заявами, скаргами громадян, публікуються статті у районній газеті “ Наше життя” .

   Крім того, постійно ведеться роз’яснювальна робота та надаються консультації громадянам про порядок реалізації їх конституційного права на звернення.

  Питання про стан роботи із зверненнями  громадян знаходиться на постійному контролі в районній державній адміністрації. 

  Переглядів 940 Останнє редагування Вівторок, 11 липня 2017 12:55
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua