22 липня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Внутрішній аудит
 • АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2023 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
  Головна>Новини>Офіційний сайт Володимир-Волинської райдержадміністрації - Новини
  Офіційний сайт Володимир-Волинської райдержадміністрації - Новини

  1 жовтня начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач та голова районної ради Віктор Хиць, вітаючи з нагоди Дня захисників і захисниць України військовослужбовців військових частин району, військ територіальної оборони, прикордонників й командирів добровільних формувань територіальних громад, вручили відзнаки районної влади, цінні подарунки та премії.

  Неділя, 01 жовтня 2023 17:54

  Вшановуючи славетних предків

  Витоки героїчного сьогодення України лежать глибоко у нашій історії.

  Гарт українського духу бере свій початок у добі князівських дружин, козацьких отаманів та героїв визвольних змагань ХХ століття.

  Їх невмирущий приклад надав взірець для наслідування нашим захисникам та захисницям у ці нелегкі часи відбиття російської агресії проти України.

  Вшановуючи славетних предків, начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач та голова районної ради Віктор Хиць, спільно з представниками міської влади, поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку Героям ОУН-УПА, схиливши голови перед подвигом тих, хто боровся за волю українського народу протягом його історії.

  Свобода і незалежність – дві цінності українського народу, пронесені через усю його історію. Вони стали об’єднавчою ідеєю для всієї України, від заходу до сходу. Віками на їх здобуття і захист ставали кращі сини і доньки нашого народу, не шкодуючи власного життя, не покладаючи рук після невдач, ведучи як збройний, так і мирний протест.

  Відновивши власну державність у 1991 році, ми сподівались на мирне життя, поступовий еволюційний розвиток та входження у сім’ю європейських народів, чиї цінності нам є найближчими.

  Але жорстокий та підступний російський імперіалізм не захотів миритись із цивілізаційним вибором України, адже це було вироком для їх сподівань відродити імперію.

  Вітаємо вас  із Днем захисників і захисниць України!

  В цей нелегкий час відбиття російської агресії, коли підступний ворог самовпевнено збирався за три дні поставити на коліна Україну, непереборною стіною на шляху його ордам стали ви – найкращі сини і доньки нашого народу.

  Згуртовані ідеєю служіння Батьківщині, захисту співгромадян, день у день творите історію по справжньому незалежної держави.

  Ваш подвиг стає прикладом для всіх нас і тією об’єднавчою ідеєю, що згуртувала народ.

  Особливо символічно, що цього року, поряд із Днем захисників і захисниць України ми відзначаємо День територіальної оборони України -  свято людей, які стали невід'ємною  частиною Сил спротиву України та грозою її ворогам.

  І всі ви – військовослужбовці  Збройних Сил України, бійці територіальної оборони і Національної гвардії України, члени добровільних формувань територіальних громад, прикордонники, працівники  Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій – ті, хто пов’язав свою долю із захистом свого народу, є нашою гордістю у сьогоденні та будуть назавжди прикладом для наслідування прийдешнім поколінням, зайнявши місце у пантеоні слави українського народу поряд з героями минулих століть.

  Кожен з нас пам’ятає, що саме завдяки вам ми маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, виховувати дітей.

  Для кожного Сили оборони України не щось знеособлене, а має конкретне обличчя рідних, друзів, колег, котрі служать у ваших лавах. І ми щодня з нетерпінням чекаємо вісточок з передової…

  Бажаємо вам успіхів на щодень та швидкого повернення додому, яке, ми переконані, буде після перемоги, яка, віримо, близько – бо її наближаєте ви – наші захисники і герої! 

  Зі святом вас!

  Слава захисникам і захисницям  України!

  Слава Україні!

   

  Начальник Володимирської                                                 Голова

  районної військової адміністрації     Юрій Лобач             Володимирської районної ради       Віктор Хиць

  Неділя, 01 жовтня 2023 08:49

  Дорогі освітяни!

  Прийміть найщиріші вітання та побажання у день вашого професійного свята!

  Вашу значимість у сучасному суспільстві неможливо переоцінити, адже майбутнє людства залежить від того невичерпного живодайного джерела, яким є освіта, і наше ставлення до неї визначає ставлення до майбутнього.

  Бажаємо всім педагогам доброго здоров’я, невтомності і завзяття в роботі, творчого неспокою, родинного миру і злагоди, упевненості у своїх силах, удачі у всіх добрих починаннях, заслужених винагород за успіхи та досягнення в нелегкій справі навчатися і навчати, в ім’я нашого майбутнього, в ім’я процвітання української держави.

  Начальник Володимирської                                                 Голова

  районної військової адміністрації     Юрій Лобач             Володимирської районної ради       Віктор Хиць

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua